Hektor Cruz jelentkezése

Hektor_Cruz

Újonc
2023. 11. 24.
2
0
V4 karakter
Hektor_Cruz
LV karakter
Hektor_Cruz
V2 karakter
Hektor_Cruz
11.) Ahol MINTA található, ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! Büntetés: 30 büntetőpont. - justcody
- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Hektor Cruz
Születési helye, ideje: San Andreas, Los Santos, 1997.03.24
Bejelentett lakcíme: San Andreas, 1997, Los Santos, Görgey utca, 15 szám ((fiktív))
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): E-mail cím: hektor12@gmail.com
Telefonszám: +38-76-959-3357
Legmagasabb iskolai végzettsége: (nincs)
Megszerzett szakmák, képzettségek: Informatikai programozó,Bussz söfőr
Nyelvismeret: Angol nyelv: Német: Szlovák Alapfokú ismeret.
Japán nyelv: Alapfokú ismeret.

Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B kategóriás.

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Szeretnék új dolgokat kipróbálni, és tudásomat érvényesíteni(Itt a doktor szolgálatra gondolok). Egy kisebb faluban rövid ideig tagja voltam az Önkéntes Tűzoltó Egyesületnek, viszont költözés miatt félbe kellett hagynom. Egyik rokonom is Önöknél dolgozik, és csak jó dolgokat hallottam tőle. Ezenkívül, egyértelműen szeretnék más embereken is segíteni, ahogy csak lehet. Ezzel próbára téve a fizikumomat, lelki és mentális egészségemet. Számomra nagyon fontos, egy stabil és kiszámítható jövő, amiben egy fix munkahely látható, ahol karrier építési és továbbképzési lehetőségek is vannak.

Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
A tűzhöz/égéshez egyértelműen szükséges éghető anyag, ami lehet akár fa, akár papír, és sorolhatnám.
Ezenkívül, Oxigén is szükséges az égéshez. Hozzátenném, hogy több lakástűz/szén-monoxid mérgezés megelőzhető szén-monoxid érzékelőkkel.
És ugye a hő, tehát fagyban nem biztos, hogy annyira könnyen tudunk előállítani tüzet, mint 30 °C fokban.

Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Amennyiben a teremben található gyors megszakító(az-az vészleálló gomb) azonnal megnyomjuk, és evakuálunk. Értesítjük a hatóságokat, és a teremben található speciális 3 kg-os D osztályú elektromos eszközökre használandó poroltót az égés helyére "püffügtetve" használjuk. Amennyiben az égés elterjedt, és belátható, hogy egyedül nem tudjuk eloltani, akkor távozunk a helyiségből

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Málhámtérben találhatóak a felszerelések.
Ide sorolandók a tömlők(A,B,C,D), és a műszaki mentőszerek(Feszítővágó berendezés, feszítővas, láncfűrész, balta, lapát, hőkamera, csörlőkábel, kötél, karabínerhám, karabínerkampó, faékek)

Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Rádión azonnal jelzem a kollégáknak a szituációt. Amennyiben van a helyszínen/szolgálatban doktor, rádión jelzem felé is a helyzetet, ameddig orvos nem látta az állapotát, szigorúan NEM NYÚLOK hozzá. Mivel esetlegesen a gerincoszlopa, netán egyéb testrésze is érzékeny lehet egy aprócska mozzanatra is.

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Szakaszos tűzoltás, kintről befelé haladva. Személy szerint, két részt különböztetnék meg, a külső támogatókat, akik oltják a ház külsejét(tető, netán fal/párkány/erkély) és a behatolókat, akik bemennek akár tömlővel, akár poroltóval. Közben a helyszíni parancsnok, további intézkedések gyanánt, kikérdezi a háztulaját, hogy hol lehet a gyermek, palack. A bent lévőek ismét két csoportra bomlanak, egyik palack, másik gyermek. A gázpalackot hűtve kivisszük, a gyermek arcára oxigén maszkot húzunk, a szén-monoxid és szén-dioxid mérgezés elkerülése miatt.

Mellékelje a szakmai önéletrajzát!


- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Sziasztok! Andráss vagyok, 17 éves vagyok szoktam dolgozni. Hobbim a horgászat, nyelvtanulás, programozás, játékok és persze haverokkal lógás.és a focizás Tanulmányaimat autó szerelő terén folyattam, mellette kőművesként, dolgozok és edzek. Nem sok ideje játszok itt, viszont szívesen játszanék hosszú távon egy frakcióban.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
6856 perc

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.
Nem voltam.



(UI: A Windowsom eléggé bugosan működik)

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Szeretnék egy családias frakcióban lenni, ahol tudok más playereken segíteni. Érdekel a tűzoltás, műszaki mentés, és az ellátás is. Más szervereken is voltam pontosan ilyen szerepkörben, ha szükséges nagyon szívesen kifejtem.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Nem, nem voltam.

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen, van mikrofonom, és igen van TSem.

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.04.22

Aláírás: Hektor Cruz
 

Szilva

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
244
363
23
Nemesrempehollós
V4 karakter
Eddy Harrison 👨‍🚒
LV karakter
Amanda Hyde
Az csak egy dolog, hogy az elfogadottak közé nyitottad és még a minta sincs kitöltve rendesen, de azért egy elfogadott jelentkezést szóról, szóra kimásolni sem éppen egy szép cselekedet. https://forum.see-game.com/threads/markus-d-wattson-jelentkezese.430830/#post-1995866 Konkrétan Markus jelentkezését kimásoltad egy ctrl+c ctrl+v -vel és átírtál pár dolgot. Az IC részt megértem, hogy ha átszokták másolni, az is épp úgy feltűnik egy jelentkezési lapon, de hogy az OOC rész is ugyan az..
 
2020. 11. 17.
125
34
23
V4 karakter
Ryan D Lewis


okflogod7spt.png


Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság



Tisztelt jelentkező!



A jelentkezési lapja elbírálásra került. Sajnálattal értesítjük hogy a lapja elutasításra került!
Ha valóban komoly a szándéka várjuk későbbi jelentkezését!


Ryan D Lewis
tű. hadnagy

- OOC -



Minta hiányában ez a lap egyértelmű. Ha komoly a szándékot írj egy új lapot minta szerint!
Várjuk jelentkezésed!