Hector Nicholson -> Smexy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SzenyoR

Újonc
2019. 01. 10.
20
10
V4 karakter
-
LV karakter
Elihu Oguz
V2 karakter
Charlie La Ferrucci
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Hector Nicholson >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Lekezelő stílus + jogtalan AJ. >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Nos kezdeném ott, hogy az egész dolog onnan kezdődött, amikor kijött az NNI-s srác, aztán elbújt az atm mögött és ki jobb kezezett, de erről nem sikerült megfelelő képet csinálnom szóval ez nem is számít igazából. A képen látszik, hogy hívtam is a Smexy-t, de ő egyből a látható módon lekezelően válaszolt nekem, na most ez után én milyen stílust vegyek fel, ha a szerver adminisztrátor ilyet enged meg magának. Ezt követően még mielőtt elköszöntem volna tőle írtam, hogy úgy néz ki, az O'Wyse (nem tudom hogy írják) családnak "korlátlan hatalma" van, mivel a Bodo-val már más ügyben is szemben találtam magam, amikor felszólítás és jelvény nélkül darált le.. Ez sem a fő lényeg... Arra fektetném a hangsúlyt, hogy "korlátlan hatalma van" Mióta minősítés?!?! Illetve a kedves adminisztrátor beszélhet a játékossal ahogy akar, de ha ugyanazt kapja vissza (Lásd: pont nem érdekel, hogy nni-s vagy tekes-e.[Mivel ez miatt kaptam a stílus indokot az Aj-be.]) akkor már egyből mehet a szankció, mert ha igen akkor én lehet eltévedtem... >
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
Szép estét!
Számítottam a pk-ra emiatt a szépen és kulturáltan megfogalmazott pmed miatt:
[2020-04-18 02:26:01] [Output] : [Fogadott PM]: Hector Nicholson (39): XDDDD jolvan.
[2020-04-18 02:26:13] [Output] : [Fogadott PM]: Hector Nicholson (39): fórumozok egy jót legalább.

Nos nem is ez a lényeg. Végignéztem Bodo szemszögéből az ügyet ami igazából annyi volt hogy nem figyeltél és kaptad a fejest.

PM Stílus jailedet erre kaptad: [Fogadott PM]: Hector Nicholson (39): 1 szépen is lehet beszélni 2 pont nem érdkel hogy nnis-e vagy tekes 3 jobbkéz volt.
Itt a "pont nem érdekel hogy nni-s "1 szépen is lehet beszélni " volt a stílus

A minősítést pedig erre: [Fogadott PM]: Hector Nicholson (39): m1 ugylátom a szerveren Az O'wyse-oknak korlátlak hatalmuk van.
Ezzel konkrétan leminősítetted az O'Wyse-okat.
A jailre pedig ez volt a reakciód: [2020-04-18 02:26:01] [Output] : [Fogadott PM]: Hector Nicholson (39): XDDDD jolvan.


Illetve hozzáteszem hogy ez egy bosszú PK, mivel kb. 1 hete bugoltatás indokkal jailbe raktalak, majd tsről kaptad a ban-t mivel félrevezettél.
 

SzenyoR

Újonc
2019. 01. 10.
20
10
V4 karakter
-
LV karakter
Elihu Oguz
V2 karakter
Charlie La Ferrucci
A TeamSpeak-nek ehhez semmi köze nincs, meg sem említettem, nem értem ezt a "bósszú pk"-s felvetésed. Nekem ezzel a szankcióddal volt/van problémám nem a ts ban miatt, szóval ez szerintem alaptalan ne keverjük bele.. Illetve még mindig nem tiszta hogy a "korlátlan hatalmuk" mióta minősítés. És mint már leírtam ugyan ilyen stílussal fordultál felém, azért írtam vissza hasonlóképp mint te. Csak, hogy a TS-hez visszatérjek... Mióta megkaptam a bannom, azóta másképp állsz hozzám pm-ekben is. Gondolom ezért kaptam azt-az "1,2,3"-as választ.
 
  • Imádom
Reactions: Harison

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
Nem a pmelő személyisége alapján szoktam azokra válaszolni. Rád például nem is emlékeztem mikor írtad a pmet.
Utána megtaláltam fórumon a felém benyújtott Unban kérelmedet, és akkor realizáltam hogy ki vagy.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!
PK-t én fogom bírálni!


Smexy mindent leírt nem tudok többet hozzáfűzni+ ott vannak a logok is.

PK jogtalan.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: TheMelvin és Smexy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.