Hector Jimmy Harrison jelentkezése az ORFK-ba.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

yeti.inc

Újonc
2019. 02. 03.
30
4
V2 karakter
Tyzee Turner
oImjKgh.png

I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< 14 >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van
< Múlt nyáron kezdtem, nagyjából 14.000 percem van. >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/a/FvA4UgY (A 2 utolsó AFK miatt, de természetesen nem vagyok végtelen AJ-ben. >

[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/a/jWn9xRy >

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< 3 - 4 órát hétköznap, hétvégén 5-6 órát, és az összeset a frakcióra tudnám forditani. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Igen, mindkettővel. >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< Csak a Fix & Drive, és azért távoztam mert elromlott a gépem és hosszú ideig inaktiv voltam. (Azóta új géppel tolom) >

[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< Azért, mert eddig az illegális életet folytattam IC (frakción kivül), és úgy gondolom, hogy ideje megtapasztalnom a legális oldalát is a szervernek. >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Mert jó az RP tudásom. Mert csapatjátékos vagyok. Mert szeretek emberekkel komunikálni, beszélgetni. Más szervereken is van mögöttem RP tapasztalat, összesen nagyjából 40.000 percem van RP szervereken. Mindig is szerettem a rendvédelmi frakciókat, szerettem egyre feljebb és feljebb jutni, egyre több tiszteletet és pénzt gyűjtve. Úgy gondolom, alkalmas lennék a feladatra (ezt persze nem én döntöm el, de remélem, hogy majd a kedves elbiráló is igy látja). Ezek mellett szófogadó vagyok, ha azt mondják fekete, nem mondom azt, hogy fehér. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< Nem. >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< IRL nevem Berkó Dominik, 14 éves vagyok. Egy kis faluban élek Vác közelében édesapámmal, és a nevelőanyámmal. Még 2 éves koromban váltak el a szüleim, amikor anyukámmal Pestre költöztem. Ott jártam ki az óvodát, és 2-odikos koromig ott éltem anyával és a nagymamámmal. Azonban anyáéknak szorult a nyakán a hurok, és úgy tűnt, hogy nem tudnak eltartani magukon kivül egy gyereket is. Ekkor apukám és anyukám kitalálták, hogy mindenki jobban járna, ha ide költöznék. Igy is lett, a nyári szünetben összepakoltak, átirattak ebbe suliba és szeptemberben már itt is aludtam. Jó döntés volt, úgy gondolom szépen cseperedek/tem felfelé, lassan középsuliba megyek. A múltamról ennyit... 8-adikos vagyok, szeretek kosarazni és gépezni. Irónikus ez a TGF, mivel én is rendészeti pályára készülök. Szeretek hülyéskedni emberekkel, de persze mikor kell, akkor kellően komoly tudok lenni. Tiszteletteljesen tudok beszélni, feszült helyzetekben nyugodt maradni. Nem igazán beszélgettem még magammal, de szerintem jófej vagyok, ha mások is azok velem. Soha nem volt nagy álmom, hogy nagy és fontos ember legyek akit sok ember tisztel. Én egyszerűen szeretném csinálni a dolgaim és minél többre vinni (IC és IRL egyaránt). Egyre több a szabadidőm, igy egyre többet tudok foglalkozni a SeeMTA v2 RP-vel. Nagyjából 3 éve RP-zek különböző szervereken. >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Hector Jimmy Harrison >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1998. aug. 21. - Los Santosi Állami Kórház >

[#3] Telefonszáma:
< 378181 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< A rendőrség feladata a többi rendészeti szervettel együttműködve fent tartani a rendet a városban. Ezekbe beleértve: kisebb ügyek elsimitása, mint kisebb lopások, esetleg dulakodások, és ugyanigy ezek közé tartozik a komolyabb ügyek megoldása, mint mondjuk egy lövöldözés, vagy esetlegesen egy bankrablás. Az ORFK feladata továbbá a közlekedés megfelelő lezajlását biztositani. Ezek mellett néha egy adott esemény helyszinének biztositása. Összefoglalva: Vigyázni a rendre.
Azonban úgy gondolom, hogy ezeken kivül kötelessége egy rendőröknek nyugalmat teremteni, tiszteletteljesnek és kedvesnek lenni, amit néha sajnos a biztosurak elfelejtenek. Én, hogyha megszerzem az állást (amit szivből remélek) biztosan nem felejtem el ellátni ezt a feladatot sem. >


[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< - Sokkoló: Akkor használom , ha az adott személy fegyvertelen, de menekül, vagy nem engedelmeskedik a hatósági felszólitásoknak.
-Lőfegyver: Akkor használom, ha a személy lő- vagy közelharci fegyverrel támadásban van, ezzel emberi testi épséget veszélyeztette. >


[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< 1.) Első sorban be kell állni az igazolandó személy gépjárműve mögé, felvéve annak a tempóját. Ezután működésbe kell hozni a fényjelzést és a szirénát, majd megaphone-nal fel kell szólitani a félrehúzódásra. Miután megbizonyosodtam róla, hogy a személy megállt, leállitotta a járművet és ki is szállt, én is kiszállok. Illefelmesen npszaknak megfelelően köszönök, majd közlöm hogy papirokat kérek. Miután ellnőriztem az iratait a személynek, megkérem, hogy nyissa ki a csomagtartót. Ezután azt át is vizsgálom. Hogyha nem egyedül igazoltatok, akkor motozásra is sort keritek. Utána az iratokat visszaadom, elköszönök, és elhagyom a helyszint.
2.) Amennyiben rádión segitségkérést kapok az igazoltatás közepén, visszaadom az iratokat, elköszönök, beszállok a rendőrautóba, és sietek a koléga segitségére. >


[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Segiteni a magasabb rangú rendőr munkáját, ez alatt értve azt, hogy például járőrözésnél rádiózik, vagy egy igazoltatásnál biztositani, hogy ne kerüljenek idegenek a közelbe. (Ez csak néhány példa) Mind eközben figyelni hogy mit hogyan kell, és tanulni, hogyha egyszer majd ott áll az illető a felettese előtt, aki elő szeretné léptetni a rangsorban, azt joggal tegye. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< 25-30 perc. Nem volt nehéz, mivel a nagyapám már mesélt a rendőrkori élményeiről, igy van jártasságom a rendvédelem munkásságában. (Az adataimat meg alap, hogy pillanatok alatt lefirkantottam) >

Aláírást igénylő terület: Hector J. Harrison
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: TheMaxel

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Tisztelt jelentkező!

Örömmel értesítjük, hogy ön felvételt nyert az Országos Rendőr-főkapitányság köreibe.
Kérjük jelenjen meg a kapitányságon 2019.02.09 napon, az esti órakban!


Tisztelttel: Scott Easton r.vezérezredes
OKAcZsZ.png


Megnézzük , érdekesek azok az RP folytatásos jailok.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.