Hawk J Caveiro feljelentés Scott Kydd ellen. [SC002]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Danson

Lelkes fórumhasználó
2019. 05. 06.
371
1 955
21
V4 karakter
rafal godek
LV karakter
jael dobbs
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság


Felperes adatai

Név:
~ Hawk J Caveiro ~

Születési hely, idő:
~ 1995.05.17. Rio de Janeiro ~

Bejelentett lakcím:
~ Redsands West 6. ~

Telefonszám:
~ 38761140932 ~

Alperes adatai

Név:
~ Scott Kydd ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ #0613 #Deputy Sheriff[+III] ~

Születési hely, idő:
~ - (nem tudom) ~

Bejelentett lakcím:
~ - (nem tudom) ~

Telefonszám:
~ - (nem tudom) ~

Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2019.07.25. 15:39:20, Börtön ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Ezio Caveiro ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Igen, 65 ezer dollár anyagi kár. ~

A történtek részletes leírása:
~ Tanuk bizonyítja, hogy én nálam nem találtak/volt fegyver. Egy helyben álltam a háztetőn és azért kaptam egy csekket. A motozás során sem volt nálam semmi és még a kocsiban se volt semmi. Szóval teljes mértékben nem értem a csekk kiosztását. ~

Bizonyítékok:
~ https://www.upload.ee/image/10269590/csek.png ~


~ Kelt: 2019.07.26. ~
Hawk J Caveiro
 
  • Tetszik
Reactions: TOM05
O

Owl

SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Én, Chief Justice Charles Morris beidézem meghallgatásra az alperest Deputy Scott Kydd-et. (Paul Vasillev)


Untitled-3.png
 

3am

Barangoló
2019. 02. 09.
91
95
V4 karakter
Ed Hayes
LV karakter
Declan_Zamora
Tisztelt Bíróság! Én Scott Kydd az alábbi tényeket foglalom írásba : Két ember volt a háznál, legjobb információim szerint, Hawk J Caveiro illetve Ezio Caveiro, az LVMPDsek kezdték el az ügyet én a végére értem ki, és megkértek hogy vegyem át őket és vigyem be az urakat, rádión kérdeztem meg a vádakat, miszerint ők az alábbiakat mondták nekem ( IFB,EKHSzSz,EKCSzSz) ez alapján állítottam ki a csekket, illetve a börtön. Mind a ketten az ügy lefolyása alatt egy szót sem szóltak élve a Hallgatás jogával. Én erről nem tehetek, önök nem szóltak egy szót sem. Az LVMPD sem említett nekem semmit, csak hogy vigyem be és mit követtek el. Hozzá tenném, hogy mind a két fél büntetett elő életű, mint Hawk J Caveiro az ezelőtti feljelentésében írta ,,Szóval, a testvérem rá lőtt a yard kocsijára és azután felment a házra nálam is volt fegyver, de nem használtam. Mikor átvizsgáltak akkor semmi illegális cucc nem volt nálam és ezért jogtalan a csekk. " Volt nála fegyver elmondása szerint, típusa ismeretlen, rendelkezik e engedéllyel nem tudjuk. Elmondása szerint testévre lőtt a rendőrökre, aki gondolom ezesetben Ezio Caveiro, tehát a testévre feljelentését nem is értem. Emiatt az igazat mondóságuk is megkérdőjelezhető. Hogy rálőtt e a rendőrökre Hawk J Caveiro, ezt nem tudom mivel én a dolog végére érkeztem ki, amikor mind a két fél bilincsben volt és lőtt sebekkel rendelkeztek, én szimplán az LVMPD válaszára támaszkodtam hogy mit kell tennem, ha jól tájékoztattak még egy rendőr társunkat is lelőtték Caveiroék. Tisztelettel : Scott Kydd.
 
O

Owl

SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Hawk J Caveiro!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Chief Justice Charles Morris az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Chief Justice Charles Morris az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:
  • A vádlott Scott Kydd az LVMPD egyik kollégájának parancsára cselekedett, így nem vonható felelősségre mivel parancsot teljesített.



Untitled-3.png
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.