Hells Angels pályázat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas

enXali7.gif

Hells Angels
Pályázat tartalmának ismertetése:
1.Néhány mondat magamról
2.Hells Angels története
3.Öltözékeik
4.Terveim
5.Rangok
6.Hogyan lehetsz a frakció tagja
7.Miért pont engem válasszatok?
8.Amire szükségünk lenne


Néhány mondat magamról
Kökény Tamásnak hívnak de sokan csak Tomy ként ismernek. Szabadkán, Szerbiában lakom. Egy átlagos fiatalnak tartom magam. Szabad időmben a családommal foglalkozom és sokat kirándulunk, további szabad időmben általában MTA szerveren játszom. "Karrierem" 2017-ben kezdtem egy másik MTA szerveren. Nagyon nem értettem mit kell csináljak de csináltam. Azóta nagyon nagyon sok szerveren megfordultam már. Vezettem már frakciót, stb. Számomra idén jön el a pályaválasztás. A Tehicka Skola Ivan Saric nevű szakközépiskola Információs Technológiák Elektrotechnikusa nevű szakra szeretnék jelentkezni.

Hells Angels Története
1948. március 17-én az első Hells Angels Motorcycle Clubot a Fontana / San Bernardino területen alapították az Amerikai Egyesült Államokban. Ugyanabban az időben más klubok is alakúltak Kaliforniában, de ezek a klubok közül egyikesem maradt fenn. A klub nemzetközi szintre 1961-ben fejlődött ki. Ez akkor történt, amikor az első tagot Kalifornián kívül elfogadták olyan messze mint, Auckland vagy Új-Zéland. A hatvanas években a Hells Angels elterjedt az USA keleti partvidékére, majd később Közép-Nyugati részére is.1969. július 30-án Londonban, Angliában elfogadták az első Európai Hells Angels tagot. Ma csak Európában több mint 275 tag létezik. A hetvenes évek végén ausztrál klubokat fogadtak be, és 1984-ben a Braziliában Rio de Janeiro-ban lett az első dél-amerikai tag. 1993-ban a Hells Angels egy taggal érkezett a dél-afrikai Johannesburgba. Hells Angels Motoros Club kitárta szárnyait az egész világ felé. Alaszkától kezdve Norvégián át a Karib-szigeteken keresztül egészen Törökországig, amely az első muszlim országként csatlakozott a klubhoz 2009-ben.
color.jpg
51N0QVXYMXL._AC_SY445_.jpg


Öltözékeik
A Hells Angels hivatalos színei a fehér háttéren megjelenő piros betűk. Ezeket bőr vagy farmerdzsekin és mellényen viselik.
Gypsy_Joker_Protest_Run%2C_colors.jpg


Terveim
Olyan közösséget szeretnék kialakítani, akik nem csak "darálni" illetve atm rabolni jönnek fel, ezen kívűl szeretném a fórumot élményképekkel bővíteni. Szeretném azt, hogy a szerver játékosai elégedettek legyenek a frakcióval, és ne legyen ránk semmiféle panasz. Szeretnék minél aktívabb és minőségi RP-ket a szerveren. Nem tartom kizártnak azt sem, hogy több napos előRP keretein belül havi 1-2 ATM rablást is összehoznánk, illetve azt sem, hogy szigorú kereteken belül minimális Drog és Fegyverkereskedelem re kerüljön sor. Viszont egyáltalán nem erre lenne kiélezve a frakció.
Hells-Angels-Canada-2008.jpg
64Q7XICI5ODICJ4OGOPSLDS65A.jpg

Rangok
President
- Ő klub jelenlegi vezetője, az ő keze alá dolgozik mindenki, ő birtokol mindent. Az ő felelőssége a klub és a kocsma irányítása, ő osztja ki a feladatokat is.
Vice President - Ő felel a kocsmai dolgozókért, segíti a Presidentet.
Secretary - Ő feladata a papírmunkák, pénzügyek elvégézése.
Road Captain - Ő szervezi le a rendezvényeket.
Veteran - Ők már mindent tudnak a klubról, felügyeli a kocsmai dolgozókat. Mindenki teljesen megbízik bennük.
Reaper - Ők még mindig a kocsma dolgozói, viszont, kezdenek megbízni bennük.
Hangaround - Ők a kocsma dolgozói, még semmit nem tudnak a klubról. Egyáltalán nem bízik meg bennük senki a klubbon belül.


Hogyan lehetsz a frakció tagja
A frakcióba 2módon lehetséges majd bekerülni.
1.Kocsma RP
Ha kihirdetjük, hogy alkalmazottakat keresünk a kocsmánkba odajössz, és RPzel velünk, majd ha úgy gondoljuk, hogy megfelelően RPzel abban az esetben felhívunk TeamSpeak 3 ra majd ott egy meghallgatáson kell résztvenned, ahol kérdezünk 1-2 dolgot, és ha alkalmasnak találunk abban az esetben a frakció tagja lehetsz.
2.Motoros RP
Amenyiben te is szereted a motorokat, eljösz motoros rendezvényeinkre, összehaverkodsz, elkezdesz RPgetni velünk, és úgy gondoljuk, hogy elég jó vagy abban az esetben is a frakció tagja lehetsz.

afwdiazfuneral01.jpg

Miért pont engem válasszatok?
Azért tartom magamat alkalmasnak erre a posztra, mivel ez a közel 5év alatt amióta a szerveren játszom szereztem annyi tapasztalatot, hogy eltudjam vezetni ezt a frakciót. Van tapasztalatom frakció vezetéssel kapcsolatban, és tisztába vagyok vele, hogy mik is leselkedhetnek rám. Aktivitásomra semmiféleképpen nem lehet majd panasz, ezáltal ha a tagoknak bármiféle problémájuk van mindig tudnak majd hozzám jönni. Mellesleg rengeteg tervem van a frakcióval, és mivel hozok magammal egy pár embert, ezáltal már az elején feltudnám/nánk lendíteni a frakciót.

Amire szükségünk lenne
Járművek:
15darab Harley Davidson
5darab Harley Davidson Fatboy
2darab Pony
Interior:
Szükségünk lenne már a kezdésnél a Dilimorei kocsmára.


Végszó
Köszönöm, hogy végigolvastad a lapomat, remélem elnyerte a tetszésed.
A pályázat folyamatos bővítés alatt áll
Köszönöm a segítséget @davidkis -nek
 
Utoljára szerkesztve:

davidkis

Újonc
2020. 11. 07.
9
13
Szabadka
LV karakter
Thaliq Davidson
V2 karakter
Jack O Brian
Támogatom. Tudom, hogy jó kezekbe lenne nállad, tapasztaltod miatt.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Darko.

GhostK

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 09.
151
113
LV karakter
Martin Herrington
V2 karakter
Lia Morterero
Jó kis lap támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Darko.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Csáó!
Rövid lap lett, különösebben nem tudunk meg rólad semmit, azt sem, hogy miért pályázod meg a frakciót. Fogalmazásod nem túl változatos. Én egy rosszindulatú személyt ismertem meg benned, ami egy 'leendő' frakció leaderhez nem épp passzol. Formázásra sem szántál sok időt. Mindezen felül az UCP-d sem nagyon szép, két kitiltással, a játszott perceidhez mérten az indokok is szépek... Igaz, nem mostaniak, de azért ott vannak. Meg a tegnap esti off hsz-ed is vitte a pálmát itt fórumon (a 20 évesre gondolok hírdető részlegben).

Nagyon nem támogatom.
(A fentiek természetesen egyéni vélemény.)
 
Utoljára szerkesztve:

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Bővítettem a pályázatot pár dologgal.

Én egy rosszindulatú személyt ismertem meg benned, ami egy 'leendő' frakció leaderhez nem épp passzol.
Ezt nemtudom miből hiszed.
Mindezen felül az UCP-d sem nagyon szép, két kitiltással, a játszott perceidhez mérten az indokok is szépek...
Beszéltem róluk Bencével, azt mondta, hogy semmisnek vehető.
Meg a tegnap esti off hsz-ed is vitte a pálmát itt fórumon (a 20 évesre gondolok hírdető részlegben).
Tudtommal a hirdetőrészleg egy IC részleg, tehát megszólalhatok úgy is ahogyan az IG karakterem beszél(Persze a fórum szabályait betartva)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: hooks.

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
A motoros fk-ra személyes tapasztalataim szerint nincs nagyon érdeklődő, de azért remélem a colorban láthatlak viszont egyszer.
 
Utoljára szerkesztve:

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
23
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev
Szevasz sajnos az elmúlt években a motoros banda nem futott be annó még @Bone , @Russo próbálkoztak kisebb nagyobb sikerekel de sajnos nekik se ment persze közre játszott sok minden de ettől függetlenül próbálkozni lehet aztán talán beindul ez a része is én támogatlak.
 
  • Tetszik
Reactions: Darko.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
A motoros fk-ra személyes tapasztalataim szerint nincs nagyon érdeklődő, de azért remélem a corolban láthatlak viszont egyszer.
Szevasz sajnos az elmúlt években a motoros banda nem futott be annó még @Bone , @Russo próbálkoztak kisebb nagyobb sikerekel de sajnos nekik se ment persze közre játszott sok minden de ettől függetlenül próbálkozni lehet aztán talán beindul ez a része is én támogatlak.
Az utolsó motoros banda vezetők, már nem foglalkoztak annyit a frakcióval, köszönhető ez annak is, hogy például Bone FőAdmin volt és nem tudta olyan aktívan csinálni a dolgot, ezért ugye leadta, és nem volt ki tovább vigye.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Mindenki jön, hogy nincs rá igény és hasonló. Ha megnézzük az utóbbi 1 évben vagy még régebb óta, a banda frakcióknál egy kisebb haveri társaság csinálja. Ne egy szerelőtelep frakcióhoz hasonlítsuk a banda típusú frakciókat. Ha már 5-7 taggal lennének, úgy hogy hetente legalább 1x-2x látni lehetne őket a városban közösen motorozni akkor az aktívnak vehető.
Formázással kapcsolatban pedig, szerintem nem változtatna a dolgon, ha még egy órán keresztül formázgatná, mert nem ettől lesz egy aktív leader, aki összetud szedni egy pár fős társaságot.
Ha van melletted 5-6 aktív ember aki fixen csatlakozik melléd ha kapsz lehetőséget és elvagytok, mutattok magatokból valamit néha a szerveren akkor nincs semmi probléma.

Az eddigi hozzászólásokról annyit mondanék, hogy számomra nem volt túl szimpatikus, hogy adminisztrátorként kiírod, hogy az illetőnek eddig mennyi kitiltása volt. ( Szerintem egy admin nem azért látja UCP-n ezeket a dolgokat, hogy ilyen helyekre kiírja, kiadja ahol bárki megnézheti. ) Ezzel kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy szerintem nevetséges. Pár napja ötlet formájában meg van írva, hogy adjanak az adminok több ub-t és hasonló, hogy legyen játékos szerveren. Kérdezem én, miért jó ha kap egy játékos ub-t ha utána nem mehet bizonyos frakciókba, nem lehet frakció leader. Lehet csak én látom ezt így, de úgy gondolom, ha valakinek lejár az a Bann, AJ és fel tud menni a szerverre játszani akkor miért ne kaphatna lehetőséget? Ha pedig utána olyat csinál akkor nyilvánvalóan megkapja érte a frakcióval kapcsolatos szankciót is, legalább is az SCCS részéről ez évek óta működik.

Támogatás/nem támogatás általában haveri/ellenségeskedés alapon megy, ezáltal mint más frakció pályázatnál is, én csak sok sikert kívánok!
 

norbo

Aktív fórumozó
2020. 04. 29.
230
599
20
V4 karakter
hassan bryant
sablon, korszerűtlen, ez a frakció már akkor le volt járva mikor 1-2éve vagy több ideje bent volt. egyszerűen, nem tudom aztmondani, hogy "na ez a faszi 2022-be nem 2014-es pályázatot ír.". durván ennyi.
 
  • Vicces
Reactions: laufer74

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
sablon, korszerűtlen, ez a frakció már akkor le volt járva mikor 1-2éve vagy több ideje bent volt. egyszerűen, nem tudom aztmondani, hogy "na ez a faszi 2022-be nem 2014-es pályázatot ír.". durván ennyi.
Valahogy IRL még mindig létezik.
 
  • Vicces
Reactions: og.saymol és norbo

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
388
1 692
LV karakter
kenneth burks
sablon, korszerűtlen, ez a frakció már akkor le volt járva mikor 1-2éve vagy több ideje bent volt. egyszerűen, nem tudom aztmondani, hogy "na ez a faszi 2022-be nem 2014-es pályázatot ír.". durván ennyi.
annyiban meg kell védjem @Tomy-t, hogy még a Hells Angels mai napig működik, régebben volt rá kereslet, 1-2 évvel ezelőtt és sokáig működött. Azt tudom csak mondani, ha kicsit fűszerezed még a pályázatot, akkor lesz rá esély, hogy megkapd.
 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: Darko. és exito

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Az eddigi hozzászólásokról annyit mondanék, hogy számomra nem volt túl szimpatikus, hogy adminisztrátorként kiírod, hogy az illetőnek eddig mennyi kitiltása volt. ( Szerintem egy admin nem azért látja UCP-n ezeket a dolgokat, hogy ilyen helyekre kiírja, kiadja ahol bárki megnézheti. ) Ezzel kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy szerintem nevetséges. Pár napja ötlet formájában meg van írva, hogy adjanak az adminok több ub-t és hasonló, hogy legyen játékos szerveren. Kérdezem én, miért jó ha kap egy játékos ub-t ha utána nem mehet bizonyos frakciókba, nem lehet frakció leader. Lehet csak én látom ezt így, de úgy gondolom, ha valakinek lejár az a Bann, AJ és fel tud menni a szerverre játszani akkor miért ne kaphatna lehetőséget? Ha pedig utána olyat csinál akkor nyilvánvalóan megkapja érte a frakcióval kapcsolatos szankciót is, legalább is az SCCS részéről ez évek óta működik.
Ő maga publikálta a kitiltásait jelentkezési lapban, itt fórumon. Nem mondtam újdonságot, elutasított pd lapban jailjei is ott vannak..
(Mindegy, nem hsz huntolni akarok, de nem adtam ki információt. Kizárólag olyat mondtam amit több száz, talán ezer ember láthat itt fórumon. Én többet ebben a témában nem akarok itt írni, ha valakinek kérdése lenne, várom privátban. :) A laphoz pedig a továbbiakban is sok sikert kívánok.)
 

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
388
1 692
LV karakter
kenneth burks
Cső, megint én. Szerintem a design az ami kicsikét elcsúfítja az egészet. Ha lesz időd akkor még változtass a pályázat kinézetén.

Gl
 
  • Tetszik
Reactions: Darko.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.