Hedvigh Leonard jelentkezése[helyette írom]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Noah Geleger

Barangoló
Támogató
2021. 02. 17.
88
58
V4 karakter
Noah Geleger
LV karakter
Noah Geleger
V2 karakter
Noah Geleger

274118261-632013274680556-4262821945946721320-n.png

In-Game Neved:
- Hedvigh Leonard-

Mióta használod a TeamSpeaket?
- 2-3 éve-

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
- 2-3 óra naponta, Hétvégen: 6-7 óra -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
- 3-4 óra -

Miért téged válasszunk?
- Normálisan kezelem az új játékosokat, szeretnék segíteni a TS használokon, ha kell szankciót is ossztok. -

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
- Megértő vagyok, normális, szerintem tudok mindent, rendes, vicces. -

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
- Hogy egy jó csapatban dolgozhassak. Több embert ismerjek meg, és új barátokat szerezzek. -

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
- Ha látom be jött a szervere, akkor behúzom magamhoz és kérdezek tőle 3 db ts szabaályt, és 3 db RP szabályt. Utána rá adom a Szerver Játékos rangot. Utána elköszönök. -

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
- Csúnya beszéd, Videó rögzítés, Más szerver hírdetése.-

Ismeretséged a teamen belül?
- Matthew, szoli-

Referenciáid?
- Még nem voltam sehol, de sokszor hallotam hogy mit hogy kell. Volt már saját TS3 szerverem is.-

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
- Szépen megfogalmazva elmondom neki hogy nem adhatok, ha nem érti meg akkor figyelmeztetem hogy hagyja abba, ha nem hagyja abba akkor szankciót ossztok ki rá.-

Mutasd be magad 5-10 mondatban!
-Leónak hívnak 17 éves vagyok. Sok szerveren játszottam már, voltam már tulaj több szerveren is. Tudok mappolni, fejleszteni kisebb szinten. Sok hobbim van, és mindegyiket szeretem üzni. Tudom az összes szabályt. 2021-ben regisztráltam a SeeMTA V2 szerverére, azóta kisebb kihagyásokkal játszok a szerveren. Sok mindent elértem a szerveren mint pl: Kisebb vagyont, 17 szintet,-
 
  • Tetszik
Reactions: carbamazepine

carbamazepine

Barangoló
Támogató
2019. 04. 06.
96
54
Sopron
LV karakter
Bob Nilson
Kedves Leonard! Számomra ez egy egész normális lapnak ígérkezik, egy két helyen láttam eltérő hibákat, illetve mondatvégi írásjeleket, pontos vesszőket nézvén Támogatom ezt a lapot. UI. Tetszik a pozítivitásod sok sikert!
 

MaxiV2

Pötyögtető
SModerátor
v2
2019. 01. 10.
512
196
22
Arad
V4 karakter
Max Guerrini
V2 karakter
Max Cortez
Tisztelt jelentkező!

Vezetőség a lap átolvasása után arra a döntésre jutott hogy sikeresen teljesítette a felvételi lapját, ezért várjuk szóbeli meghallgatásra.

Szóbeli meghallgatás időpontja 2023.05.26. 19:00

(Amennyiben az időpont nem megfelelő, keress fel fórumon privát üzenetben egy új időpontért)​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.