Házi drog termelés

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
571
1 124
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Hello, ezt az ötletet nem én találtam ki, ez már egyszer volt bent a szerveren még annó, hogy cserépben lehetne drogot termelni. Ugye erre Blueprint is volt bent még annó V3 során. Szerintem jó lenne ha nem garázsban hanem házban lehetne, és berendezhetős intiben. Gondolok itt arra, hogy mondjuk PP-s tárgyaknál tudnál venni 2-4 cserepet amibe eltudod ültetni a drogot. Így nem kellene egy egész farmot erre feláldozni. Nagy haszon nem lenne így benne, mivel nem nagy mennyiség lenne, szimplán csak kis házi használatra lenne.
Várom a hsz-ket témával kapcsolatban!
 

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
571
1 124
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Adna egy kis értelmet a házaknak is, remek ötlet.
Átgondolva a témát, nem biztos, hogy csak házba kellene, viszont szerintem házban reálisabb lenne. Bár nyílván több garázs van a szerveren mint ház, már ha a bérelhető garázsokat nézzük is. Garázsok esetében több emberhez eljutna mindez.
 

Supsed

Zöldfülű
Támogató
2021. 07. 13.
163
196
18
LV karakter
Cyrus G Quintana
V2 karakter
👑Cyrus G Cortez
Helló. szerintem a cserepes dolgot vissza rakhatnák. Akár házban, akár garázsban, sokat dobna a dolgokhoz, és a hangulathoz is véleményem szerint. Támogatom. hozzá teszem akkor lehetne már hozzá készíteni valamit hogy össze rakd, vagy akár külön blueprintet is. (akár).
 
  • Fire
Reactions: Kisnyavi

Ryo

Pötyögtető
Támogató
2019. 09. 20.
487
1 234
26
Tolna Country
LV karakter
Garlan Greene
V2 karakter
Erdosi Ella
Erről már számos ötlet íródott, és mindig az lett a vége vezetőségi oldalról, hogy azért lett csinálva a farm rendszer, hogy kiváltsa ezt a rendszert.

Tény hogy ez sokkal RPsebb, és még értelmet is adna a házaknak. Támogatom
 

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
571
1 124
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Erről már számos ötlet íródott, és mindig az lett a vége vezetőségi oldalról, hogy azért lett csinálva a farm rendszer, hogy kiváltsa ezt a rendszert.
Ezzel csak annyi a baj, hogy ha valaki ezt illegál frakció nélkül házilag akarja termelni, eladásra, nem fogja csinálni, mert egy bárány farmmal, 100x jobban ki lehet jönni anyagilag, tehát egy farmot nem fog elpazarolni, ráadásul aki ilyennel foglalkozik, zömének nincs meg a negyven mag, hanem ilyen 10-20-on maggal próbálkozik. Talán amit írtál az lenne a megoldás, hogy lehetne bérelni egy állat és egy növény farmot külön, szóval 1 farm helyett 2-t lehetne bérelni, amiben csak növény, másikban meg csak állat tartható.
 
  • Tetszik
Reactions: Ryo és Slim