Heller Noah Jelentkezési lapja a See City Car Service köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Föld

Újonc
2021. 07. 10.
1
1
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Heller Noah
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 4904 perc
IC SZINT: 10-es szint

KOROD: 14 éves vagyok
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/9q4KQrV

EDDIGI FRAKCIÓID: V2-n semmi
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 5-7
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-8

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen!
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen!

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Koppány vagyok egy 14 éves srác aki informatika irányában végez tanulmányokat. A későbbiken szeretném folytatni a tanulmányaimat egyetemi szinten is. A szabadidőm nagyrészét a számítógépem előtt töltöm valamiféle játékkal játszva vagy pedig valamiféle editingel foglalom el magam. Nos magamról még annyit hogy egy eléggé higgadt és viszonylag visszahúzódó személy vagyok, de ennek ellenére szeretek ismerkedni. A beszélő készségem szerintem egészen korrekt szinten áll és el tudom dönteni kivel hogyan is kell beszélnem. Egész könnyen kijövök mindenkivel, és meg szoktam találni az emberekkel a közös hangot. Alapjáraton nem haragszom meg könnyen emberekre, viszont amennyiben valaki eléri hogy megharagudjak rá annak nincs könnyű dolga mert elég haragtartó tudok lenni. Szerencsére nem befolyásol a csapatmunkában illetve a feladatom elvégzésében az ha valakivel nem vagyok éppen jóban. Egészen jó vagyok a helyzetfelismerésben, emellett a probléma megoldó készségem sem tartom rossznak. Nem vagyok egy vezető típus, de amennyiben a helyzet úgy adódik ezt a feladatot/pozíciót is el tudom látni. Eléggé közvetlen is tudok lenni ami szintén a könnyű beilleszkedést segíti elő, tehát általánosságban mindig megtaláltam eddig mindenhol a helyemet. A baráti körömmel napi szinten beszélgetek, változó hogy milyen formában, de leggyakrabban Discordon szoktunk beszélgetni. Kisebb hobbijaim közé tartozik a filmezés, YouTube nézés, illetve néha napján kerékpározás. Barátok mellett a családommal is szoktam persze foglalkozni, illetve néha napján velük is szoktam mai napig programokat csinálni. Na meg persze mióta felfedeztem az MTA RP világát ez is egy hobbivá nőte ki magát, eddig nagyon tetszik a dolog szóval szeretném még folytatni egy jó darabig.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Úgy látom így külső szemel hogy egy összetartó barátságos csapat. Voltam egy szerveren ahol OMSZ-es voltam és nagyon megtetszett! Itt is kiakarom magam próbálni hogy egy nagyobb szerveren hogy megy. Amiket hallatom frakiról azok is tetszetek. Szeretnék egy jó csapat közösség lenni! Megszeretném könnyíteni a mentősök munkáját hogy többen lenének. A vágyam az hogy egy ilyen nagy szerveren lehetnék egy jó frakció-ba! Megnézném hogy ezen a szerveren hogy megy egy frakció. És jó embereket szeretnék megismerni. Szeretnék végre azért aktív lenni a szerveren mert van is értelme nem csak a pénzt költöm.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Nincs​
 
  • Vicces
Reactions: Dagee

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szia te most szerelő vagy mentős szeretnél lenni ? Mert ez a jelentkezési lap szerelő pozícióhoz lett beadva, de leírásodban nem igazán az jön le , hogy ide szeretnél csatlakozni.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: MaxiV2 és Dagee
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.