Hasselbach nyomozó jelentése

Bence_vagyok

Újonc
2021. 09. 18.
16
13
Kaposvár
V4 karakter
Jessica Hasselbach
LV karakter
Lucas Daniel
KNy-F-banner.png

Nyomozói jelentés


Teljes név:

Jessica Hasselbach

Beosztás:
Nyomozó

Nyomozásban résztvevő személyek, egységszámok:
NAV MERKUR, NNI Nyomozó osztály

Nyomozás dátuma:
2024.08.12.

Nyomozás típusa:
(szolgáltatás ellenőrzés/illegális munkavégzési tevékenység felkutatása/egyéb)

Illegális munkavégzési tevékenység felkutatása

Ellenőrzött cégneve:
Legal Club

Ellenőrzött cég nyilvántartási száma:
44

Ellenőrzött személy(ek) neve(i):
--

Előállított személy(ek) neve(i):
Bobby Vosch

Büntetörvénykönyvben szereplő vád(ak), pénzbírság(ok):
PRR, IMV - 51 000$

Nyomozás eredménye (részletesen):

A mai napon a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (későbbiekben NAV) kapott egy bejelentést, hogy egy cégnél illegális munkavállalás folyik, illetve prostituáltakkal foglalkoznak.

Felvettem a kapcsolatot a bejelentővel, majd behívtam a kapitányságra, hogy mondja el szóban mi is történik.

A bejelentő elmondta, hogy van egy férfi akivel tartja a kapcsolatot cégtől. Miben nem tudtam mivel találkozhatunk, így a NAV MERKUR Bevetési Egységet (későbbiekben NAV MERKUR BE) és a Nemzeti Nyomozó Irodát (későbbiekben NNI) bevontam a műveletbe.

NAV kapitányság udvarán történt a kooperáció a társszervvel és a BE-vel. Miután megtörtént a tisztázás utána elmentem a bejelentővel a Supa Save üzlethez és ott lettünk felvéve, majd elmentünk az említett szórakozó helyre. A szórakozó helyen többen is tartózkodtak.

Míg a kollégák kint vártak, addig én bementem a bejelentővel és megfigyeltem mi is zajlik odabent. Majd sok várakozási idő után megkaptam a kérdéseimre a választ és egy kódnév által jeleztem a kollégáknak, hogy megtörténjen a buktatás.

A buktatás során 2 személy lett előállítva, abból 1 lett bebörtönözve Prostitúcióra Való Rábírás és Illegális Munkavégzés vádjával.

A bebörtönzött személy még börtönzése előtt sok akadékoskodás után felettest hívott, majd a tiszti karból Ethan Chambley Főhadnagy érkezett.

Az előállítás, kihallgatás során mondta Bobby Vosch elmondta, hogy ő csak barátnőt keres azzal, hogy illegálisan vállal munkát.



Nyomozás végett visszaigényelt összeg:
--

Bizonyíték:
 
Utoljára szerkesztve: