[Helyette] Ricardo D Madalitso jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Adrián0212

Újonc
2020. 04. 20.
54
116
V4 karakter
Kyle S Collins
V2 karakter
Sofia Zachary
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Ricardo D Madalitso

2. Születés helye, dátuma
Los Santos, 1987

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos 1028

4. Telefonszáma
36226439507

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Vagyonőr

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Nemzeti adó- és Vámhivatal, See City Car Service, Országos Katasztófavédelem, Vadászat. Távozásaim okai: Nemzeti adó- és vámhivatal: Kiléptem, See City Car Service: Kilépés, OKF: Kiléptem, szerettem volna más helyre menni dolgozni, nem jött be annyira.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen, szolgáltam, Nemzeti adó- és Vámhivatal-nál, pontosan nem tudom mennyi ideig, azért léptem ki, mert nem szeretett engem a leader :( és inkább leadtam. De ez kb 2 éve volt.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Kiszeretném próbálni ezt a munkát, azért is szeretnék nyomozó lenni, hogy megvédjem a várost a rosszoldal ellen, illetve hogy elkapjam őket, mivel nagyon megy az illegál a városban. Szeretnék nagyobb rangba is lenni, bizonyítani szeretnék.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Nem különbözök semmivel, én is emberből vagyok, mint bárki más. Tudok jól vezetni, kedves, jószívű, komoly vagyok, de ha kell, tudok más is lenni. Nem vagyok rosszindulatú, ezt is idetenném.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Rikárdó-nak hívnak, 15.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2020 óta játszom a SeeGameSystem szervereken.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
69xxx jelenleg.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Nemzeti adó- és Vámhivatal, See City Car Service, Országos Katasztófavédelem, Mexican Syndicate, Vadászat. Nav:hallgató, nem volt szimpatikus a leader, ez miatt kiléptem. SCCS: Szerettem volna más frakcióban lenni, Szerelő voltam. OKF: Őrmester. Mexican: Chicano. Vadászat: Vadász.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Van ott egy-két "barátom" , akikkel szeretnék együtt nyomozni, rpzni. Nyílván, nem csak a darára megy ki a játék, de szeretek üldözni is, és rajtam kívűl szerintem más is. Tetszik a rendvédelem, és a NNI szerintem egy + a számomra, nekem nagyon tetszik.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Mikrofonnal még nem, TS3 és Discord-al igen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Rikárdó a becsületes nevem, 15 éves vagyok. Jelenleg Építész-Mérnök szak a cél. A kedvenc időtöltéseim, van egy pár, ezek közül MTA, itt seev2zni szoktam, ez a szerver tetszik a legjobban, máshova nem is szeretnék menni. Szoktam Gokártozni, elég sok sikerrel, AIRSOFT-ozni is szoktam, az is tetszik. De a legjobb, a gokártozás ezek közül, vagyis legalább nekem az jön be a legjobban. A hobbim a horgászat, főleg nyáron a legjobb, imádom, feederezni szoktam legfőbbként.Ezekkel szoktam horgászni: büdöskukorica/bojli , azzal sokat szoktam fogni általában mindig. Edzésre is szoktam járni, boxra. Budapesten élek, de szoktam utazni külföldre is. Kedves, jószívűnek tartom magam, ott segítek, ahol csak tudok. Értem a vicceket, velem lehet viccelődni is. 2020-10-24 dátumon regisztráltam a seemta v2 szerverre, egyébként itt elértem egy kis vagyont, szerintem sikeres ez a karakterem, az ucpmen kívűl sajnos csak. Az ucpmről, Ez azóta van a 2 utolsó jailem a bannom óta, illegálos voltam, le adtam, mivel úgy tartom, hogy a dara miatt kaptam a jaileimet. Az első NonRP jailem azért volt, mert igazoltatni akartak, és odahívtam a haveromat, hogy segítsen ki. A 2. NonRP jailem pedig azért volt, mert követtem a rendőrt, amikor villogóval ment. Dm az azért volt, mivel haverommal mentünk volna boltot rabolni, majd jött a rendőr igazoltatni, és lelőttem. De az utolsó Unbannomat Tamási Gábor által kaptam, amit megbeszéltem vele. Megpróbálok nem szabálytsérteni, és szabályosan játszani a szerveren a továbbiakban. Nagyon szeretnék NNI-s is lenni, esetleg ha felvennétek, úgy is elvállalom, hogyha 1 jailt is kapok, kirúgtok. Ez egy kis kitérő volt, gondoltam hogy megemlítem. Örülnék, ha bekerülhetnék az NNI frakcióba. ((Bocsi, ha bárkivel bármi rosszat is tettem, pontosan nem emlékszem, de lehet, hogy volt ilyen)). BÚÉK mindenkinek, utólag is! Puszilok mindenkit!

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Igen, tudnám a 600 percet teljesíteni, az a helyzet, hogy még többet is.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 
Utoljára szerkesztve:

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, mely bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
(( Megjegyzés: Sem fórum, sem ambíció. Ingame zaklatod a tagjaimat, hogy fogadjam el a lapod, rágod a fülüket, mikor bírálunk. 3 kitiltásról nem is beszélve. Sajnáljuk, nem jöhetsz. ))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.