Helena Velez jelentkezési lapja a Fix & Drive köreibe[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Grotti Edward

Újonc
2020. 12. 07.
36
11
25
Kaposvár
V2 karakter
Helena Velez

UsDWLpV.png



OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Gábor vagyok 22 éves lettem most Januárban. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Regisztrálva: 2020-11-30 11:56:46 Játszott percek: 34794 ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Admin jail: https://imgur.com/a/bTYPtDm
Név váltások: https://imgur.com/a/P3eAD4J~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Eléggé aktív vagyok, igazából, de ahogy engedi a szabad időm. Napi 5-6 óra fixen. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Gábor vagyok, Kaposváron élek a családommal, van egy csodaszép barátnőm már lassan 2 éve, igazából a videójáték a fő hobbi-m más nemigazán köt le, régebben fociztam a Kaposvári Rákoczi U-18-as és U-21-és csapatában, kötelező volt a csapatjáték, szóval nem ismeretlenek számomra az ilyen elvárások, barátságos vagyok, tisztelet tudó, megértő, kissé akaratos. Ha valamiben úgy gondolom hogy igazam van van erősen ki szoktam állni mellette. Igazából már régóta szemeztem a lehetőséggel, hogy írjak egy lapot, de most ki szeretném használni a lehetőséget! Az aktívításomról annyit írnék ide megjegyzésbe hogy 3 hétig voltam SCCS-be és mind 3 héten topp 3 voltam. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Helena Velez ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos. 1999.01.05 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Érettségi bizonyítvány ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Valahogy mindig is vonzott egy ilyen férfiasabb munkahely, kiszeretném használni a lehetőséget énis, egyedül álló nőként nehéz megszerezni a napi asztalra tevőt és úgy hallodtam hogy itt elégge magas a fizetés, azt is tapasztaltam hogy nagyon aranyos a környezet, a munkatársak, a főnökök, és nekem ezeknél több nem is kell, egyébként megjegyezném, hogy engem hosszú távra érdekelne a lehetőség ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ https://kepkuldes.com/image/1suPAy ~

Aláírás:

Helena Velez

JaydenV2 válasza:
Mintát javítottam!
 
Utoljára szerkesztve:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán 2021.02.04 16:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.