Havej Najcdei --> West [Helyette írom]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bobi.

Újonc
2019. 06. 23.
18
11
V4 karakter
Bobby Trevino
LV karakter
-
V2 karakter
.
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Havej Najcdei >

Panaszolt fél admin neve:
< West >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan aj, helytelen bírálás, a játékostól kérdezi meg, hogy adjon-e jailt, illetve nem hagyta, hogy kifejtsem teljesen a véleményemet, hanem berakott jailbe mikor még írtam. >

Bizonyítékok:
< Az összes képet amit fotóztam, illetve logjaim mellékelem ide: https://imgur.com/a/umfQ8RF , https://pastebin.com/TMYwwmsQ >

Megjegyzés:
< A story röviden: A kocsimból a benzin kifogyott még tegnapi nap folyamán, felcsatlakoztam a szeróra majd toltam rajta kb 4métert. Az északi benzinkút tankolójánál voltam mikor az előttem lévő autóból 2tekes kipattant, elkezdet felém jönni majd én arrébb rohantam és lelőttem őket. Ekkora kezdődott az adminügy. Hívták westet aki odajött. és megkérdezte, hogy :

    • [2019-06-28 12:41:18] [Output] : West: (( mi legyen bryan? ))

    • [2019-06-28 12:41:26] [Output] : Bryan Crusader: (( kérném rá a szankciót légyszíves. ))

    • [2019-06-28 12:41:31] [Output] : West: (( akkor ez dm ))


Ezután kicsit megpróbáltam kiállni magamért de szinte annyit ért mint halottnak a csók... Mondtam nekik, hogy körözött a kocsi meg, hogy ak volt a hátamon illetve tec9 az "övemen" , de erre ennyi volt az egyik rendvédelmi tag válasza.

    • [2019-06-28 12:42:11] [Output] : Havej Najcdei: (( de körözött ))

    • [2019-06-28 12:42:15] [Output] : Luis Crusader: (( nem ))

    • [2019-06-28 12:42:16] [Output] : Luis Crusader: (( mondom ))

    • [2019-06-28 12:42:20] [Output] : Luis Crusader: (( csak jobban tudom ))


A kocsi pedig körözött, utána kérdeztem.. 06.24. óta pontosan.
Ezért körözik: REM,RUM,felt.IFB

[2019-06-29 17:55:37] [Output] : Havej Najcdei: (( körözött? ))
[2019-06-29 17:55:40] [Output] : Frank Wodbrook: (( igen ))
[2019-06-29 17:55:47] [Output] : Havej Najcdei: (( mióta? ))
[2019-06-29 17:55:55] [Output] : Frank Wodbrook: (( nem tudom egy pillanat ))
[2019-06-29 17:55:58] [Output] : Havej Najcdei: (( várj ))
[2019-06-29 17:56:02] [Output] : Frank Wodbrook: (( 06.24 ))

Az volt a lényeg, hogy tankoltam volna a kocsimba kipattantak jöttek felém lelőttem őket, de ők csak "segíteni" akartak volna, hogy betolják a cpbe tankolni.. Szerintem egy tekesnek ic nem kéne egy fegyveres embernek, akinek még a kocsiját is körözik segíteni betolni, hogy tankoljon.. Mert az eléggé szereptévesztés és nonrp határán van.

Mikor még próbálkoztam kicsit, hogy elmondjam, hogy tényleg körözött akkor csak ennyit kaptam..

[2019-06-28 12:49:41] [Output] : West: (( rendben zárjuk rövidre ))
[2019-06-28 12:50:33] [Output] : West: (( jó szerintem mindenki elmondta amit akart ))
[2019-06-28 12:50:40] [Output] : West: (( hello ))
[2019-06-28 12:50:43] [Output] : [AdminJail]: West bebörtönözte Havej Najcdei-t 300 percre.
[2019-06-28 12:50:43] [Output] : [AdminJail]: Indok: DM

[Helyette írom a panaszkönyvet, mivel ő kivan tilva jelenleg a fórumról.]
>



Jaki válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Szomorú
Reactions: apatrik

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Hello! Nos több admint is megkérdeztem, nehogy én tudjam rosszul. Amíg nem szólítanak fel addig nem vagy veszélyben ezáltal nem lőheted le őket. Azért kérdeztem meg, hogy mi legyen mivel lehetett volna olyan választás hogy egyik jobra másik balra és kész. Az hogy nem halgattalak végig pedig szerintem nem igaz, már csak a vitatkozás ment az ooc chaten. Egyedül toltad a kocsit, segítettek volna neked tolni, de te lelőtted őket. Emellet nem tartom reálisnak hogy kb egy hadsereggel a hátadon egy főúton tolod a kocsidat. Egyszerűbb lett volna szerintem lerakni a csomagtartóba és akkor a félreértések is elkerülhetőek lettek volna.
 

Bobi.

Újonc
2019. 06. 23.
18
11
V4 karakter
Bobby Trevino
LV karakter
-
V2 karakter
.
Értem, szóval, ha reálisan belegondolsz a tekesek miért segítenének egy olyan embernek, akinél több látható fegyver is van, illetve körözött a kocsija?! Ebből kifolyólag alakult ki az egész, hogy ők "segíteni" akartak.. Egy körözött kocsival plusz több fegyverrel miért akarnak segíteni, mikor már ott volt a cpn a kocsi. Tegyük, fel jönnek, segítenek betolni, aztán szépen mind a 3-4en előveszik a fegyvereiket és körbe vesznek. Ilyenkor én már semmit se tudok tenni, mert hatalmas pg lenne. Mellesleg ha te végig nézted az egészet "[2019-06-28 12:40:53] [Output] : West: (( igazából végig néztem xd )) " akkor miért nem szankcionáltál akkor, amikor még toltam egyedül az autót, miért nem figyelmeztettél/szóltál? Ebből kifolyólag alakult ki az egész.. Amikor ők láttak engem akkor már a benzinkút kellős közepén a cpbe voltam, elkezdtek közeledni felém 2en tekesek. Mit gondolhat bárki, aki ebben a helyzetben van? Ó ez az jönnek a tekesek segítenek, vagy mit. Szerintem ez az egész több sebből is vérzik.
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
A végig néztem az arra értettem, hogy kilövöd őket. Az hogy ő kinek segít ic ügy, függhet a szereptől, a múlttól. Megértem a helyzetedet, de valószínüleg való életben sem kezdene el valaki egy benzinkútón rállőni az emberekre hanem pl elfut. Az pedig, hogy körözés van a kocsin változtatott volna a dolgokon, de ha 2 tekes azt állítja (nyilván ők látják ha átmegy a trafi elött) akkor nem fogok utánna kérdezni még másik helyen.
 

Bobi.

Újonc
2019. 06. 23.
18
11
V4 karakter
Bobby Trevino
LV karakter
-
V2 karakter
.
Amennyiben életveszélyben érzem magam, az az, ami itt is történt, akkor lehet forgalmas helyen is lőni. Ha nem úgy jönnek oda "segíteni", hogy egy mukkot sem szólnak, honnan a viharból tudnám, hogy ők csak jó szándékkal jönnek?! Én se megyek oda fegyverrel egy rendvédelmishez sem tolni az autóját.. Mert az már eléggé nonrp-s lenne. Az, hogy a 2 tekes állít valamit és te elhiszed minden bizonyíték hiányában az elég gond. Tegnap is megesett, hogy álltam az OMSZ bázis előtt, majd 7db TEK-es rámjött fegyverekkel stb.. Hogy bízhatnék egy rendvédelmisben ic? Ha neki az a feladata, hogy a fegyvereseket elhárítsa.
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy akkor lőheted le őket ha biztos vagy valamiben. Az hogy te gondolsz valamit vagy így szokott lenni nem jelenti azt, hogy tudod hogy mit fognak csinálni. Addig amíg nem szólítanak fel nem lehetsz benne biztos. Várom a bírálást.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.