Heiko jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Batyu

🥟
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 19.
208
933
21
Eger
LV karakter
Kasen Galloway

x3zePcK.png


IG neved:
- Heiko Ackermann -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 5 éve körübelül. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Még nem voltam és remélhetőleg nem is leszek. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen voltam már moderátor, mégpedig V3 TeamSpeak szerverén.
Először 2019 nyarán lettem moderátor és ott sikerült a ranglétrán Hármas Moderátorig eljutnom.
Aztán leadásra került a moderátor még 2019 karácsonya felé, ezek után 2020 nyarán újra belekezdtem és ha jól emlékszem akkor Négyes Moderátorig sikerült eljutnom 3-4 hónap alatt de ebben nem vagyok 100%-ig biztos. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Annyit tudok fent tölteni amennyit a gép előtt vagyok mivel nem nagyon használok más kommunikációs felületet. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Attól függ milyen nap de átlagban szerintem 3-7 óra közé tudnám tenni ezt az intervallumot. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Első sorban azt tudom felhozni, hogy rendelkezem megfelelő tapasztalattal ezen a Moderátori téren.
Rengeteg időt tudok fenttölteni a TeamSpeak szerveren és ebből konkrétan a 85-90%-ban moderátori tevékenységet tudom végezni.
Terhelhető vagyok ezért bármit eltudok vállalni amivel megbíznak és esetek többségében jól is végzem el. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mivel már V3 szerverén voltam moderátor és nagyon megtetszett ez a "munka kör" és rengeteg új ismerőst és barátot szereztem az ottani időtöltésem alatt, ezért megszeretném itt is próbálni, új barátokat szerezni ezen a szerveren és a munkámat 110%-át csinálni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Először is látom az ikonján, hogy nem regisztrált játékos behúzom magamhoz és ha lehet rajta érezni, hogy nem magabiztos abban amit mond segíteni neki és megmutatni a TeamSpeak szerveren hol találja a fontosabb dolgokat amiből tájékozódni tud és ha megfelelő ismeretséget szerzett akkor leregisztráltatom és boldogan mehet tovább a szerveren.
Ha már regisztrált játékos és valamiben nincs tisztában akkor a lényeget kérdezem tőle és amiben pontosan nem tud eligazodni abban segítek neki és a megfelelő forrásokat ahonnan tájékozódni tud megmutatom neki vagy én magam elmondom neki és segítek neki. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Rengeteg tapasztalattal rendelkezem és már jártas vagyok ebben a körben.
Maximálisan oda tudok figyelni arra amibe belekezdtem és megbízható embernek tartom magam, ami a mai világban elengedhetetlen.
-

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sajnos még nem volt alkalmam megismerni a Moderátori csapatot, de ezen is szeretnék javítani és remek barátságokat szeretnék majd a közel jövőben kialakítani a Csapaton belül.
-

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ha sikerülne bekerülnöm a csapatba akkor elsősorban Négyes Moderátorig szeretnék eljutni és ha ezt sikeresen tudtam teljesíteni, akkor a későbbiekben szeretnék Operátori pozíciót is betölteni a Csapaton belül, ha igény lesz majd esetleg rá. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Türelmes -
- Segítőkész -
- Megbízható -

Negatív:
- Hangulatember -
- Rengeteget beszélek -
- Túlságosan őszinte(ami a szívemen az a számon sajnos) -

Mennyi idős vagy?:

- 18.-dik esztendőmben járok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Daninak hívnak 18 éves vagyok jelenleg, Heves megyében lakom azon belül Egerben. 12. osztályos tanuló vagyok jövőre fogok érettségizni, ami miatt majd az aktivitásom sajnos meg fog csappani de megpróbálom a maximumot kihozni. Informatikusnak tanulok azon belül is programozónak és remélhetőleg ezen a pályán is tudok majd elhelyezkedni a későbbiekben munka terén .Futballozom lassan 13 éve versenyszerűen és szerencsére mai napig nem is unom ebből adódóan edzéseim lesznek de az nem nagyon fog befolyásolni semmit sem mivel 1,5-2 szokott lenni de ez is változó ezért nem atom biztos ez az információ sem. Szabadidőmben leginkább biciklizem vagy gépelőtt ülök és tevénykedem ezért tudok sok időt fordítani bármire is amit megkedvelek vagy csinálni akarok. -
 
Utoljára szerkesztve:

Bonki

λ
2019. 09. 05.
438
792
V2 karakter
Naomi Hiroi 🔰
Szia!
Nagyon jó hogy van már moderátor tapasztalatod,
illetve számomra meggyőző lapot írtál.
Sok sikert, támogatom!
~ Bonki - 1 Mod. ~
 
  • Imádom
Reactions: Batyu

Wexen

every second counts
2019. 03. 24.
1 265
1 551
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
Szia
Szép lett a lapod, hibát nem véltem felfedezni.
Sok sikert
//Brian Capalot\\
 
  • Imádom
Reactions: Batyu

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia egy normális lapot irtál véleményem szerint és jó hogy van már moderátori munka tapasztalatod, de mi csak véleményt tudunk irni a lapodhoz Sok sikert kivánok.
 
  • Tetszik
Reactions: Batyu

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2021.09.04. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a TS meghallgatáson, a lapod elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.