Henry Surenos jelentkezése a Fix&Drive-hoz. [ ELUTASÍTVA ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Henry_Surenos

Újonc
2020. 05. 10.
1
0
V4 karakter
Henry_Surenos
LV karakter
Henry_Surenos
V2 karakter
Henry_Surenos

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Bence vagyok, márciusban töltöm a 17-et. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 6760 percem van, mostanában otthagyva minden játékot, rengeteg időt töltök el a szerveren. Régebb óta rp-zek, SAMP-on nőttem fel. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Adminjailben többször is. https://imgur.com/a/oZ571KG ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Amennyit szükséges. Természetesen! ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Bencének hívnak, 16 éves vagyok jelenleg, márciusban töltöm a 17-et. Alapvetően sportolok, csak közbetett az egész karantén dolog mindennek. Egyébként focizom. Nem vagyok nolife, de mivel SAMP rp szervereken nőttem fel, eléggé élvezhető a játék számomra. Van 1-2 negatív tulajdonságom, például sokszor felhúzom magam, és mindent megmagyarázok, ennek köszönhetően van pár jailem is, vagy nagy az EGO-m, de egyébként segítőkész vagyok, és normálisnak tartom magam. Koromhoz képest "több ember véleménye" alapján IS, illetve saját magamat is elég érettnek tartom. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Henry Surenos ~


Születési helye, ideje:

~ San Fierro, 1999.02.03 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Középiskolában alapvetően Autószerelő szakon voltam, mindig is érdekelt az autószerelés, illetve magasfokon értek az autókhoz. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Henry nevet kaptam, amikor napvilágot láttam San Fierro-ban 1999.02.03. án. Édesanyám Sophia Jest, illetve Édesapám Kaydren Surenos, sajnos már másik városban élnek, de még mindig tartom velük a kapcsolatot. Édesapámat követve hamar beletanultam, illetve szerettem az Autókba, és azok szerelésébe. Palomino-ban élem le életem 70 százalékát, van egy Farmom Blueberry-ben. Hobby szinten horgászok, ugyanis abban megtalálom a nyugalmat, egyben az örömöt. Egy időben letértem a jó útról, aminek meg is ittam a levét. Sajnos részesedtem pár nem legális dologban fogalmazzunk így. Mára már ezeket teljesen hanyagolom, és megjavultam DR. Laura Diess-nek köszönhetően nagyrészt, ugyanis ő segített helyrejönni. Általános iskolában magántanuló voltam, kitűnő. Nemmellesleg amikor elkerültem középiskolába, az Autószerelő szakot választva, végig kitűnő tanuló voltam. Édesapámnak megígértem, hogy egyszer autószerelő leszek. Szeretném beteljesíteni az életem árán is. ~

Aláírás:

Henry Surenos

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - Súlyos adminjailek, + forumkitiltás - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.