Hector Mendez jelenetkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hector Mendez

Újonc
Támogató
2019. 06. 23.
22
5
V4 karakter
Joshua Dalirame
V2 karakter
Hector Mendez
nni.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Chararcter rész

1. Teljes neve
Hector Mendez

2. Születés helye, dátuma
Los Santos, 1996.03.11

3. Bejelentett lakcíme
Jefferson Street 11., Torrington, Staunton Island

4. Telefonszáma
532890

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Érettségi

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Korábban autószerelőként dolgoztam az SCCS-nél, illetve a Nemzeti Adó- és Vámhivatal állományába is tartoztam. Az autószerelést azért hagytam abba, mert valami izgalmasabb munkára vágytam. A NAV-tól családi okok miatt kényszerültem távozásra, ugyanis a testvérem szörnyű balesetet szenvedett, és ápolásra szorult.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen, ahogy fentebb is emlitettem, a Nemzeti Adó- és Vámhivatalnál szolgáltam, őrmesteri rendfokozattal rendelkeztem. Családi ok miatt távoztam a szervezetből.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Gyermek korom óta igen kiváncsi természet vagyok. Ebből kifolyólag az átlagosnál nagyobb képzelőerővel és kreativitással rendelkezem, ami véleményem szerint egy jó nyomozó legfontosabb tulajdonságai között szerepel. Ezek alapján igazán testhezálló hivatásnak találom ezt a szakmát. Mindezektől függetlenül nagy az igazságérzetem, úgy gondolom a törvény mindenkire egyaránt vonatkozik, s azt mindenkinek maximálisan be is kell tartania. Szeretném a sötétben élő, rejtett tevékenységet folytató bűnözőket elfogni, a bűntényeiket felderiteni, s biróság elé állítani őket. Ez minden állampolgár javát szolgálná.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Elég talpraesettnek, kreatívnak és leleményesnek találom magam arra a feladatra, hogy felderítsek különböző bűntényeket, valamint ha a helyzet úgy hozza, akkor egy bűnöző fejével tudjam látni az adott szituációt. Ennél fogva, valamint rendvédelmi múltam, fizikumom, élettapasztalatom és iskolai végzettségem alapján alkalmasnak találom magam arra, hogy a Nemzeti Nyomozó Iroda állományába tartozzak. Mindezek a tulajdonságok úgy gondolom, hogy kiemelnek az átlagos jelentkezők közül.



Out of Chararcter rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Laci vagyok, 21 éves.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
Több mint 4 éve, 2017.08.27-én regisztráltam a szerverre, azóta játszom kisebb nagyobb kihagyásokkal.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
51100 játszott percem van jelenleg.

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
SCCS-ben illetve NAV-ban voltam eddig. Az SCCS-t azért hagytam ott, mert nagyon monotonnak találtam a szerelést, míg a NAV-ot időhiány miatt kellett otthagynom.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Régóta szeretnék megismerkedni a frakciótokkal, nagyon izgalmasnak találom külső szemlélőként a tevékenységeteket. Szeretnék nagyobb belátást kapni az egész frakcióról, úgy gondolom hogy ez olyan izgalmakat és élményeket adna a játékon belül, amely miatt megérné erre időt fordítani nap mint nap. Jól szeretném érezni magam, illetve hasznos tagja szeretnék lenni a frakciónak, ez lenne igazából a célom.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen, mind a 3 dologgal rendelkezem.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Egy kisvárosból származó 21 éves egyetemista vagyok, most járok az utolsó évben. Nagyon ambiciózus vagyok, rengeteg tervem és célom van, amelyek megvalósításán folyamatosan dolgozom. Extrovertált vagyok, szeretek társaságban lenni, eljárni bulizni, szórakozni. Imádom a sportokat, bár egyikben sem vagyok valami kiemelkedő ?, de a részvétel a lényeg ahogy szokták mondani. Rendszeresen edzek egyébként, odafigyelek az egészséges életmódra és táplálkozásra. Szeretek még sorozatozni és játszani, de próbálom megtalálni az egészséges arányokat, hogy ne vigyek túlzásba semmit. Fontosnak tartom megemlíteni hogy természetesen vannak nekem is negatív tulajdonságaim, az egyik legnagyobb a türelmetlenség, a másik pedig a hirtelen haragúság.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Igen, napi 2-3 óra játékkal ez megvan.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://imgur.com/laivxHg

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://imgur.com/iqfjqOR
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: crose

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk.
Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: bukimoj
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.