Hedvigh Leonard S.G.H jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nagyleo

Újonc
2021. 10. 26.
49
28
Cegléd
V4 karakter
Green Doug
LV karakter
Hedvigh Leonardo
V2 karakter
Hedvigh Leonard


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Nagy Leónak hívnak 16 éves vagyok. 4 éve MTAzok. SeeMTA v2 re 2021ben regisztráltam, azóta sok kihagyás volt. Játszottam már az összes SeeMTA szerveren. Vicces vagyok, jó fej, értelmes. Sok hobbim van, mindegyiket szeretem. Sokat játszok egy nap, jó pár éve használok gépet. Kaptam egy 24 órás bant 2023.05.07-én!

Mióta játszol a szerveren?

2021 óta kisebb nagyobb kihagyással.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

100milla, Jó baráti társaság a szerveren, sok jó rp élmény.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Csak legális frakcióban voltam, de majd szeretnék menni illegál frakcióba is.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Még nem voltam.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Hogy egy jó csapatba tagja legyek. Egy olyan csapatba legyek ahol jó a közönség. Több embert ismerjek meg, össze tartó csapat tagja legyek.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Hogy segítsek a játékosokon. Meg amúgy is szeretek segíteni a kezdő játékosokon, sok embernek szoktam alapból segíteni.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Napi 4-5 óra.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Segítek neki ha kéri, ha akarja fel hívom TS re és meg tanítom az alap szabályokat.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Rá szólók hogy hagyja abba, ha folytatja akkor szólók egy adminnak.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Köszönök neki. Utána el mondom hogy ehhez adminisztrátor kell ehhez az ügyhöz keressen fel TS-en egy admin-t.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Akkor szólók neki vá ban hogy ezt ne így hirdesd, elmondom neki hogyan kell hirdetni.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Mondom neki hogy nem elég rp ha neki mész egy oszlopnak rp-zen egy normálisat, ha nem tudja hogy kell akkor ooc chatbe le írom neki.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Megkérdezem miért kaptam ha azt mondja hogy Vagyon Átruházás miatt akkor vissza adom mert tiltott a szerveren.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Akkor meg kérdezek egy admin/másik helpdesk tagot, hogy erre mit válaszoljak.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Mondom neki hogy ezt nem szabad, ezt tiltott a szerveren. Utána elköszönők.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Nem mert nem szeretném megszakítani a RP-t. Ha vége az Rpnek akkor szólók egy adminnak hogy getelje ide az illetőt, hogy meg tanítsam azt hogy hogyan kell rp-zni.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Városháza, Autóker, Lefoglaltak, Taxi telep, Szerelőtelep helyek.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Halászat: Köszönök neki, utána elviszem a Plázába hogy vegyen egy Horgászbotot, és csalit, és bot tartót. Ha ez meg van akkor elmondom neki hogy kezelje az inventoryba, elmondom neki hogy milyen betűs parancsok vannak. M = Kurzor mód, B = OOC chat, T= IC chat, I = Inventory. Utána elmondom neki hogy a csalira nyomjon egyet, és húzza rá a botra, ha megvan nyomjon rá a bot tartóra. Mondom neki hogy helyezze el a földön valahova. Ha minden jó és stimmel akkor mondom neki hogy vegye elő a botot és dobja be a tóba. Utána tegye a bot tartóra. Ha csipog akkor vegye fel és, húzza ki. Ha ki húzta akkor mondom neki hogy tegye el a botot, ha eltette akkor menjen be a házba és adja el a Halat. Ha minden jó akkor el köszönök, és utána szép napot kívánok. Ezt TS-en vagy OOC chatba mondom el neki.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Kukás munka: Ugye elsőnek elviszem VHra hogy fel vegye a munkát, és utána elviszem a Kukásautó telepre, utána mondom neki hogy lát a F11 térképen kukákat , mondom neki hogy menjen a kukákhoz és szálljon ki az autóból és menjen oda a kuka mögé és nyomja meg a E betűt. Ha meg van akkor vigye a kukát az autó mögé. Ha elvette az autó a kukát és vissza tette akkor fogja meg a Kukát és tegye vissza a helyére. Ha minden meg van akkor menjen el a kukás telepre. Ott tegye ki a szemetet és utána meg kapja a pénzt. Utána elköszönők.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Méhészet: Vegyen egy olyan autót amin van horog, ha meg vette akkor vegyen egy futót és tegye fel az autóra, ha fent van az autón akkor F11 térképen keressen egy Méhészet blippet, ha meg van menjen el oda, ha ott van akkor ott lesz egy npc amire ha rá nyom akkor x összegért tudd bérelni egy méhész helyet. Utána el kell menni a F11 térképen a Méhécske ABCbe SF-be, ha ott van akkor ott lesz egy bolt ott kell venni x összegért venni dolgokat. Ha meg van akkor menjen hátra és pakolja fel a dolgokat. Ha fent van a cucc akkor menjen vissza a Méhészetre, és tegye le a dolgokat, ha le tette akkor menjen-be a cp-be ott vegye fel a ruhát és kezdje el tenyészteni a méheket. Ha minden jól megy akkor elköszönők és el megyek.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

[Voltam már ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Még nem voltam ]

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: DriftV2 és Foka

Bhrgur

kosarlabdazo
2021. 03. 27.
265
257
Nógrád Vármegye
V4 karakter
felix.calvin
V2 karakter
filip.rothstein
Hello.
Azon kívül, hogy elég keveset írtál a bemutatkozáshoz egy ígéretes lapnak látszik. Sok sikert! ;)
 
  • Imádom
Reactions: Nagyleo

Foka

Az év Globális Moderátora | 2023
Támogató
2022. 07. 17.
146
133
Szeged
V4 karakter
Maximo D Garrido
Szia, egész jó lapot írtál. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Nagyleo

PapucsV4

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
128
156
26
Budapest
V4 karakter
❌
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Szia! Szép igényesen lett a lap megírva, sok sikert a továbbiakban.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Nagyleo

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
649
342
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok!

Ha nagyon belekötnék az elején a Miért szeretnél az SGH tagja lenni, egy kicsit sok a szóismétlés. Ezt leszámítva igényes lap lett, sok sikert. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Nagyleo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.