(helyette) Loris Horan->Gerlas

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ravenmaister

Barangoló
2023. 04. 23.
77
28
V4 karakter
Raven Garcia
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Loris Horan

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Gerlas

Panasz oka, leírása, kifejtése:
PK Helytelen bírálata.
Gerlas szerint nem szabadott volna Zacis parkolójából elvinnem egy autót, majd utána kicsomagtartóznom, mert nem rendelkezek priuszos előélettel. Úgy gondolom hogy ez elég gyenge ok, valamikor el kell kezdeni. Kb 1-2 hete kezdtem el újra a játékot.
Arról nem is beszélve hogy a legelső dolgom az volt, mikor újra kezdtem, hogy a régi szigeten szerzett ládáimat eladjam. Elég hamar bekerültem az illegálba.
Meg ha nem kapnak el a rendőrők, mert okosan csinálom, akkor nem is lesz priuszom. Rá kell nézni szinte a karakteremre (Skin).
Jobb döntés volt elvinni az autót figyelem felkeltés nélkül, pár méterre arébb. Majd ugy átvizsgálni mi található benne,
minthogy feltűnően ott elkezdek a helyszínen csomagtartózni. Csatoltam hasonló zacis csomagtartozásos Pk-t, ahol nem volt baj belőle.
Jogtalannak tartom azt hogy csomagtartozni nyugodtan lehet, de autóval arébb gurulni majd ugy csomagtartozni, azt nem.
Pont hogy az autó elvitele nem feltűnő. Gyerek magára hagyta az autót, őrizetlenül. Saját felelőssége lett volna bezárni.
Nemtudjuk pontosan miota állt ott az autó, de lényegtelen is.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
PK amiről szó van:https://forum.see-game.com/threads/helyette-pepe-eldad-ismeretlen-gerlas.443523/
[2024-07-11 17:27:05] [Output] : Antonio Clemente: (( ami a fő probléma itt ,hogy MDC-ből lekérdeztem bizonság kedvéért az előéleted. ))
[2024-07-11 17:27:20] [Output] : Antonio Clemente: (( egy darab priuszod sincs ami esetleg köthető lenne ilyesmihez ,és hogy neked random kipattan ))
[2024-07-11 17:27:29] [Output] : Antonio Clemente: (( a fejedből egy ilyesmi ,az kimeriti a NonRP fogalmát. ))


Megjegyzés:
Csomagtartozással nem volt gond, le volt rp-zve. Itt az autó elviteléről van szó, ha nem követtem el hibát akkor az antikok engem illetnek.
 

Gerlás

YBR we cookin' up
SzerverAdmin
v4
2021. 04. 09.
62
86
V4 karakter
Antonio Clemente
Hoztam fel mind Ingame ha nem tévedek ,de felhozom itt is ,a napi logodból leszürve a karaktered fejéből detektorozást követően illegàlis tevékenység elözmény nélkül kipattant az ,hogy zacis parkolóbol egy autót eltulajdonit ,véleményem szerint ez igy nem volt helyén való ezen kivül várom a birálatot részemről hozzáfűznivaló nincs ,természetesen további kérdésekre válaszolok gond nélkül.
 

FreaK.

ő kiborít
FőAdmin
v4
2020. 12. 21.
2 701
12 958
20
Nagykanizsa
V4 karakter
Nathan Frease
A játékos saját felelőssége, hogy nyitva hagyta az autót. Nem a semmiért lett az az autó ellopva, az indok a kipakolás volt. Teljesen feleslegesen lett egyáltalán elkezdve ez az ügy. A panasz jogos az admint figyelmeztetésben részesítem. Keress fel és kitalálunk valamit amivel kárpótolni tudjuk ezt a hibát @ravenmaister .
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.