Higins Pablo jelentkezése az SSCS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Janibetyar

Újonc
2019. 01. 18.
31
8
23
Budapest
V4 karakter
Pablo Higins
V2 karakter
Pablo Morrow
See City Car Service jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Higins Pablo~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~Nagyjából egy hónapja napi rendszerességgel és jelenleg 2484 percel rendelkezem a szerveren.~

Hányas szintű vagy?
~ 7 ~

Hány éves vagy?
~18~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem voltam egyetlen frakció tagja sem idáig. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~IC: Nemrég fejeztem be tanulmányaimat a See City Gépészmérnöki egyetemen és szeretném ott megszerzett tudásomat kézzel foghatóan is bizonyítani az SSCS cégnél.
OOC:Megtetszett az autó szerelés a szerveren. Szeretnék egy jó közösség tagja lenni ahol tudok jókat RP-zni illetve tudok közösen is játszani a többi szerelővel illetve a többi játékossal aktívan.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem.~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 4-5 órát.~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)
~ https://imgur.com/a/Wlpbdbd ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)
~ Igen a Szerveren eltöltött első óráimban https://imgur.com/a/Wlpbdbd~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok Jani vagyok 18 éves. Jelenleg légtechinkai rendszerszerelő és kiépítő techinkusnak tanulok. Hobbyjaim közé tartozik a foci a kosárlabda illetve nem utolsó sorban a játék. Társasági ember vagyok így szeretek másokkal eggyütt dolgozni/játszani. Jelenleg az utolsó évemet végzem a szakmai részén az iskolában. Továbbtanulásra nagy hagsúlyt fektetek viszont így is sok időm jut egyéb tevékenységekre is. Elég ambíciózus ember vagy azaz ha a fejembe veszek valamit teljes erőbedobással csinálom azt. Jelenleg a jogosítványomat kezdem el megcsinálni mert szeretem az autókat nem csak optikai hanem műszaki szinten is. Köszönöm hogy végig olvastátok :) ~
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.