Harvey Carillo PP-s tuning beszerelés hiba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ePY

Zöldfülű
2019. 03. 03.
173
576
🕊☁️ Heaven 🕊☁️
V4 karakter
harvey carillo
vito2023.png

🔱
‹ InGame neved ›

Harvey Carillo

🔱
‹ Felhasználóneved ›

Harvey Carillo

🔱
‹ Miben kell a segítségem? ›

Vásároltam egyedi backfire-t egy játékostól. Megbeszéltük az árat én pedig megadtam neki a paramétereket. A hang és a sebesség rendben volt viszont a sűrűség nem arra volt állítva amit én megadtam neki. Amikor ezt észleltem újból felvettem vele a kapcsolatot, hogy találkozzunk. Természetesen nem feltételeztem róla, hogy ezt direkt tette volna. Arra jutottunk, hogy visszaadta a pénzt és így maradt a tuning az autómba ami nekem konkrétan így ingyen volt neki pedig -4500 pp-be került. Amennyiben van rá mód szeretném, ha az autóban egyetlen egy érték a backfire sűrűsége legyen a maximumra húzva amit megadtam paraméternek és akkor a pénzt szeretném visszafizetni a srácnak aki név szerint Mustafa Hassaid.

🔱
‹ Bizonyíték [kép / log] ›

[2024-08-26 13:29:45] [Output] : Harvey Carillo mondja: Hang a 6-os legyen a sebesség 0.18 a sűrűség pedig 1 azaz max
image.png


🔱
‹ Megjegyzés ›

Félreértés ne essék nem szeretnék semmi rosszat a srácnak, hiszen tök korrekt volt azzal, hogy a pénzt visszaadta. Szimplán csak szeretném a tuningot korrigálni és a pénzt visszaadni neki, mivel nem direkt csinálta, teljesen véletlen volt az egész.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.