(Helyette) Jessica Julia jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mars

Pötyögtető
Támogató
2022. 01. 11.
448
132
Szlovákia
LV karakter
Winnie_Nelly
V2 karakter
Erica_Luann
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Jessica Julia

2. Születés helye, dátuma
1997/10/17, Los Santos

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Fifth Avenue

4. Telefonszáma
36223050189

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Pszichológiai végzetség

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Iskola pszichológus, eladósodott az iskola és be kellett záratni.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen a Nemzeti Adó- vámhivatalánal dolgoztam. Összeségében, nem volt meg a kellő csapatmunka, nem volt egy összetartó csapat.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Nos. azért szeretnék nyomozó lenni mivel többet szeretnék kihozni magamból mint az eddigi munkahelyeimnél. Szeretnék megfelelően csapatban dolgozni illetve segiteni a rendvédelmi szervezeteknek a nyomozásban, természetesen a bűnözést is csökkenteni.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Véleményem szerint megbízható, erős és türelmes vagyok. Jól kommunikálok előző szakmámból kifolyólag és értek az emberekhez. Van harcművészeti múltam szóval ott is fegyelmet tanultam és állóképességet.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Bence, 15 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
3 éve.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
7700 perc.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
NAV-os voltam, törzsőrmester rendfokozatig jutottam el, nem volt megfelelő a csapat.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Szeretnék a frakció tagja lenni, mivel ki szeretném próbálni milyen nyomozónak lenni, és egy jó közösségbe szeretnék tartozni. A terveim igazából azok hogy jókat RP-zünk, és hogy jól érezzük magunkat társaimmal, és szeretnék sokáig a frakcióban lenni.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Bencének hivnak, Szlovákiában élek. Legkedveltebb időtöltésem a focizás illetve szeretek "vándorolni" a természetben. Természetesen a gépezés is az életem része, leginkább az mta-n szoktam játszani illetve wotozok, olykor-olykor amikor rászednek felnézek cs2-re is. Összességében ezeket tudom elmondani magamról jelenleg.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
igen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
Kép

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
Kép
 

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, mely bírálásra került. Az Ön lapját elutasítottuk. Következő ciklusban újra próbálhatja.
(( Megjegyzés: ha kicsit több perced lesz írd meg újra ))

 
  • Imádom
Reactions: Mars
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.