Hedvigh Johnson S.G.H Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Berci123

Újonc
Támogató
2022. 05. 12.
41
41
Budapest
LV karakter
Hedvigh Jackson
V2 karakter
Hedvigh Johnson
sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok Ákosnak hívnak, 15 éves leszek ebbe az évbe. Nagykőrösön élek lassan 2 éve, van egy kutyám Kirának hívják. Informatikusnak tanulok, lassan 1,5 éve Mta-zok.
Kedves, tőrödö srác, Segitőkész. Bármit mond az embernekem azonnal segitek neki. Sok MTA szervert kipróbáltam már de a Seemta az megfogott
Mióta játszol a szerveren?

2022-03-17 óta játszok Seemta V2 Szerverén. Kb 1,2 éve

Eddig elért eredményeid a szerveren:

SCCS- Betanitó
Taxi- Profi Sofőr
41.000+ Perc lvl 29- 960 Millió SeeFT
Sok Barátot szereztem pályafutásom során.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Mind a kettőbe.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Még nem voltam.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Hogy egy normális, kulturált emberekkel ismerkedjek meg. Magyarul egy jó fej csapatba szeretnék tartozni.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Abban motivál engem, mindig segitsek másokon nem akarom azt látni hogy új playerek próbálkoznak, de mégse megy, nekik a RP világ.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Napi 4-5 Óra.
Teljes héten 40-50 óra.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Szólnék neki OOC, hogy ezt ne csinálja mert ebből baj lesz neki, Mondanám azt is hogy jöjjön fel Teamspeakre és megtanitom neki a alap szabályokat

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Event helyszínén mondanám nekik ha előtte akkor ne itt csinálják hanem kapun kívül, ha közbe akkor adminisztátor nem lássa, akkor azonnal szólok.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Hogy "Szia nem vagyok adminisztrátor Ha bár problémád van IDG-SGH ügyekel bátran keress fel".

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Azonnal PM vagy AS chaten szólnék hogy nézenek rá a #X számú hirdetésre.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Mondanám neki OOC hogy ez durván kevés RP, legközelebb több sor RP-ét irjon.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Mondanám OOC hogy ez vagyon átruházás ilyent tilos, azonnal visszaadnám a pénzt neki.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
"Szia erre a kérdésre nem a választ Fordulj egy adminisztrátorhoz".

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Mondanám neki "Bocsi nem kapsz, MG Gyanús lenne bocsi".

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Ha nagyon sürgös lenne, akkor azonnal indulok/geteljél el, Ha nem nagyon sürgös akkor várj pár percet.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

1. Városháza- Itt tudsz felvenni munkát, személyesiratokat meghosszabítani.
2.Kórház, Itt tudod magad meggyógyitani, vásárolni gyógyszert, Itt életsz újra.
3.Pláza. Tudsz venni ruházatot, kaját, horgászkellékeket, tudsz lottózni is, elektornikai eszközt is.
4.Autókereskedés-Itt tudsz magadnak gépjárművet venni.
5.Autósiskola. Itt tudod letenni a jogosítványodat.
6.Autószervíz-Itt tudod megjavítani gépjárművedett.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:
Halászatot:
Először is kell olyan kocsi amibe tudod tenni a halakat. Elmész plázába bemész egy halász boltba. ott venni kell bot, bottartó, csali. elmész paló vagy déli határon túl ahol szoktak halászni. Leteszed a bottartót a földbe, jobb klik lenyomássával, előveszed a horgászbotot, és csalit teszel rá. bedobod a vizbe, és 1-2 perc múlva sípoló hang halatszik, akkor van már fogásod, egy mini gammel kell kifognód, azzal ha kifogtad akkor tedd be egy kocsiba, és úgyanúgy folytatni. Az után elviszed angel pineba a hal árushoz és ott a megadod összegel annyit fog neked adni.


Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Bányászat:
Kell egy gépjármű amivel eljuthatunk, a térkép megnyitásával bánya icon Angel Pine felől. Első lépésként elkell menünk Los Santosban a plázába ahol tudunk venni munkavédelmi sisakot, a megvétel után el is lehet indulni Angel Pine-ba a bányászathoz. A parkolóban lehet venni parkjegyet órára, hétre, hónapra. Annak megvétele után is, nehogy elvigyék a Parkfelügyeletesek a gépjárműveteket, Ezért ajánlatos. A NPC-nél lehet venni csákányt és egy szénmonoxid mérőt. A felvonók 3-4 percenként felmennek és lemennek. Ez után egy NPC felszólit bejárat előtt ha mégse vett volna a ember sisakot. Ez után balra menetel az emberünk, 2 lift található ami le és felvisz minket. Ez lemenetel után, sok barlang lyuk található ahova bemegyünk sok tonnás szenek találhatok. Ekkor a csákányt elő kell venni és nagy ütéseket kell mérni a szenekre, sok ütés után kicsi szenek kelletkeznek, amit egy csille korbe megy és belekell tenni.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Farm:
Először is kell olyan gépjármű amivel oda is tudunk menni. A térképet megnyitva látja a kicsi házikó icont. Blueberry-ben és annak környékén szokott lenni farmok. Elkell először mennünk egy farmhoz és ehez kell is pénz. 5 millió szokott lenni a első héten, második héten már csak 3 milliót kell fizetni a tagnak. Második lépés az hogy kell magok, ezeket a piros kis piac jelel lehet látni Tengerpart fele. Ott bármilyen zöldség magokat taláhatsz pár 100SeeFt-ért. A megvétel után elmehetünk megint farmhoz. Ott bementünk CP után, jobb felől tudjuk változtatni a farmnak a nevét, kik dolgoznak, miként dolgoznak. Ez után bal felől kapa, és egy kicsi ásó található amiből 2db van. bal alól meg egy zsák és egy láda. díszeleg. Elkezdhetjük a kapálsal 2-3 kapalásal egy kis földrész kész is van. Ezek után következhet a ásó amivel feláshatjuk a kis földrészeket. Ezek után is a kannával amit kint a farmunk háta mögöt egy kis kúttal feltudjuk tölteni. Ezek után már csak a magok eltemetése van hátra, ennek csak annyi a folyamatat hogy kiválasztani kell hogy te mit is szeretnél el temettni.​


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

Volt + KÉP
Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem volt + KÉP Edit: Kód Javítás​
 
Utoljára szerkesztve:

Bhrgur

kosarlabdazo
2021. 03. 27.
265
257
Nógrád Vármegye
V4 karakter
felix.calvin
V2 karakter
filip.rothstein
Hello.
Bemutatkozáshoz keveset írtál, emellett a TS ügyfélszolgálat moderátoroknak van fenntarva. Helyesírási hibák is vannak elég gyakran. Ezeket is leszámítva nekem egy-két furcsa dolog van a lapban. Nem tudom támogatni a lapod.
 

Foka

Az év Globális Moderátora | 2023
Támogató
2022. 07. 17.
146
133
Szeged
V4 karakter
Maximo D Garrido
Szia, a helyesíráson lenne mit csiszolni, illetve
Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?
Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Ezt a kettőt kicsit bővítsd ki, hiszen ezek azok amit egy állás interjún is kérdezhetnek tőled.
 
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
649
342
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok!

A helyesírás az nekem is szembetűnő, illetve nekem ez ilyen ''erőszakos" lap. Mindenesetre én sok sikert kivánok neked!
 
  • Hűha
Reactions: Bhrgur

PapucsV4

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
128
156
26
Budapest
V4 karakter
❌
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Ugyan azt tudom mondani mint a többiek Van még idő a lapon javítani, nem árt 1-2 dolgot kijavítani, és rendesen átnézni. Hogy hol érdemes többet írni, illetve ne siess a lappal kapcsolatban. Egyenlőre tartózkodom.
 

RaloV2

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
272
185
V2 karakter
Qadir Al Maktoum
Fejtsd ki bővebben a gondolataidat, ez egyelőre nagyon kevés. A bemutatkozásból gyakorlatilag alig derül ki rólad valami. Javítsd ki a hibákat, gondold át a gyakorlati kérdésekre adott válaszaidat.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Elutasítva, egyelőre nem áll módunkban felvenni téged.
Legközelebb újra próbálkozhatsz, addig is viszont próbáld bizonyítani a rátermettségedet a feladatra. Egy adminsegédnek való jelentkezés beküldése után alapvetőnek tartom, hogy a jelentkező törekszik elkerülni a komolytalanságokat, és az efféle magatartást.
 
  • Menő
Reactions: krts
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.