[Helyette] Celso_Graci -> Buba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
T

tomoka

SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
Celso Graci.

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Buba

Panasz pontos megfogalmazása:
Olyan indokot adott a "bannomra" ami nem legit.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Kicsit felháborodtam azon, hogy ilyen indokkal bannolt engem Buba, és azért mert leírtam hogy adj 90 napot vagy permát a SEMMIRE. Azt tegyük hozzá hogy elötte volt pár olyan dolog amiért rage-eltem és azért írtam, Ő azt kapta egyből a fejéhez h akkor én valami olyat csináltam biztos és hogy ez fix de bizonyítani nem tudja ha csináltam is volna bármi olyat. Azzal nem is lett volna baj mert bannolt, Az a bajom hogy full kamu indokkal bannolt ki a szerverről Kalmit rakta ki ts-ről és az ő indokját kaptam meg én is mert olyan kedve volt az Operátorunk-nak. És most nyugodtan lehet engem betámadni, Négyen-öten hogy ez nem így volt, Azért írtam ezt a pk-t hogy az én szemszögemből nézzétek meg a dolgokat, és kicsit gáz szerintem h itt tartunk h ilyen indokokat vágnak a fejedhez, és ilyen kifogásokat, "Ne te mond meg h én mit csinaljak" szituval egyutt. Kösz h elolvastad, nincs több hozzá fűzni valom. Kalap kabát.
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Kezdjük ott, hogy nem értem miért írtad át a V2 karakterneved Martin_Woker-re amikor nem létezik ilyen karakter. Mi a célod ezzel? Miért akarsz minket átverni?
Továbbá tilos az accountodat megosztani bárkivel is, ezért a panasz elbírálása után végleges kitiltást kapsz fórumról.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Tisztelettel előre is elnézést szeretnék kérni, hogy ideírtam.

de én akarlak átverni igen.
Pontosan, ráadásul még multiaccozol is fórumon???

image.png

supsed.png

Természetesen a multiaccount indok is bekerül majd a többi ban indok közé, remélem ki fog férni. 😬 biztos nagyon hahotáznivaló
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ne haragudj, de muszáj volt nevetőssel reagálnom erre az 1 perces novelládra. Arra nem térnék ki, hogy saját magad buktattad le a fórumos multiaccount használattal, illetve a videóból annyi látható és hallható a tyúkok hangja mellett, amit én már bemásoltam a fórumos ub kérelmedhez, illetve a ban indoka.
Természetesen a felvétel továbbra is meg van, ami miatt én kerestelek téged, illetve Kalmit. Kalmit meg is találtam elérhető formában, te pedig AFK-szobában voltál. Ezért pokeoltalak meg, hogy keress fel engem ha ts-en elérhető leszel. Nyilván ha te reakciód az lett volna, hogy akkor elérhető vagy és beszéljük meg a dolgokat, az az mondjam el neked, hogy miért kereslek, akkor nyilván eléd kerül az videó amelyen hallhatók bizonyos dolgok. De mivel te reakciód az volt, hogy osszam ki a szankciót nyugodtan, 90 napra vagy örökre (ebből következtetve, hogy téged nem érdekel az adott ügy) így természetesen úgy voltam vele, hogy akkor nem kell elmondanod a véleményed a felvételen hallható dolgokról, elég bizonyíték az a történtekre a véleményed nélkül is, illetve a felém kimutatott stílusod is azt igazolta, hogy te is tisztában vagy azzal, hogy tettél olyan dolgot amiért szankciót érdemelsz. Nyilván az ügyhöz való hozzáállásod, stílusod az azért került az indokba, hogy ha 1 év múlva írsz UB kérelmet akkor azért tisztában legyünk azzal milyen hozzáállást tettél az ügy kapcsán.

Az pedig, hogy Kalmi indokát kaptad te is, az inkább fordítva mondható el, ugyanis te kaptad előbb a szankciót, természetesen nem 1 perc különbséggel. Kalmit legalább érdekelte, hogy miért keresem és reagált a további kérdéseimre is.

Ahhoz képest, hogy téged ez a szankció nem érdekel, meg a ts-sem, azért írtál 2 nap alatt 1ub kérelmet 1pkt és 4 privát üzenetet nekem. Nem igazán állnak össze a mondataid ilyen téren, illetve helyesírás ügyileg sem.

SMOD tud az adott ügyről, az ügyintézésre kapott bizonyítékot továbbítottam feléjük, amely alapján te (illetve Kalmi) szankcionálva lettél/lett.
Szerintem nem szükséges további hozzászólás a témában, leszámítva az SMOD bírálatát. (@MaxiV2 , @Ferka )
(UI: Ha fórum moderátorokat kérhetem, a bírálatig ne legyen szankció kiosztva a pk nyitó személyre, ha esetleg fórumos vétséget követett el. )

#Buba#Operátor
 

MaxiV2

Pötyögtető
SModerátor
v2
2019. 01. 10.
512
196
22
Arad
V4 karakter
Max Guerrini
V2 karakter
Max Cortez
Sziasztok a panaszt én fogom biralni látom,hogy Buba már reagált a panaszra ,átolvasom és érkezem a bírálattal.
 
  • Tetszik
Reactions: Buba és Pexy

MaxiV2

Pötyögtető
SModerátor
v2
2019. 01. 10.
512
196
22
Arad
V4 karakter
Max Guerrini
V2 karakter
Max Cortez
Sziasztok,az átolvasás után arra a döntésre jutottam,hogy a panasz jogtalan ,mivel az a videó amit a pk-hoz csatoltál abból csak az derül ki,hogy téged egyáltalan nem érdekelt miért keresett a Buba hanem te egyből azt irtad le neki,hogy idézem "ha olyan akkor bannolj nyugodtan",ha valaki ártatlan az legalább meg akarja beszélni a másik személyel a dolgot.A másik dolog az,hogy a biraló személy dönti el,hogy mennyi időre lesz kirakva valaki.
A másik videó amit kaptam Bubától ami miatt te és Kalmi bannolva lettetek azon egyáltalán nincs mit beszélni mivel ott egyértelműen elhangzik a játékos társad minősitése,szidalmazása,

Buba
helyesen járt el az ügyintézés során!

Ha esetleg van olyan dolog amit úgy gondolsz hogy nem fejtettem ki eléggé akkor irj privát üzenetet.
A panasz Z/H.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.