Helyeteirom: Fernandez Hugo ---> Jelentkezése fix&drive service-be[Elutasítva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ProEmber05

Újonc
2020. 05. 16.
51
27
V2 karakter
Fernandez Bivol
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Márkó, 16éves~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2020.05.12. jelenleg: 53679 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/rffwHRc ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ napi 5-6óra. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Kollár márko-nak hívnak 16 éves vagyok 9. osztályba járok jelenleg. Edelénybe élek, szabadidőmbe szeretek gépezni és haverokkal sportolni. 5-6 éve játszok rp szerveren ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Fernandez hugo ~


Születési helye, ideje:
~ Sanfieroi korház 2001.08.11. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ autovilamosági mérnök! ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretek az autókkal foglalkozni és értek is hozzá, tetszik a cég közössége. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Fernandez hugo-nak hívnak 2001.08.11. születtem San Fieroban. Amikor megszülettem addigra édesapám elhunyt rák-ba. Így anyám nevelt fel engem és 2 testvéremet. Amikor 17 éves lettem elmentem dolgozni a Los Santosi autószerelő műhelybe hogy segítsek édesanyámon aki megbetegedett. Később elmentem a See City Taxi-ba d dolgozni ahol veteránként ként leadtam . És most pedig a Fix&Drive szerelőcsapat tagja szeretnék lenni. ~

Aláírás:
Fernandez Hugo
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.