Hi-Fi Ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KEKE

Újonc
Támogató
2020. 11. 26.
41
34
www.youtube.com
V4 karakter
Deacon Price
V2 karakter
Szabo Bendeguz
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Szabo Bendeguz>

Ötleted:
< Sziasztok! Szerintem tök jó kis ötlet lenne ha meg lehetne valósítani azt,hogy a Hi-Fi be egy Youtube linken keresztül lehetne egyedi zenéket berakni.Azért tartom jó ötletnek mivel elég sokan használnak a szerveren ilyet és mindenkinek viccesebbé esetleg kellemesebbé tehetné a napját azzal is ha szimplán azt a zenét hallgathatná amihez éppen neki kedve van.A "Fun" hangeffektek elkerülése végett úgy mint az RBS-nél ki írná a rendszer hogy ki rakta le például egy /nearbyhifi paranccsal,természetesen ez csak egy ötlet.Ha valaki nem oda illő hangeffektet/nem zenét rakna be akkor azt szankcióval lehetne "jutalmazni". >


Megjegyzés:
<Köszi,hogy elolvastad!>
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: CarlV2 és Vegeta

Ezioo

Újonc
2021. 01. 10.
73
61
22
Sárospatak
V2 karakter
Ezio Carrozzi
Szia! Volt egy hasonló ötlet még régebben, ami el lett utasítva azzal a címszóval, hogy senki nem akar Molnár Kiki bebaszós liveot hallgatni. Ennek tudatában nem tudom támogatni az ötleted.
 
  • Tetszik
Reactions: Nevada és KEKE

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
165
172
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Szia! Volt egy hasonló ötlet még régebben, ami el lett utasítva azzal a címszóval, hogy senki nem akar Molnár Kiki bebaszós liveot hallgatni. Ennek tudatában nem tudom támogatni az ötleted.
Erre lenne egy nagyon egyszerű megoldás, szankció behozatala erre a célra és ha ezek után is csinálják akkor súlyosabbá tenni a szankció mértékét ezzel megelőzve, hogy csak helyénvaló dolgok szóljanak benne.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Volt már ez az ötlet és el is utasították! Viszont véleményem szerint jó lenne, amit te raksz le hifi-t azon csak te tudnál kapcsolni youtubos dolgot, így ha olyan szól, kiderül ki indította el, illetve nincs az, hogy szórakozik vele valaki és elkapcsolja. Ha olyat indít nyilván lehetne szankcionálni, de elsősorban azért lett elutasítva, hogy senki nem akar olyan dolgokat hallgatni. Ha valaki nem akar olyan dolgot hallgatni akkor le lehet venni az MTA hangerőt. Szerintem az egyik legutálatosabb dolog mikor hallgatsz valami sima rádiót a kocsidba, ablak lehúzott állapotban van, és valaki oda jön, hogy húzd fel az ablakot vagy kapcsold ki a rádiót. Ha az illetőt zavarja menjen el a környékről vagy MTA beállításoknál vegye le a hangot, ilyen egyszerű.

Az ötletet támogatom!
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szerintem azzal a kikötéssel lehetne csinálni, hogy a lejátszott tartalom az kizárólag zene lehet. És egyetértek Bubával, úgy kéne megcsinálni, hogy a lerakó kezelhesse csak. Még annyi kikötés kellene, hogy ha lelép a játékos, vagy elmegy a Hifi közeléből több mint 15 percre, akkor az visszakerül az inventoryjába. Ezzel megelőzve a trollkodást.
 

Pongo

Írnok deák
2020. 09. 20.
671
2 547
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
Szia!

Csakis támogatni tudom az ötleted, és egyetértek @Buba -val.
Bár, nyitottam már én is ilyen Topic-ot, csak az az autóban való saját zene hallgatással volt kapcsolatos, ami elutasításra került, így kételkedem benne, hogy ezt megvalósítják. - Bár örülnék neki, és szerintem mindenkinek tetszene!
 
  • Tetszik
Reactions: KEKE és tommenxd

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Szerintem azzal a kikötéssel lehetne csinálni, hogy a lejátszott tartalom az kizárólag zene lehet. És egyetértek Bubával, úgy kéne megcsinálni, hogy a lerakó kezelhesse csak. Még annyi kikötés kellene, hogy ha lelép a játékos, vagy elmegy a Hifi közeléből több mint 15 percre, akkor az visszakerül az inventoryjába. Ezzel megelőzve a trollkodást.
Így ebben a formában csak támogatni tudom! :) Remélem bekerül!
 
  • Tetszik
Reactions: KEKE és tommenxd
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.