Hate us, but 112 is their go in.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
254
563
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles

Első küldés, a TIK lövöldözéshez riaszt minket. Kiugrom az autóból, futtában húzom magamra a lövedékállót, alezredes úr, aki egyben a vizsgáztatóm is, mellettem áll, figyeli mozdulataimat. Vágni lehet a feszültséget, lépésről lépésre haladunk. Befordulok egy szobába, csak egy véres hullát látok. Rezzenéstelen hanggal mondom: Tiszta, mehetünk tovább!
 

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
254
563
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles

112-re érkezik egy bejelentés: lelőttek egy navost, taposom a gázt, megy a kék fölöttem, Palomino tó mellé fordulok be a járőrautóval.

Barikádozok, zúg a fejem, lehajolok a pénzügyőr mellé, látom, már beállt a hullamerevség. Elkezdem kihallgatni a tanúkat, közben kihívom Ashley-t, segítségnek, aki villámgyorsan mellettem terem. Hívom a mentőszolgálatot, fogom a halottkém jelentését. A kárhelyszínről elszállítják a nav-ost, kezéből kihullot desert eagle még ott van a homokban. Bezacskózom a töltényhüvelyeket. nagyokat sóhajtozok közben, akár én is lehettem volna ott. Lassan indulok vissza a kapitányságra, ezzel lesz papírmunkám.
 

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
254
563
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles

Hosszú napon vagyok túl, fáradtan rakom le az egyenruhám a szekrényemben. Holnapra kiveszek egy szabadságot, mai nap picit túl sok volt. Kifelé menet még egyszer átnézem a jelentést, majd hazafelé veszem az irányt.
 
  • Tetszik
  • Fire
Reactions: Suba és Bonki

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
784
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
asd.png

Egy korábbi ügyről Sophie jelentést ír és a segítségemet kérte, hogy nézzem át neki. Mivel testvérem, így gondolkozás nélkül igent mondtam. Nem hosszú a jelentés, de lényegre törő. Itt-ott egy kis bökkenő, de főképp csak helyesírási hibák.
 

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
254
563
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles

Előlem menekül egy dodge hellcat, félrehúzom, látom hogy körözött. Kiszállok, kezem a gyorstokon van, úgy üvöltök rá a gyanúsítottra. Rám tolat a kocsijával, elsütök egy figyelmeztető lövést. Ekkor kiszáll, csak egy villanást látok, ahogy a hátán megvillan a fegyver, ösztönösen cselekszem, lövök. A lövedék egyenesen emberünk fejébe hajol. Reszketve nyúlok a rádióhoz, jelentem a rádión, hogy a gyanúsított elhalálozott, kérem a szolgálatvezetőt a pozíciómra. Földre rogyok, amint látom a holttestet a földön. Sokkot kapok, remegve mondom az alezredesnek hogy mi történt. Most elösször öltem életemben elösször.
 

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
784
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
loltestverek.png

Szeretem látni, ha nővérem nevet valamin, akár abszolút baromságon, amit kitalálok. A lövöldözős jelentésének elolvasása és szolgálatba állás után kábé tíz perccel mondtam neki, hogy egy kicsit vegye fel Ő is azokat a kiegészítő ruhákat, amiket én szoktam hordani.
Láthatólag felvidította a képmásság. Mintha ikertestvérek lennénk, de így tényleg! Ha nem lenne rajtunk a jelvény és a rendfokozat, helyesen ki nem lehetne találni, hogy melyikőnk kicsoda!
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
14 napja nem volt aktivitás a topicban, ennek függvényében zárom. Ha folytatásra kerülne a sor, akkor keressetek fel egy Fórum Moderátort.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.