Henrick panasza Uki Adminra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Henrick

Újonc
2019. 01. 09.
49
41
V2 karakter
Ethan King
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
VÁLASZ HELYE

Panaszolt fél admin neve:
Uki

Panasz pontos megfogalmazása:
RP helyzet aloli elteleportálás

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/nHBbHok
[2019-02-18 21:27:46] [Output] : (( Zafrani R McCormick )) Megaphone <O: Figyelem!!! Itt a ARMY! Azonnal húzódjon le az út jobb szélére, állítsa le a járműve motorját, és szálljon ki a járműböl.
[2019-02-18 21:27:46] [Output] : Carl Jones ordítja: Itt a See City Honvédség! Felszólítom a törvény nevében, hogy azonnal feküdjön a földre! Ha nem tesz eleget az utasításnak akkor kényszerítő eszközt fogok alkalmazni.
[2019-02-18 21:27:50] [Output] : [SeeMTA]: Uki magához teleportált téged.



Megjegyzés:
Nos, volt 1 teljesen IC ügyünk, amiből a srácnak az jött le, hogy DM. Uki minden szó nélkül (amikor üldöztek, gondolom azoknak sem esett ez jól, akik üldöztek) elgetelt minden szó nélkül, szerintem illett volna megnézni, hogy éppen mit csinálunk.

Panaszhoz hozzászólhat:
Uki, Bíráló admin.

Helyezem.@Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
172
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Jay D Cranshaw
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
Oh, szoval ezert tuntel el.. :D meglepodtunk, kb egy percig alltunk a keresztezodesben, hogy hova tuntel:D figyut vallalom//telo
 
  • Tetszik
Reactions: Henrick

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Várom Uki válaszát!
 

Uki

Újonc
2019. 01. 21.
16
4
Hajmáskér
V2 karakter
Pedrito B Provolone
Sziasztok! Nem emlékszem sajnos ilyenre, de ezekszerint megtörént. Nem tudom miért kellett emiatt PK-t nyitni, szerintem neked sem volt rossz hogy elgeteltelek de mindegy is. Figyelmetlen voltam, de ha nekem jön egy PM-em, megyek, ezesetben mentem, kértem egy id-t hogy ki volt ott stb, és geteltelek. Ezzel azt mondod hogy nekem kutyakötelességem megvárni téged. Ha teszem fel nem vagy fent a szerveren, akkor is megkell várjalak míg felgyere? Nem. beraklak 9999 perce és kész. Semmilyen károd nem keletkezett ebből, sőt hasznodra vált.
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Uki, ha van egy ügy akkor először nézz utána hogy mi történik jelenleg az adott játékossal.

Ha esetleg RP helyzetbe van akkor szólj neki, vagy az adott illetőknek akivel RP-zik hogy "ügy miatt" elgeteled.

Ha végeztek az üggyel akkor pedig geteld vissza hogy tudja folytatni az RP-t.

Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.