Harvey Kemp jelentkezése a Las Venturas Medical Services felé

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marko76

Újonc
2019. 03. 21.
3
0
V4 karakter
Zen Mark
LV karakter
Harvey Kemp
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Kemp>
Középső név:<->
Keresztnév:<Harvey>
Születési hely és idő:<1994. Március 10.>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Pricklepine St. 5>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [X ]
Nő [- ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<University of Nevada, Las Vegas >

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Valley Hospital Las Vegas>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2011. Május 21. - 2021. Február 11.>
Munkaköri leírás:
<Sebész>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Másik városba költöztem>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Márkó>
Életkorod:<16>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Nagyobb kihagyásokkal 2 éve>

Mesélj magadról:
<Dunaújvárosban élek, hobbiként játszok szabadidőben kijárok néha a szabadba. Szeretek megismerni új emberek és kipróbálni új dolgokat. Jól beilleszkedek társaságokba és igyekszem a vitákat elkerülni>
Mesélj a karakteredről:
<1994-ben születtem Las Vegas-ban. A gimnázium 12. osztályáig osztály első voltam, ezért apám aki mentős volt ösztönzött, hogy lépjek nyomdokaiba és menjek sebésznek, ekkor még nem gondoltam volna, hogy munkámnak ekkora jelentősége lehet a mindennapi világban. Egy évre rá hogy befejeztem az egyetemet édesapám elhunyt ezért jelentkeztem szülővárosom kórházába, hogy a nálam fiatalabb gyerekeknek szüleit megpróbálhassam megmenteni. Az idei évben minden jól ment amíg egy vezető csere nem történt és utánna minden rosszabb lett. Ekkor egy barátom tanácsolta, hogy költözzünk egy új városba szerencsét próbálni.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Eddig semmibe nem voltam mert eddig nem volt elég időm játszani>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Voltam, két hónapon keresztül>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Megtetszett a frakció és szeretem az egézségügyi rp-ket>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin, Algopyrin, Kataflam, Advil, Rubophen>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Belső vérzés, Gerinc sérülés, Medence sérülés, Combcsont törés, Nyílt hasi sérülés, Nagy felületen égési sérülés>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Előveszek két darab háromszög alakú kendőt, az egyiket kézbe veszem majd a sarkát betámasztom a könyökénél és megkötöm a vállánál. A másikat ha szükséges akkor azt a vállánál akasztom be és a kar alatt kötöm meg, ezzel egy biztos tartást biztosítok a motoros karjának.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.03.22.
Aláírás: Harvey Kemp
 

TuTu

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 201
2 042
LV karakter
Lexia Vasilievich
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Harvey Kemp ,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Keress fel egy leadert TS3-on 2021.03.28 14:00-kor. Amennyiben nem megfelelő az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Stella Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
  • Imádom
Reactions: princedino

Azure

Think different
2019. 01. 12.
509
410
V4 karakter
Zakhar Vasilievich
LV karakter
Zakhar Vasilievich
Új időpont : 2021.03.28 19:00. Ha ezen nem tud megjelenni, a jelentkezése elévül.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.