Henry W Rollyns jelentkezése a [S]ee [G]ame [H]elpdesk csapatába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Nos, üdvözlök minden kedves eme lapot olvasó embert. :) Nagy Bencének hivnak, 2002.02.17-én születtem. Jelenleg 17 éves vagyok és Budapesten élek a harmadik kerületben Óbudán. Körülbelül 7-8 éve játszok folyamatosan Roleplay szervereken. A SeeMTA-s karrieremet a régi v2-es szerveren kezdtem el és folytattam a V3-al illetve egy pár hónapig V3 Las Venturassal majd eme "új" v2-es szervernyitás után nem sokkal elkezdtem játszani itt is. Akkoriban nagyon magas volt az aktivitásom és rengeteg időt töltöttem ezen a szerveren. Körülbelül egy hónappal nyitás után összehaverkodtam Dokker-al ( exFőadminnal) és együtt vezettünk egy kis "maffia" frakciót. Összesitve a SeeMTA szevereken 6 frakcióban jártam, amiből egyben főleaderként voltam jelen. Nos ennyit a "játékos" kilétemről. Erős, karakán, úgymond életrevaló embernek tartom magam. Ha tehetem inkább csapatban dolgozom de nem riadok el az egyéni munkafolyamatoktól sem. Tisztelettudó vagyok és türelmes, azonban nem szeretem ha visszaélnek a "jólelkűségemmel" illetve a türelmemmel. Segítőkész és rendkívül aktív emberke vagyok. :) AZONBAN, az hogy aktív vagyok nem jelenti azt hogy, nekem a játék a minden. Általában mikor nem játszom akkor barátnőmmel töltöm az időmet vagy éppen dolgozok. De néha-néha ilyenkor is előfordul hogy, este meló után felnézek egy-két órára.

IG nevem:
Henry W Rollyns

Mióta játszol a szerveren?

Szervernyitás óta azonban számítógépet váltottam és a régi accountom hagytam veszni.

Eddigi elért dolgok:
Inkább pontokba szedem az eddig elért dolgaimat.​
  1. V2 Denaro Crime Family- Leader
  2. Terrorelhárítási Központ [6][Főtörzszászlós]
  3. Rendkívül sok tapasztalat "emberismeret" illetve szerepjáték terén.
  4. Többszörös Ideiglenes Adminsegéd
  5. Rengeteg barát, ismerős megismerése a szerver által.
  6. Jelen pillanatban +15e játszott perc a szerveren.


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Nos, alapjáraton is egy olyan ember vagyok aki szereti próbálgatni a határait. Itt is szívesen kipróbálnám hogy, nekem menne-e egy ekkora szerveren a ti csapatotokkal a játékosoknak egyszerűbb és szebb játékélményt varázsolni. Régóta gondolkodtam rajta hogy ha lesz rá esély , akkor írok egy SGH jelentkezési lapot és lám jött az esély, és én pedig cselekedtem. Ezek mellett barátságos vagyok és szívesen segíteném a játékosokat abban amiben csak tudom. :)

Miért téged válasszunk?

Hogy miért engem válasszatok?
Rengeteg időt vagyok elérhető a szerveren már csak a frakcióm miatt is így aktivitásom rendkívül magas tud lenni. Ezek mellet megbízható, tisztelettudó és alkalmazkodó típus vagyok így a velem végzett munka sem olyan nehéz.

Miért ne engem válasszatok?
Egyszerűen gyűlölöm az "unkorrektséget" főleg ha azt úgy követik el velem szemben ha én végig korrekt voltam. Ilyen esetekben néha-néha előfordul hogy a számat elhagyja egy-két "csúnyább" szó, VISZONT hamar letudok higgadni.

Van hogy túl közvetlen vagyok emberekkel. Olykor- olykor nem akkora probléma de sok helyzetben félreérthető.


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Mivel adminsegédnek nincs /adminduty- így a teljes szerveren töltött időmet tudnám erre szentelni ami körülbelül heti 4-5 ezer perc ( alsóhangon).

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Nos itt sok környezeti tényezőtől függ hogy mennyit tudok online lenni. Amennyiben nem dolgozok sem én , sem a párom abban az esetben napi 4-5 óra MAX, azonban mikor úgy alakul hogy csak én nem dolgozom olyankor 11-23 óráig biztosan a szerveren vagyok. Annyit tudni kell hogy, heti 3 napot dolgozok és azon a három napon egyáltalán nem tudok a szerveren tartózkodni.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Ezt inkább egy példával mutatnám be.

[Segítségkérés] Kiss Józsi (84): Szia figyu hallod adsz egy fixet a kocsimra? TK lett.
[Segítség] Bence (0): Szia! Én nem tudok fixet adni mivel csak adminsegéd vagyok, de ha gondolod szólhatok egy adminisztrátornak hogy keressen fel.
[Segítségkérés] Kiss Józsi (84): De hallod szereld már meg hát bugg miatt tört össze

[Segítség] Bence (0): Kérlek értsd meg hogy, Adminsegédként nem tudok fixet adni. Amennyiben van fotód vagy egyéb bizonyítékod arról hogy, az autód szerver általi hiba miatt károsodott kérlek küld el és felkeresek neked egy admint.

Amennyiben pedig folytatja a PM "vihart" Kicket kérvényezek a játékosra egy adminisztrátortól.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Próbálnám valószínűleg minnél érthetőbb nyelven elmagyarázni neki hogy, hogyan is épül fel a rendszer. Elmondanám neki hogy a rendszer alapköve az a helyszín ahol éppen a szerelőtelep van. Azon belül a szerelő frakció tagjainak arra a helyszínre belépve bevillan egy-két panel a sérült járművek komponenseiről amiket az "M"-betűs kurzor behozásával tudnak használatba venni / elkezdeni a szerelést. Mint ahogy az utóbb említettem az autók a rendszer által több komponensre vannak a felosztva. Értem itt az ajtókat, kerekeket, lökhárítót stb.. amiket le/fel kell szerelni és a szerelőtelepen található zöld markerben cserélni kell amennyiben sérült. Majd elmagyaráznám neki a motor, olaj, szélvédő, lámpa szerelési procedúrát ami ugye nem a leszedegetős, sétálgatós szerelés hanem a sima kattintásos.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

  1. Autósiskola
  2. Városháza
  3. Munka telephelyek
Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Próbálom úgy lefolytatni a történéseket hogy annak se az RP szituáció sem a segítségkérés ne lássa kárát.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Nem tudok sok dolgot tenni mivel nincsenek megfelelő jogaim a szankcionálásra. Jelzem egy adminisztrátornak.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen egy véletlenből kifolyólag, mivel a TEK-nél nem kell de ajánlatos ha be van bindelve a /dive parancs ezért nekem is bindelve volt és véletlen üldözés közben benyomtam és "hasalva" voltam a kocsiban.

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam még bannolva.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Unu

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Ez pozitívum hogy csak 1 jailed van,mondjuk nem is 200 ezer perc alatt,de szerintem ez is jó aránynak számít,a lapod egész jó lett,tetszik hogy próbáltál belerakni egy kis egyediséget is:"példák".Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Benitoo

Ronald

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
66
20
V4 karakter
Ronald R Reynolds
V2 karakter
Ronald W Reynolds
Heloka, tetszetős lett a lapod, szép dolog, hogy csak 1 jailod van. Sok sikert.
 
  • Imádom
Reactions: Benitoo

Sanyaa

Sum 2 Prove
Támogató
2019. 01. 09.
324
307
22
V4 karakter
Alexander Hyland
LV karakter
Alexander Artmenson
Szia, nem lett rossz lap nekem tetszik. Sok sikert.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 683
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk a TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.