Hedvigh Leonard jelentkezés ------> FIX

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nagyleo

Újonc
2021. 10. 26.
49
28
Cegléd
V4 karakter
Green Doug
LV karakter
Hedvigh Leonardo
V2 karakter
Hedvigh Leonard
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ 17 éves vagyok. Leónak.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 12000p ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 2-3 óra Taxi melett~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Leónak hívnak 17 éves vagyok. Másodlagos frakcióba jönnék ide. Az első fk-m a Taxi lenne. Sok hobbim van, és szeretem űzni őket. Voltam már sok frakcióban. Remélem itt is lehet frakció tag. Sok helyen voltam már szerelő, voltam saját szerverem is. Más szerveren volt már az enyém a szerelő frakció!~


IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Hedvigh Leonard~


Születési helye, ideje:
~ 1992,04,06 Los Santos Kórház ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Hogy egy jó csapatban dolgozzak. Pénz szerzés miatt is. Szeretek szerelni, és itt meg tudnám mutatni hogy mit is tudok. Apukám is szerelő volt, és a nyomdokaiba szeretnék lépni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~1992,04,06-án születtem. A két testvéremmel, így 3 vagyunk testvérek, neveink: Hedvigh Partik, Hedvigh Johnson, Hedvigh Leonard. Az apukánk is szerelő volt és én úgy határoztam hogy a nyomdokaiba fogok lépni. Mai nap sokan mondták hogy a fixesek sokat keresnek, és embereket keresnek, és ezért írom a lapot. Szerintem a taxi mellett lenne időm a szerelésre is. Szeretnék egy olyan helyen dolgozni ahol jó a csapat. Szerintem ez egy jó munka. Első autóm egy BMW 750li volt saját pénzből vettem, az előtt ugye le tettem a jogsit. Most ott állok hogy lenne 2 munkára időm is. Azért választottam ezt mert régóta szemezgetem hogy jelentkezek ide. 2010. nyarán végeztem a egyetemmel. ~


Aláírás:
Hedvigh Leonard
 
Utoljára szerkesztve:

Bence0407

Újonc
2021. 02. 24.
41
43
19
Albertirsa
V4 karakter
Osip Josip
LV karakter
Osip Josip
V2 karakter
Osip Josip
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ 17 éves vagyok. Leónak.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 12000p ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 2-3 óra Taxi melett~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Leónak hívnak 17 éves vagyok. Másodlagos frakcióba jönnék ide. Az első fk-m a Taxi lenne. Sok hobbim van, és szeretem űzni őket. Voltam már sok frakcióban. Remélem itt is lehet frakció tag. Sok helyen voltam már szerelő, voltam saját szerverem is. Más szerveren volt már az enyém a szerelő frakció!~


IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Hedvigh Leonard~


Születési helye, ideje:
~ 1992,04,06 Los Santos Kórház ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Hogy egy jó csapatban dolgozzak. Pénz szerzés miatt is. Szeretek szerelni, és itt meg tudnám mutatni hogy mit is tudok. Apukám is szerelő volt, és a nyomdokaiba szeretnék lépni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~1992,04,06-án születtem. A két testvéremmel, így 3 vagyunk testvérek, neveink: Hedvigh Partik, Hedvigh Johnson, Hedvigh Leonard. Az apukánk is szerelő volt és én úgy határoztam hogy a nyomdokaiba fogok lépni. Mai nap sokan mondták hogy a fixesek sokat keresnek, és embereket keresnek, és ezért írom a lapot. Szerintem a taxi mellett lenne időm a szerelésre is. Szeretnék egy olyan helyen dolgozni ahol jó a csapat. Szerintem ez egy jó munka. Első autóm egy BMW 750li volt saját pénzből vettem, az előtt ugye le tettem a jogsit. Most ott állok hogy lenne 2 munkára időm is. Azért választottam ezt mert régóta szemezgetem hogy jelentkezek ide. 2010. nyarán végeztem a egyetemmel. ~


Aláírás:
Hedvigh Leonard

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2023.05.11) 20:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.