[Helyette] Zhiree O Mayers Panasza Santorino-ra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maradics

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 28.
164
277
22
Abony
V4 karakter
-
LV karakter
.
V2 karakter
Vladan_Abramovic
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Zhiree O Mayers >

Panaszolt fél admin neve:
< Santorino >

Panasz pontos megfogalmazása:
< helytelen ugyintezes, egyoldalu biralat, jogtalan jail. >

Bizonyítékok:
< Pastebinre feltoltottem az "rp" nagy reszet, elejet sajnos nem engedte az oldalal valamiert. https://pastebin.com/VTBdNDUy >

Megjegyzés:
< Az egesz ugy ott kezdodott, h korhaznal kertem fuvart ket sractol. Ok mondtak ic, h elvisznek. En bepattantam az autoba, mivel halalangyallal rendelkeztem, es nem rabolhattak volna el. Erre a ket srac elvitt engem angel pinehoz, ahol en veletlen benyomtam egy reconnect bindete. ( Nem RP szerverre volt bindelve a reconnect) reconnect kozbe kifagytam, utana ujra inditottam a jatekot. Vissza toltottem, jailba vagyok. Irtam kedves Santorinonak, h folytatnam az RP-t, szedjen ki amint tud. Kiszedett, en folytattam az RP-t. Lerpztem, h elkezdem tarcsazni a rendorseget, kozbe a sofor elvezetett minket egy "nem forgalmas" helyre, ahol fegyvert tartott ram, ugys h halalangyallal rendelkeztem (Vagyis nem, mivel reconnecteltem veletlen.) Szoval papiron halalangyalos vagyok, szoval nem kene ilyen rpkbe belemenni. En kiszalltam, es lelottem azt az egy szemelyt, aki fegyvert tartott ram, es ezt mind teljes mertekben onvedelembol. Elindultam club fele, tarsa elkezdett ram loni, srac halal utan par masodpercre. Mind a ket srac meghalt, utana meg kedves Santorino ugy gondolta, h az en "mesemet" felesleges meghallgatni, ezert rovidre zarta az ugyet, es egybol jailbe rakott 120 percre. ( Logba minden ott van az eredeti formajaban, ha a biralo szemely szeretne latni az "RP" elejet szoljon, es toltom is fel pastebin.com-ra.) >
 

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Cső.
PG miatt kaptál 120 perc jailt, amit most el is ismertél hogy elkövettél mert leírtad hogy lelőtted azt aki tartotta rád a fegyvert...


másrészt...

- Kiléptél RP alól utána visszajöttél , kivettelek jailból és oda geteltelek a többiekhez.
Erre két percre rá , már jött is a PM, hogy [2021-04-04 20:04:36] [Output] : [Fogadott PM]: Koudai Ichita (160): semmit nem csinál kérdezget másokat hogy eltudja e vinni stb

Amit ki emelek a te logodból is:

  1. [2021-04-04 20:02:16] [Output] : Zhiree O Mayers mondja: Helloka
  2. [2021-04-04 20:02:18] [Output] : Zhiree O Mayers mondja: Eltudna vinni?

Tehát RP-t is tagadtál miután kivettelek jailból. - Oda mentem, szóltam hogy folytasd amire te flegmán annyit mondtál hogy totálkárosak nem fogsz két órát várni.(??)
Nagynehezen beszálltál, elkezdtelek figyelni és amikor következőnek fegyvert tartottak rád te elfutottál, elővetted a saját fegyvered és lelőtted mind a kettő srácot.
Ezek után még te nyitsz PK-t?

Ismételten én voltam a rendes, hogy csak a legvégén a PG-det szankcionáltam és türelmesen álltam hozzád az ügy során, mert már ott jailbe vághattalak volna mikor te szaladgáltál RP folytnál másokhoz, hogy elvisznek-e meg nem voltál hajlandó reagálni az IC-re.


Mivel saját szememmel láttam, hogy mi történik ne haragudj meg hogy nem kérdeztem hanem szankcionáltam és még szerintem így is rendes voltam veled.

Várom a bírálását.
 
Utoljára szerkesztve:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
A panaszt én fogom bírálni az átolvasás után.
 
  • Tetszik
Reactions: Benitoo

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Helló!
Santorino szavait tudnám idézni neked csak mindent leírt, hogy miért kaptad a szankciót, attól még, hogy totálkáros lett nekik a járművük még ugyan úgy folytatnod kell velük az RP-t. Véletlen meg nem lehet reconnectelni ajánlom, hogy unbindeld mert következő ilyennél megjárod ugyan ezt a szituációt, hogy RP folytatásba fogsz részt venni.
Panasz jogtalan Santorino helyesen járt el az ügyintézés során.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Benitoo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.