[HELYETTE!!!] Szaszil x Dijego

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tuya

Lelkes fórumhasználó
2019. 07. 02.
378
3 505
LV karakter
landon ratliff
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png


Neved:
szaszil



Panaszra tett moderátor neve:
Dijego


Panasz oka:
Elhamarkodott döntés, nem megfelelő szankciót ad, eltúlozza a döntését.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://imgur.com/a/O6SLmHG


Egyéb megjegyzés:
Igazából próbáltam megbeszélni vele tsen, először visszaírt, utána meg már nem, mikor egy komplett kérdést tettem fel neki. Egy másik GMOD-ot is megkérdeztem az esetről ő azt mondta egy szóbeli figyut ért volna meg (4 haha reakcióm volt tudtommal az elmúlt időben, közben az egyik a haverom posztján volt melyet viccesnek véltem, nem gondolom hogy minden HAHA-t toxicságnak kellene nézni.)
 

Dijego

⚡️⚡️
2019. 01. 20.
801
1 674
Budapest
V4 karakter
🇪🇸 Diego M Perez 🇪🇸
Hello mindenkinek.
Akkor haladjunk szépen sorban...
Panasz oka:
Tehát akkor lényegében neked nem azzal van a bajod, hogy kiraktalak, igy elismered azt hogy a reakciót nem megfelelően használtad, hanem hogy elhamarkodott döntést hoztam és hogy számodra túl hosszú a kitiltás intervalluma?

Mert akkor akár honnan is nézzük a PKnak nincs értelme mert a szankciót mértékét én döntöm el. A fentebb írtak alapján pedig a szankció szerinted is jogos.

A Teamspeak beszélgetés részét nem ragoznám túl, amire érdemes és szükséges volt válaszolnom arra válaszoltam. Azzal a vádaskodással pedig nem nagyon tudok mit kezdeni, hogy más mit bírált volna. Nem ő bírált, nem ő kezelte a jelentésed. Az meg hogy ki mire mit oszt még mindig saját döntés, és mérlegelés kérdése.

A szankciódról bővebben:

Nos a jelentéseid 100% ebből a problémából fakadnak. Az elmúlt 1 év alatt tehát több alkalommal lett kezelve hasonló ügyed. Ebből 1x kitiltást is kaptál, amiből visszajövet megint probléma volt veled. Ezért összességében nem ezzel az 1 reakcióval van a probléma, hanem az összképpel amit képviselsz a fórum felületén. Tehát ha ez lett volna az 1. eseted akkor szankció nélkül tovább mehettél volna, de mivel ez már többszöri eset nálad így egy kisebb kitiltás mellett döntöttem.

Azzal meg nem igazán tudok mit kezdeni, hogy a saját haverod reportol be...
 
Utoljára szerkesztve:

Tuya

Lelkes fórumhasználó
2019. 07. 02.
378
3 505
LV karakter
landon ratliff
Helyette:
Senki nem ismerte be azt, hogy jogosan adtál szankciót. Azzal van a konkrét problémám, hogy kiraktál, nem is figyelmeztettél, semmi. Elhiheted, ha rámírtál volna, hogy fejezzem be, abba is hagytam volna. A másik, nem lehet használni a haha reakciókat, vagy mi? Abszolut nem értem az efféle szankcionálásokat, de hát kinek mi. Nyilván meg volt az oka, hogy miért használtam egyes helyeken ezt a reakcióstátuszt, ha gondolod még privátban is kifejtem neked. Az meg hogy a haverom reportol, ezt nem tudom, hogy honnan veszed, nem a haverom és barátom az illető.
 

Dijego

⚡️⚡️
2019. 01. 20.
801
1 674
Budapest
V4 karakter
🇪🇸 Diego M Perez 🇪🇸
Nem kell figyelmeztetnem téged, senki nem írja elő ezt. Nem az 1x eseted volt így nem volt miről beszélni, nem volt kérdés hogy abba hagyod-e mert látszik hogy nem tudod. Azt pedig te írtad hogy haverod topicját nevetősözted és mint írtam a topic indítója reportolt be.
 

Tuya

Lelkes fórumhasználó
2019. 07. 02.
378
3 505
LV karakter
landon ratliff
helyette:

Ha egy tema szamomra vicces miert ne nevetosozhetnem be? Nincs tudtommal olyan szabaly amely barmelyik topicreszlegben is tiltana a nevetosozest. Velemenyem szerint, legyen az ub kerelem vagy akarmi, de ha szamondra is kacagtato valami, annak megfeleloen teszed a reakot es ennyi. Es meg egyszer elmondanam, hogy meg mindig nem a haverom es ha lehet ne forgasd ki a szavaimat legyszives.
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 076
12 166
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
Átolvastuk Zane-el közösen, nem egyszer a panaszt. Sok pro-contra érv van felsorakoztatva egymás ellen.

Eddig is voltak szankcionálva azok a felhasználók akik, nem tudták az adott reakciót megfelelően használni, ezzel méginkább csak a feszültséget keltették más játékostársuk közt.

Szaszil visszaeső, ilyen téren, mivel a közelmúltban is történt pontosan ilyen eset kapcsán egy kitiltása, ami akkor is Panasszal végződött...
Amennyiben folytatva van, és több alkalomból sem sikerült tanulni az eseményekből, azesetben a kitiltás végleges is lehet.

Szaszil, remélem ez a pihenő elég volt elgondolkodni, hogy a továbbiakban tudod-e helyén kezelni a reakciókat, adott topicok alatt, és nem a játékosok közötti hergelésre van használva a "haha" emoji. Valljuk be, koránsem életszerű használat egy UB kérelmet, vagy egy teljesen random TS szoba igénylést ilyen reakcióval illetni, amikor semmi alapja nincsen.

@Dijego szankció mértékét illetően túlzásba nem esett úgy vélem, erre tőlem még többet is kapna, főleg aki visszaeső, aránylag rövid időn belül. Legközelebb, igyekezd a felhasználót tájékoztatni az ilyenféle szabálytalanságáról, hogy záros időn belül hagyjon fel a szabálytalanság elkövetésével.

Mérlegelésre került a kitiltásod, csökkentve lesz 1 hétre, közös döntés alapján. @Dijego -val pedig beszélve lesz a dolog kapcsán, miben, és hogyan javítson a jövőben.

Ezzel zárom a panaszt. Mindkettő fél vonja le a tanulságot belőle.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.