[HCO-8-002] Carlos Oliveira

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DavidGames

Újonc
2024. 01. 30.
39
5
V4 karakter
Jill Valentine
LV karakter
Carlos Oliveira
V2 karakter
------------------

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: Carlos Oliveira
Születési ideje: 09/02/1977
Születési helye: Guadalajara Mexico
Neme:
[X] Férfi
[-] Nő

Telefonszáma: +38-76-507-9602
Bejelentett lakcíme: Nincs
E-mail címe: feketepeter12@gmail.com

Állampolgársága: Amerikai, Mexicoi
Beszélt nyelvek: Angol, Spanyol

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[-] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[X] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: SeeRing Service
Betöltött pozíciója: Probaidős szerelő
Munkakör leírása: járművek szereltetése
Távozásának oka: Felmondás

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[-] Igen*
[X] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
N/A

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[-] Igen
[X] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[X] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[X] Nem
*Ha igen, részletezze: N/A

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
Az igazságos adórendszer, a emberek egyenlő adózási mérva, illetve teher, amit az emberek egyenlő esélyel tudják az adot befizetni.

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a proporcionális módon történő (egykulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
A tételes adózás jelenti, hogy minden ember ugyan azt az adót kell fizetniük, egy fix összegü adót, míg a proporcionális (egykulcsos) adózást a megkereset jövedelemtől megszabot %-ban kell adózon.

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
Dávid (vagy Lajosnak, kinek hogy :D )

Mennyi idős vagy?
18

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
2023-ban a v3 korszakban regisztrálta, de sajnos nem voltam ott aktiv, igy 2024-ben kezdtem el, LV szerverén Január végétöl kezdtem el kb 10 honapja ha jól emlékszem.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
16.923 perc

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!

Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!

Milyen karakterekkel játszottál eddig a szerveren? Csatolj képet az UCP névváltási felületedről!

Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
Igen voltam 2-ben, LVMC és Seering, mind a 2-nél 1 honapot voltam és mind a 2-nél felmondtam

Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
Az IRS feladatköre az adók behajtása, adó csalások szürése, cégek bejegyzése, cég ügyintézések, számlatömbök ellenőrzési rendszer.

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
Mindig is érdekelt az adóügyintéző rp szál, érdekel engemet az Amerikai adóügyintézés is, és kirpobálnám magamat egy ilyen szerepjátékban. Célom, hogy fejlődjek az adót frakcióban, szeretném megismerni és megtanulni az ottani rendszer, illetve a közösséget.

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
Carlos Oliveira Mexicoi származásu, de gyerekkorában a drogháboru miatt ki kelletett költözön, 18 éves korában az egyetem elvégzése után csatlakozik az Egyesült Államok hadseregébe ami minden álma ez volt, hogy az apja nyomdokaiba lépjen. Ezuton is betekintést nyert a rendőrség felé, ahól járőr rendőrként is volt jelen, de kevés ideig volt. 20 éves korában meghivást kapot a UBSC magán katonai cégnél, ahól több lehetőséget látott, majd év után kényszer leszerelést hajtőt végre, mivel olyan parancsokat kapot amit nem teljesitet, igy elhagyta a létesitményt majd bujdosolni kezdet. 17 év csend után egy levelet kapot a "SOA" motoros klubb-tól, hogy csatlakozon, elfogadta az aljánlatot, majd 2020-ig ott volt. 2020 oktoberében meghivást kapot a BSAA magán katonai céghez, ahol egy ismert társa vezette a katonai sereget, igy oda csatlakozik, majd 2023-ban juliusban nyugdijba vonult....

Account ID:
34455

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.


Aláírás: Carlos Oliveira
Kelt: 12/10/2024

 
  • Dühítő
Reactions: Chloe

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
648
1 431
LV karakter
Prince Bennett


Internal Revenue ServiceHuman Capital Office


Tisztelt Mr. Carlos Oliveira!

Az Internal Revenue Service - Human Capital Office megkapta és megkezdte a [HCO-8-002] számmal ellátott jelentkezési lap feldolgozását, mely 72 órát is igénybe vehet!


Üdvözlettel,
Callum Wells
Recruiter
Human Capital Office, Internal Revenue Service
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.