Hassan La Pardo jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mario Fernandez

Újonc
Támogató
2021. 12. 26.
16
15
Budapest - Ujpest
V4 karakter
Notorious D Johnson
LV karakter
Ali Abdul Alhasam
V2 karakter
Hassan La Pardo
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Hassan La Pardo
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 1617-et jelez de nem valós.
IC SZINT: 5

KOROD: 17 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/q0LLIPF

EDDIGI FRAKCIÓID: Még nem voltam semelyik frakcióban, v3-on éltem az életem több évig.
TÁVOZÁSAID OKA: -||-
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -||-
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -||-
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -||-

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-5 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 6-7

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen rendelkezem.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Természetesen igen.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Sziasztok, Balázsnak hivnak és 17 éves vagyok. Budapesten születtem és azóta is itt élek. Viz-Gáz-Fütés szerelőnek tanultam, de tavaly kijártam, érettségizek jelenleg. Szabad időmben általában egész idáig a v3-on voltam, ott sok elért eredményem van. Mivel nincs sulim már, ezért sok a szabad időm, általában a barátaimmal töltöm vagy a barátnőmmel vagy a gép elött ülök. Szeretem az autókat, velük foglalkozni. Könnyen tanuló ember vagyok, szeretek jó társaságban lenni és általában tudok alkalmazkodni is. Nehezen lehet felidegesiteni és nem szeretem az igazságtalanságot. Szerintem lényegében mindent elmondtam amit izelitőként tudni lehet rólam, köszönöm hogy elolvastad.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Szeretnék egy normális, nyugodt frakciónak és társaságnak a tagja lenni. Mint emlitettem az elöbb, szeretem az autókat és velük foglalkozni IRL is, ezért még szimpatikusabb az SCCS.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Bármi kérdésetek van esetleg, mert nem tudom az életemet elmesélni irásban, nyugodtan tegyétek fel, és köszönöm hogy elolvastátok a lapomat. V3-mon éltem az életemet ezért ne zökkentsen el titeket a szintem, nem vagyok valójában kezdő :)
 

Mario Fernandez

Újonc
Támogató
2021. 12. 26.
16
15
Budapest - Ujpest
V4 karakter
Notorious D Johnson
LV karakter
Ali Abdul Alhasam
V2 karakter
Hassan La Pardo
Szia, ez a dolog alatt mit értesz, rendelkezel másik fiókkal is v2-n?
Szia, nem rendelkezem. Ugy értettem, hogy nem valós, hogy ne gondolják ugy, hogy egy kezdő vagyok aki azt sem tudja hogy mi merre. Persze ezzel sem a kezdőket nem akarom megbántani sem nem akarok átverni senkit. Ezért is irtam le :)
 

Mario Fernandez

Újonc
Támogató
2021. 12. 26.
16
15
Budapest - Ujpest
V4 karakter
Notorious D Johnson
LV karakter
Ali Abdul Alhasam
V2 karakter
Hassan La Pardo
25.-ig nem tudom megvaltoztatni a nevemet Forumon a v2-es nevemre. Jelenleg a V3-as nevemet láthatjátok, de v2-n a nevem Hassan La Pardo

antoon válasza:
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
((Kezdő az 5-s szintig van nézve, mi 10-es szintet várjuk el ha az meg van és a többi feltételnek továbbra is megfelelsz akkor írj lapot.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.