Higiyame Youko, Hosi Ayato - Dzsordzsó

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
545
1 247
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Higiyame Youko >

Panaszolt fél admin neve:
< Dzsordzsó >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szabályzat nem ismerése, DM.
Az egész úgy kezdődött hogy a Yakuza elkezdte elhozni a pénzszállítót kb. 7 órakor. Kb. Fél 8 fele elkezdtünk leindulni a pézszállitóval a rendvédelem lecsillapodása után a bankhoz hogy mindenki felvegye a pozócióját és a mesterlövészek a helyüket. Felállnak a mesterlövészek 1-1 bankal közeli még is távoli háztetőn. Minden sima, majd egyszer csak rádiózott az egyik mesterlövész hogy lőnek(ezután megölte), ezért elmentünk megnézni honnan is lőnek rá és megpillantottam Jordi De Brenot a kukástelepi víztorony tetején meszerlövészekdni visszafordultam erre megölt. Az adminügy közben azt vetette fel indoknak hogy nem dm az eset hogy mi állig fel voltunk fegyverkezve és hogy szemtanúja voltunk az ő akciójának. Az egészben az a legjobb hogy lelőt mert odanéztünk a helivel. Állig felszerelkezve látott a helin keresztül tehát valószínüleg mg és ha ő jogosan lőtt le akkor maga a szereptévesztés fogalma is kicsit megtévesztődik ugyanis az ha egy illegális frakciótag nem jelenthet be egyéb másikat (az szereptevesztés) akkor szemtanú nem lehet illetve nem jogos az ölés. Miután meghalt mindenki Dzsordzsótól Lacy(Alleader) megkérdezte hogy miért támadtak hátba és miért rabolnak ha látják hogy mi tervre keszen ott vagyunk. Erre az volt a válasza hogy miért ne lehetne ellopni tőletek? >


Bizonyítékok:
< Max,Abdul jelenlétei illetve a tegnapi killogok 7-8-ig >

Megjegyzés:
< Hozzászólhat az egész yakuza, Max, Abdul, Hosi ayato és persze a bíráló admin. >


Helyezem.
-thebenjamin
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Marcival én voltam a helibe és teljesen reális ahogy leírta az esetet. Elmentünk a a víztorony mellett, és csak arra vagyunk figyelmesek hogy Marcyt fejbelőtte ahelyett hogy mondjuk elzavar, én meg hátul ültem semmit se tudtam csinálni, szóval engem is kitunkolt, gyakorlailag a semmiért, mivel nem láttuk hogy ő lelőtt volna bárkit is, és ő nem láthatta papíron hogy van nálunk fegyver.
 

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Helló.. Én nem is értem ezt a panaszkönyvet, de ti döntésetek.. Kezdjük ott hogy mi már ezt végig rádiózva, és a tervvel lealapozva vágtunk bele.. Az hogy engem kiraknak egy víztározó tetejére, majd megfordulván annyit látok hogy épp szemezek egy másik mesterlövésszel nehogy már ne legyen okom őt lelőni.. "majd egyszer csak rádiózott az egyik mesterlövész hogy lőnek" -- Ezt pedig igen csak kétlem, mivel eggyetlen egy lövést adtam le ami azonnali fejlövéssel végződött.. És hirtelen felbukkantatok bank előtt ((kb 15-en voltatok a TS szobába)), majd odaszálltok elém 1 méterrel és varkasszemezünk, és utána én elraktam a csipát majd mp5-öt fogtam rátok kb 5 sec erejéig, és ti akkor sem óhajtottak elmenni.. Amit én mondok hogy, nem fog egy maffia vezető személy, két ember életén vacilálni hogy a saját bőrét mentse azzal hogy ne informálják le az ő pozícióját, és ennek esélyt adva annak hogy animba esés során esetlegesen elkapják. "illegális frakciótag nem jelenthet be egyéb másikat "--- Én ezt IC miképp tudnám hogy te illegális személy vagy?? "Erre az volt a válasza hogy miért ne lehetne ellopni tőletek? "--- Erre pedig nincs semmi hozzáfűzni valóm, mivel eggyértelmű szerintem, hogy ez akárkivel megtörténhet és nem vesztette el a realitását hogy egy esetleges arany rablást, más eltulajdonít magának..​
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Az hogy farkasszemet néztünk tudod miért volt? mivel 0 másodperc alatt fejbe lőtted a sofőrt én meg sok mindent tudok kezdeni ha hátul ülök... vagy ha elmondod hogyan teleportálok át sofőr ülésre hogy elmeneküljek csak tessék, írd le légyszíves.
 
Utoljára szerkesztve:

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Én nem úgy emlékszem hogy 0 másodperc alatt kaptátok volna a fejlövést... Ha 0 másodperc alatt lőtellek volna le titeket, akkor már jóval hamarabb meg is valósult volna.. És eggyértelműen hátulról előre nem fogsz tudni beulni. Több hozzáfűzni valóm nincsen, várom a bírálast. //Telefon.​
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Helo !
A keddi nap folyamán mikor lenne számotokra megfelelő egy ts megbeszélés?
Várom a visszajelzéseket.
 

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
545
1 247
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Nekem 12-től 6-ig megfelelne
Edit: Hozzáfűzni valóm annyi lenne hogy az egész aranybank előtt kiskaliberes yakuza tagok voltak tehát nem tudom hogy te kit szerettél volna alapból lelőni de az is tudtommal dm mert nem hiszem hogy elég indok lenne.
 
Utoljára szerkesztve:

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Egyenlőre keddi nap nekem bármikor jó.
 

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Nekem a mai napon akár mikor jó 7 óra előtt.
[Edit] Ma bármikor jó lenne.
 
Utoljára szerkesztve:

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Félrenéztem a naptárt.. Kedden is jó bármikor nekem.
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Akkor a holnapi napon 17:00kor várok mindenkit a várómban.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Közbejött nekem ma valami, de Marcynak úgy is jó ha én nem vagyok ott
 
  • Tetszik
Reactions: Kim

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Teamspeaken megbeszélve, helyezhető .
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.