Elutasítva (Helyette írom) Rhys Cesaro - Kispek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

StarGolf

Újonc
2021. 05. 14.
45
128
Dunaújváros
V4 karakter
Vaso Fotou
LV karakter
Nazmi Aziz
V2 karakter
Graves Josh
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
< Rhys Cesaro >

Kitiltás időpontja:
<
2022-01-15 >

Kitiltás időtartama:
<
Perma >

Admin neve, aki kitiltott:
<
Kispek >

A kitiltás indoka:
<
DM, Fun YT videóban + Súlyos UCP >

Amiért szeretnéd a kitiltás feloldását:
<
Szeretnék visszatérni a SeeMTA V4 LV szerverre, mert ez a közösség mindig is fontos része volt a mindennapjaimnak, és az itt átélt élmények pótolhatatlanok. Tudom, hogy hibáztam, de mélyen megbántam, és tanultam az esetből. Azóta sokkal jobban megértem, hogy milyen fontos a szabálykövetés és a tisztelet más játékosok iránt. Hiszek benne, hogy képes vagyok jobb játékosként visszatérni, és elkötelezetten betartani minden szabályt. A szerver közössége, az izgalmas szerepjáték, és az interakciók, amik kialakultak, nagyon hiányoznak. Mindenképpen szeretnék ismét aktív tagja lenni ennek a fantasztikus közösségnek, és újra megélni a közös kalandokat a barátaimmal. Biztos vagyok benne, hogy a jövőben felelősségteljesen fogok viselkedni, és igyekszem hozzájárulni a közösség pozitív fejlődéséhez. Kérlek, adjatok egy második esélyt, hogy bebizonyíthassam, tanultam a hibáimból, és megmutathassam, hogy méltó vagyok a közösséghez.
Megjegyzés: Ha lenne lehetőség TS-en megbeszélni ezt az egész esetet akkor nyílt lennék arra is.
>
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.