Hector Nicholson --> Kazuyuki,Kojo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SzenyoR

Újonc
2019. 01. 10.
20
10
V4 karakter
-
LV karakter
Elihu Oguz
V2 karakter
Charlie La Ferrucci
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
< Hector Nicholson >

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
< Yoshua O'Wyse, Kojo O'Wyse (pontosan nem tudom, hogy kicsoda pullozott. 4en ültek a kocsiban, rájuk fixen emlékeszem) >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Irreális sebességnél való pullozás. >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Nemtudom, pontosan ki lőtte ki a kerekeimet 230nál (szerintem majd ti eltudjátok dönteni ezt), de tegnap eléggé nagy kavarodás volt az adminok részéről, hogy szabad-e ilyen sebességnél pullozni. Nos ma úgy néz ki, hogy sikerült tisztázni, annak ellenére, hogy nincs beleírva a szerverszabályzatba.

Szóval örülnék, ha le-lenne írva a szabályzatba, köszönöm. >
 

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Helóka.​

Elsősorban, pár logot érdekes módon kihagytál a "bizonyítékaid" közül.

Admin[3] brawn válaszolt neki: Hector Nicholson
Üzenet: Szia nincs megszabva az hogy milyen sebességgel lehet pullozni
Admin[3] Mettyu válaszolt neki: Hector Nicholson
Üzenet: szia, nincs meghatározva.

1. A te képeidből egyáltalán nem lehetne megállapítani azt hogy mi mögöttetek mennyivel mentünk.
2. Nincs szabály írva arra hogy milyen sebességnél lehetne pullozni, gyakorlatilag lehetetlen lenne ezt követni, kideríteni, maximum videóval.
3. Ha nem lehetne xy sebességnél pullozni, meg lenne csinálva úgy mint LV-n hogy 70 fölött nem is enged a script kipullozni, ha ezt szeretnéd írd meg ötletekbe.

Viszont ha ennyire belekötünk dolgokba, akkor kérdezek én is.

Miért vezetsz autót egy m4el a kezedben?
Illetve miért van az hogy a képeiden egy darab ict se látunk, mindenki bármiféle ic nélkül elrakja a fegyvert, odafut beül a kocsiba, stb stb.
 

SzenyoR

Újonc
2019. 01. 10.
20
10
V4 karakter
-
LV karakter
Elihu Oguz
V2 karakter
Charlie La Ferrucci
A kérdéseidre válaszolva.
1. Amikor a kocsiba beszálltam nem raktam el a fegyvert, és azért elkellet raknom illetve elővennem újra amikor kiszálltam. semmi más különösebb dolog nem történt (előnyt sem szereztem ezzel magamnak, sőt még hátrányba kerültem, hogy el kellett raknom illetve elővennem újra.)
2. Azért látszanak csak a fegyver elővételek/elrakások, mivel paloban még körözgettünk és közben nem icztünk, de előtte egyébként le volt iczve minden, elbujtunk páran és voltam én aki körözött a kocsival. Azután már érthető, hogy csak védjük azt aki flexeli az atm-et azért is lehetett a sok fegyver elővétel.

Tény hogy azt a pár választ nem raktam bele, mert az lenne a lényeg, hogy ma leírták, hogy csak reális körülmények között lehet pullozni. Az látható a képeken.
 

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Lényegtelen hogy nem szereztél előnyt belőle, akkor se tudsz vezetni egy m4el a kezedben, mert az nonrp. Én is tudok ilyenekre hivatkozni.

2. Azért látszanak csak a fegyver elővételek/elrakások, mivel paloban még körözgettünk és közben nem icztünk, de előtte egyébként le volt iczve minden, elbujtunk páran és voltam én aki körözött a kocsival.

Elég nehéz előre leiczni a dolgokat, mikor nem tudjátok előre azt hogy ki honnan megy, hányan, mikor, stb, tehát fogalmatok nincs arról kinek mikor kell ide-oda futnia, beülni, lőni és társai.

Tény hogy azt a pár választ nem raktam bele, mert az lenne a lényeg, hogy ma leírták, hogy csak reális körülmények között lehet pullozni. Az látható a képeken.

Erre válaszolva pedig: • Tilos pullozni városban és álló járműben.

Volt szó erről a km/h-s pullozásról is amikor bejött a pull rendszer, viszont akkor az lett megbeszélve hogy nem lesz lekorlátozva, mert körülbelül lehetetlen ezt nyomon követni, nem lehet megállapítani képekből, hogy egy autó mennyivel megy.

Ez az egy szabály van rá, ha új szabályt szeretnél rá behozatni akkor https://forum.see-game.com/forums/szerverrel-kapcsolatos-oetletek.294/ itt megteheted, mint bárki más akinek ilyesmi ötlete van.

Egy gmodot pedig megkérnék, hogy helyezze át az adminra való panasztételhez ezt a topicot, Kojo O'Wyse én vagyok, Joshua O'Wyse pedig @Kazuyuki.

Buba válasza:
Helyezem a megfelelő helyre a kérésnek megfelelően.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

SzenyoR

Újonc
2019. 01. 10.
20
10
V4 karakter
-
LV karakter
Elihu Oguz
V2 karakter
Charlie La Ferrucci
Én nem admin munkásságotok miatt írtam pk-t nem értem miért lett áthelyeztetve. o_O
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.