Elutasítva Helyette Celso Graci - Buba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
T

tomoka

SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Celso Graci >

UID-d:
< nemtudom >

Bann pontos időpontja:
< 2023.15.21 >

Bann pontos indoka:
< Mások szidalmazása, minősítése +Operátorral szembeni stílus #Buba >

Aki bannolt:
<buba >

Amiért unbant szeretnél kapni:
< Nem értem miért lettem kirakva ezzel az indokkal miközben az AFK ban voltam, le is irtam az operátornak mikor pokeolt h keressem fel, felkerestem, senkit nem szidtam, főleg ögyfélben nem, Maximum arra kaphattam volna bant h játékot veszek fel és a hang benne van de a videó felvétel sehová nem kerül feltöltésre, Kicsit idegesit mikor Kalmi ts ögyfélben úgy kezel másokat mint a kutyákat és a moderátort autistázza le. Nem létfontosságú nekem ez az unban, csak eléggé gáznak érzem hogy akit kibannoltak ezzel az indokkal az félnap után UB-t kér és megpróbálja eltusolni az ügyet. >

Megjegyzés:
< Nincsen. >
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Hát hol is kezdjem. Az, hogy a másik személy ub-t kér fél nap után az egy dolog, megteheti nincs szabályozva, hogy csak X idő elteltével teheti azt meg, nyilván nem kapott UB-t és elolvashatod oda mit reagáltam. Az írásod több része érdekes, ha nem került feltöltésre a videó akkor én azt egy link formájában hogy kaptam meg?
Pokeolás után a komoly felkeresésed:
<145:27> "Celso Graci - Supsed": hali ha olyan bannolj nyugodtan.
<145:42> "Buba": Oké
<145:53> "Celso Graci - Supsed": v 90nap v perma.
<1466> "Buba": Majd azt szabályzom.
<146:18> "Celso Graci - Supsed": oksa.
<148:40> "Celso Graci - Supsed": mennyit fogok kapni?
<149:13> Your chat partner has disconnected. )

Poke-nál ahogy te is leírtad, annyit írtam, keress fel ha nem AFK-olsz. Úgy gondolom ha ilyen formában keresel fel akkor azért még sem olyan ártatlan a tevékenységed, az pedig, hogy utána még az operátor felé közlöd mit hogy csináljon arról pedig ne is beszéljünk. Ilyen hozzáállás után túl sokat ne várj egy ideig.
Illetve látom te sem vagy tisztában az UB kérelem fogalmával illetve a Panasztétellel. Ha úgy gondolod jogtalan szankciót kaptál akkor Panaszkönyvet kell nyitni.

Természetesen te sem fogsz 1 nap után UB-t kapni. Kérelem elutasítva.

UI: Ha te ott jelen vagy és még videó is készül róla, hogy Kalmi éppen, hogyan viselkedik akkor miért nem te kerestél fel egy másik moderátort/operátort ezzel kapcsolatban valamint szólni arról, hogy az adott moderátor aki jelen volt ezzel nem kezdett semmit? Nem utólag kell ilyeneket mondani.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Pexy és Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.