Határ [visszavonva Z/H]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Alexander Connor >

Ötleted:
< Az lenne az ötletem, hogy körözött autó ne tudjon átmenni a hatron, illetve ha egy kröözöttt autó átakart menni a határon akkor azt jelezze a rendvédelemnek. >


Megjegyzés:
< hello>
 

exito

🙂
2020. 08. 13.
333
1 920
London
V4 karakter
Dario Staletti
Körözött autó áthaladását jelzi a határ, a lezárásra meg nincs szükség, nem is reális.
 
  • Tetszik
Reactions: Darko.

CJ

Zöldfülű
2019. 01. 10.
185
365
V4 karakter
Carlo Johnson
LV karakter
Carlos Johnson
V2 karakter
Carlo Johnson
Ahogyan már említették a határon bejelez a körözött jármű, illetve ha egyik határ irányába menekül a jármű akkor ha nagyon szükséges paranccsal letudják zárni, vagy szögesdrótot raknak oda. //Telo
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Amúgy nem jelez be a határ ha átmegy rajta egy korozott kocsi, vagy csak nem mindig.. altalaban az utana levo trafi jelez ha van.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Amúgy nem jelez be a határ ha átmegy rajta egy korozott kocsi, vagy csak nem mindig.. altalaban az utana levo trafi jelez ha van.
Antonnal tudok egyetérteni de már az nagy segítség lenne ha rendesen bejelezne a határ.
 

Porozinko

Zöldfülű
2019. 10. 22.
204
1 076
Egyházasfalu
V4 karakter
Ladarrel Pitts
LV karakter
Owen Martinez
V2 karakter
Ratko Zebic
A határ mindkét oldalán trafi van, az meg főleg nem hiányzik hogy át se engedjen. Ha jól tudom szeretnek dobálni NNI megfigyelés körözéseket is, azt se engedné át?
 
  • Tetszik
Reactions: Lacko

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ha az a bizonyos rendvédelmi frakció tényleg a határellenőrzéssel foglalkozna, akkor be se kellene jelezni-e a határnak. De mivel a határon nincs egy rendvédelmis sem általában, (vagy afkol ott a kocsiba) így gondolom nehezebben megoldható.

Szerintem ki kellene alakítani, hogy normál játékidőben amikor van fent több player akkor lenne folyamatosan rendvédelmi tag a határon és úgy működne a dolog, ha körözött akar átmenni, vagy ők megállítják, vagy jelzik rádión.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Teljes mértékben egyetértek a hozzászólókkal. Az ötlet borzalmas, teljesen kiölne minden illegál RP iránti érdeklődést. Illetve jó lenne valóban, ha a NAV nem járőrözgetne, hanem felállítana egy erős határvédelmet. Gondolok erre úgy, hogy folyamat felügyelik a határt, illetve vízi és légi járőrrel tudnának erősíteni a védelmen. Ezen felül szerintem jó lenne bevezetni az útlevelet, és csökkenteni a határátlépési díjat. Illetve az is gáz véleményem szerint, hogy OMSZesként fizetnem kell a határért, amikor riasztás van.

Edit: Hogy legyen értelme is a NAVnak a határon járőröznie és ne máshol, szerintem be lehetne vezetni valami csempészet dolgot, határon ruházat és csomagtér ellenőrzést. Ezen felül illegális határátkelőket is lehetne létrehozni. Szerintem dobna a dolgokon.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Átgondolva az esetet lehet ténylegesen kiölni az illegált így hát Z/H
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.