Hedvigh Johnson TS3 Moderátori Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Berci123

Újonc
Támogató
2022. 05. 12.
41
41
Budapest
LV karakter
Hedvigh Jackson
V2 karakter
Hedvigh Johnson
274118261-632013274680556-4262821945946721320-n.png

In-Game Neved:
- Hedvigh Johnson -

Mióta használod a TeamSpeaket?
- 1-2 éve -

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
- Hétköznap:4 Óra, Hétvégén:6+ -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
- 6-7 óra -

Miért téged válasszunk?
- Tudok csapatba dolgozni, tűrőképes vagyok, és szeretek csapatba dolgozni. -

Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?
- Segíteni tudnék az új felhasználóknak, és a meglévő játékosoknak, bármilyen kérdésekben. -

Miért szeretnél a csapathoz tartozni?
- Sok segítség nyújtás miatt, és a társaságért. -

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?
- Bent vagyok TS Ügyfélszolgálatban, és egy "Nem Regisztrált Játékos" ranggal Behúzom magamhoz, és kérdezek tőle 3 TeamSpeak szabályt, és 3 RP szabályt, ha ezeket nem tudja akkor behúzom tanitó szobába, és megvárom míg feltudja ezeket sorolni, ha ez megvan, ráadom a Civil rangot. -

Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
- 1.Ne adjuk meg másnak a publikus adatait 2.OOC kereskedés 3.Ne szídjuk a moderátorokat, adminisztrátorokat TILOS!-

Ismeretséged a teamen belül?
- Phoenix,Mettyú. -

Referenciáid?
- Volt saját Teamspeak3 szerverem, és sok helyen moderátor. -

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?
- Elmagyarázom neki, ha továbbra is folytatja akkor figyelmeztetem, ha ebből se ért, akkor szankciónálom. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban!
- Ákosnak hívnak 14 éves vagyok, Sokat szoktam számitógépezni, és beleesni a informatikai feladatokba is. Sok féle játékkal játszok Pl:GTAV, CSGO, MTA, R6. Lassan végzek az általánossal, tovább szeretnék tanulni persze, CNC gépkezelőnek. Roma származású vagyok, édesapám 50% Roma 50% Sváb. Nagykőrösön élek lassan 2 éve. Őszinte vagyok, ha valakinek valami problémája van velem, meglehet beszélni, talán segíteni is. 2022-ben regisztráltam a SeeMTA V2 Szerverére, azóta ezzel játszok, RP-zek. Úgyanúgy elkezdtem ismerősöket szerezni, kissebb,nagyobb sikerrel. Szeretek társalógni az emberekkel, kinek, milyen, volt a napja.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Fájdalmas
Reactions: PapucsV4

MaxiV2

Pötyögtető
SModerátor
v2
2019. 01. 10.
512
196
22
Arad
V4 karakter
Max Guerrini
V2 karakter
Max Cortez
Tisztelt jelentkező!

Vezetőség a lap átolvasása után arra a döntésre jutott hogy sikeresen teljesítette a felvételi lapját, ezért várjuk szóbeli meghallgatásra.

Szóbeli meghallgatás időpontja 2023.05.26. 19:00

(Amennyiben az időpont nem megfelelő, keress fel fórumon privát üzenetben egy új időpontért)​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.