Hatem Jeremie Benjelloun jelentkezése a versenyre

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sciroppo

Újonc
2019. 08. 04.
5
14
V4 karakter
jayden washington
Karekterem neve:

Hatem Jeremie Benjelloun

Accountom ID-je:

234923

Az autó ID-je:


333311

Szerver:

SeeMTA V4

A paintjob elkészítési ideje:

Kb. 10-12 óra

Az autóról:

Sziasztok!

Mint általában mindent, a versenyre jelentkezést is az utolsó pillanatra hagytam. A paintjob elkészítésekor fontos szempont volt, hogy 1-2 hónap múlva se tűnjön időszerűtlennek autó, így szándékosan kerültem a tipikus halloween-i motívumokat, elemeket (pl. tök, denevér, stb.). Az alapkoncepció az volt, hogy egy a város (nem létező) horror házát reklámozó furgont csinálok. A dizájnt teljes mértékben kézzel rajzoltam tableten, az Autodesk Sketchbook nevű programban, ezért vett igénybe ilyen sok időt. A főelemen kívül graffitiket is rajzoltam az autóra. A rajzot végül Adobe Photoshopban tökéletesítettem, hozzáadtam az alatta lévő feliratot. Az általam készített elemeken kívül helyet kapott az autón a fikcionális horror házát üzemeltető cég neve (See City Haunted House Co.), illetve a telefonszám, amiről IG érkeznek a paranormális SMS-ek. Ezeken kívül még a paintjob szerkesztőben megtalálható elemek közül is felhasználtam néhányat, főleg a "Piszok" fül alóliakat.

Remélem elnyeri a tetszéseteket, köszi, hogy megnéztétek!

(UI.: A posztot még igyekszem szerkeszteni kicsit igényesebbre, csak nem akartam kifutni az időből. :D)


Kézzel rajzolt elemek készítésének folyamata nagy léptékben:

 
  • Fire
Reactions: dani930 és Fede
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.