HeX--->Faraid

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
hXzCD7B.png

hXzCD7B.png


TamSpeak 3 neved:
Nikolaj Vaszilenko //HeX//

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
James Faraid

Panasz pontos megfogalmazása:
Nos szép estét. Kaptam egy örökös kitiltást Team speak 3 szerverről.
<18:53:03> You are banned permanently. Reason: "TSMG ,Moderátor Team szidása -Faraid"
A TSMG részét meg értem,jogos. A Moderátor Team szídását nem értem,illetve azt hogy miért lettem úgy ki rakva hogy semmit sem kérdezett ez ügyben,szeretném azt a bizonyítékot hallani amiből ki szűrte hogy a moderátor teamet szídom.


Bizonyítékok:
<18:53:03> You are banned permanently. Reason: "TSMG ,Moderátor Team szidása -Faraid"

Megjegyzés:
Várom a válaszokat.Akimitsu,Roland,Ryan,Meg ilyenek hozzá írhatnak,ott voltak.jelzem.nem szeretnék én most nagy panaszt tenni, de egy oldalú bírálatnak látom, és nem gondolom hogy olyan nagyon csúnya dolgot mondtam volna neki/ nektek, amikor a Team szoba sem esett?
 
Utoljára szerkesztve:

dzsono

🔰
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 133
463
Budapest, Hungary
V2 karakter
johny_king
Szép estét!

Faraiddal és Nicolassal történt megbeszélés alatt fény derült rá, hogy a ban indok azon része, melyben az van leírva, hogy: "Moderátor Team szidása" helytelen és egy egyszerű félreértés miatt kaptad ezzel az indokkal a bant. A helyes ban indok a "Moderátor szidása" lett volna.
A tényen ez nem változtat, te bannolva vagy / maradsz.
A moderátor szidás tényének bizonyítékára pedig ha igényt tartasz, dobj egy privátot fórumon és elküldöm.
Faraid az indok "elírása" miatt szóbeli figyelmeztetését megkapta.

A PK jogtalan.
Zárom / Helyezhető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.