Henry Salvador jelentkezése Fix&Drive-ba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

xvale199656

Újonc
2022. 07. 15.
37
51
28
V4 karakter
Henry Shapiro
V2 karakter
Henry Salvador
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Roland vagyok és 26 éves ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018-12-06 regisztráltam a szerverre, de itt azért voltak kissebb nagyobb kihagyások. Jelenleg 40390 játszott perccel rendelkezek. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Sajnos voltam igen,de viszont ezeket megbántam és azóta máshogy gondolkozok.
~



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezek mind a kettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Átlagosan kb 4-5 órát. Igen természetesen. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sziasztok, Rolinak hivnak és 26 éves vagyok. Szlovákiában élek és itt is dolgozok. Szeretek szórakozni, társalogni, és új embereket megismerni. Körülbelül 9-10 éve RP-zek, a SeeMTA-ra 2018 ba regisztráltam.Másfél éve kb voltam már tag csak voltak kihagyásaim, és most szeretnék visszakerülni a Fix-be~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Henry Salvador ~


Születési helye, ideje:
~ San Fierrói Kórház, 1996.05.06 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Los Santos-i Szakközépiskola, Autótechnikus, Autóelektronikai műszerész szak. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretem az autókat, és a szerelést. Ezért is jelentkeztem autószerelő szakra már a középiskolába is. Szeretném minden megtanult ismeretemmel fejleszteni a szerelőtelep szinvonalát és hatékonyságát. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~
Henry Salvador - San Fiero 1996.05.06
A nevem Henry Salvador és a San Fierroi Kórházban láttam meg a napvilágot 1996-ban. Szüleim 2002-ben LS közelébe kaptak munkát ezért Los Santosba költöztünk, és itt kezdtem meg a tanulmányaimat is. Általános és középiskolán is jeles tanuló voltam, szerettem a szakgyakorlatokat, mivel már fiattal korom óta az autók voltak a mindenem. A középiskola elvégzése után sikeresen megszereztem a jogositványomat, és elkezdtem a benzinszállitói karrieremet. Eleinte nagyon tetszett, de az idő múlásával egyre unalmasabbá és monotoná vált. Szabadidőmben szeretek a barátaimmal lenni, sportolni, és szerelni, legyen az bármi.
~


Aláírás:
Salvador 2022.08.03.
 
  • Tetszik
Reactions: jumpi

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2022. 08. 04.) 20:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.