Hells Angels ---->Mongols MC

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benyeee

Zöldfülű
2019. 01. 26.
181
330
23
Szolnok
V4 karakter
Kishana Bradford
JTaY38N.png
History:
A Mongols Motorcycle Club egy "egy százalékos" motorkerékpár-club és állítólag szervezett bűnözés szindikátusa. A klubot eredetileg a Kaliforniai Montebelloban alapították a spanyol vietnami háború veteránjai, akiket etnikai hovatartozás miatt elutasítottak a Hells Angels belépéséhez. A Mongols Motorkerékpár Klub székhelye jelenleg Los Santos északi részében található, ahol a jelenlétük szintén megegyezik, és a klub továbbra is aktív háborúban áll a hírhedt motorkerékpár bandával, a Hells Angels-szel. A klub tizennégy államban örvend remek hírének, valamint nemzetközi oklevelekkel rendelkezik Skandináviában, Németországban, Olaszországban, Spanyolországban, Izraelben, Ausztráliában és Mexikóban.A mongolok legális motoros klubként kezdtek, bár ez nem maradt sokáig. Végül fegyvereket és kábítószerekkel kezdett foglalkozni. Bármilyen profit megszerzése, amit tehet, és ismertté tehetik jelenlétüket. A mongolok ismertek a fegyverek és a kábítószerek értékesítésétől a zsarolásig és rablásokig.A mongolok nevezetesen háborúkkal, csapásokkal és a jobb kifejezés hiánya, "nézeteltérések" versenytársakkal álltak. Ez a rivális banda a hírhedt Hells Angels. A két banda többször is összecsapott, ami a banda tagjainak megtámadását, lövöldözését, szúrását és néha akár kínzását eredményezte.

Rangok:

  • President
  • Vice President
  • Sergeant-at-Arms
  • Treasurer
  • Road Captain
  • Veteran
  • Mongol
  • Prospect

Terveim:
Szeretnék egy olyan bennfentes clubot létrehozni amely elnyeri az egész szerver és a közeledő prospectek tetszését jelenleg 8-9 emberrel kezdenénk ezt az egészet el.
Elsődleges sorban egy IC felépítést szeretnék létrehozni egyfajta bizalmi kört a többi játékossal és szervezettel ami a szerveren létesülni vélekedik.Napi tevékenységek közé tartozna a kocsmánk vezetése nem szeretnék a legelején lövöldözést vagy akármilyen illegális tevékenységet végezni mivel szeretném ha össze állna egy közepesen vagy akár egy hatalmi szinten rolplayező emberi társaságot.Az én leaderségem alatt nem tervezek semmilyen ATM,aranybank,bank vagy nagyobb emberrablások tevékenységit ezeket szeretném mellőzni ha lehetséges.Miután a kocsma elég hírnévvel és aktív taggal rendelkezik (10-15) ezek után rátérnék az 1%-os útra is ez nem 0-24 lövöldözést jelent persze csak elkezdenénk kiépíteni egy olyan hálózatot amelyen keresztül a pénzt befolyna és a kocsmában tudnánk ezt tisztára mosni.De mindezek felett a legfőbb tervem egy remek össze tartó,normális közösség létesítése és akár egy jó hírnév megőrzése.

Amiket igényel a frakció működtetése:
Skin:



PSVnjN8.jpg

Köszönöm szépen a skineket @Zen barátomnak!

Egy clubb mapp:


a95dca57d57cae755d732f4fd840a0b4.png

a3f1e56220a36bade546775d3bdb685b.png


OOC bemutatkozásom:
Bencének aKa benyeee-nek szólítanak az emberek egy 3 éve körülbelül sokan ismertek és szerettek vagy utáltok.18. életévemet taposom.Jelenleg Szolnok megye egy kisebb falujának számát gyarapítom.Jelenleg eladónak tanulok de végzős vagyok ami azt takarja hogy az utóbbi hónapokban fogok végezni jövőre éretségizek.Van egy csodálatos barátnőm akivel lassan fél éve boldogítjuk egymást.Szabadidőmben itthon avagy a barátnőmmel foglalkozok legtöbbet itt játszok de más see games szervereken is megfordulok.





 
Utoljára szerkesztve:

csibszi

505
2019. 01. 12.
453
1 360
V4 karakter
Mona Gasca
összerakott király kis lap lett, sok sikert hozzá haver, jó kezekben lenne nem egyszer láttalak leader pozícióban illegál - legál frakcióban nagyon értesz a dolgokhoz, minden esetre ahogy mondtam gl. ❤️
 
  • Imádom
Reactions: Benyeee

Bankos

Újonc
2019. 01. 30.
66
105
27
V4 karakter
Jaqen Fairley
LV karakter
Adelmo Manzano
V2 karakter
Dequen Blake
Szerintem jó kezekben lenne nálad a frakció,de kicsit sajnálom, hogy ragaszkodtok a motros clubhoz. Sok sikert, remélem te kapod meg.
 
  • Imádom
Reactions: Benyeee

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 120
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Ez kell ide!Ez a néger tudja mitől döglik a légy.
 
  • Imádom
Reactions: Benyeee

Flex.

gangland
SzerverAdmin
LV
2020. 03. 25.
152
571
m.twitch.tv
LV karakter
Raden Matthews
Egy picit rövidnek találom,de ahogy mondta fent is a Dr3x,benne van a lényeg.Régóta ismerlek,szerintem menne ez neked.TÁMOGATOM
 
  • Imádom
Reactions: Benyeee

Benyeee

Zöldfülű
2019. 01. 26.
181
330
23
Szolnok
V4 karakter
Kishana Bradford
Köszönöm szépen a megható szavakat és a sok-sok támogatást hamarosan érkezik a mappolás is!
 
  • Tetszik
Reactions: Flex.

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Elég jó lap lett minden benne van ami kell és az ötlet is elég jó , sok sikert hozzá. Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Benyeee

slay

Aktív fórumozó
2019. 01. 13.
268
137
21
Pécs
V4 karakter
Alvaro Croxo
V2 karakter
Alvaro De Bracco
Összeszedett kis lap lett, menne ez neked! TÁMOGATOM
 
  • Imádom
Reactions: Benyeee

Benyeee

Zöldfülű
2019. 01. 26.
181
330
23
Szolnok
V4 karakter
Kishana Bradford
kicsit felfrissítettem a dolgokat a club mappal és persze a skinekkel!!Szeretném mindenkinek megköszönni a támogatásokat sokat jelent nekem hogy ennyien támogattok! ? :love:
 
  • Imádom
Reactions: slay

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Sok sikert a frakcióhoz csak támogatni tudom te tudnád nagyon jól vezetni csak TÁMOGATNI tudom <3
 
  • Imádom
Reactions: Benyeee

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 677
A lap szép lett, viszont volt már lehetőséged bizonyítani banda leaderként a szerveren ami nem tartott valami hosszas és fényes ideig, így ez által sajnálattal el kell utasítanom a lapot. Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.