Harvey Bullock panasza Alax,Viktor

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hiena112

Újonc
2020. 04. 26.
40
23
V2 karakter
Harvey Bullock
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Harvey Bullock/Öreg>

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Alax,Viktor >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Kedves Alex és Viktor intézték a bannomat mert Bálint feltétlezhetően a barátjuk és jogtanlanul kaptam 30 napot.>

Bizonyítékok:
<
<07:56:58> You are banned temporarily. Reason: "Gondolkodj el, szeretnél-e még itt társalogni.#Alax,Viktor"
Try again in 29d 13:42:47
>

Megjegyzés:
< Az volt a baj hogy rá írtam ts Bálintra hogy engem ne nyugtass ember ennyi történt és szerintem ezzel semmi rosszat nem mondtam mivel semmi olyan nem volt benne és az indok az volt hogy csunyán beszéltem szerintem ebben semmi csunya nem volt! >
 
  • Vicces
Reactions: Jhnny

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 286
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Heló, szia. Elmondtam neked miért fogod kapni a ban-t. (Megjegyzem utána beszéltünk SMOD-al és nem kifogásolta a bannod..) Ha te arra vagy büszke, hogy milyen nagy legény vagy, fenyegetőzől, meg nem tudod türtőztetni magad mind IG, mind TS-en akkor szerintem nem itt van a helyed. Elmondtam azt is, hogy ezt vedd tanuló pénznek. Más ezért amit itt leműveltél végleges kitiltást szokott kapni, te csak egy hónapot kaptál, hogy fontold meg, szeretnéd-e még ezt a stílust és felfogást képviseltetni a közösség keretein belül a TS szerveren továbbra is. Azt is elmondtam, hogy ezzel az ideológiáddal nem vagy jó hatással senkire és jobb még most ezt befejezni, mint amikor nagyobb fenék lesz ennek kerítve. Ha te nem vagy képes kordában tartani az indulataidat, nem tudom miről beszélünk.. egy cseppnyi tiszteletet nem tudtál tanúsítani, arról nem is beszélve, hogy úgy gondolod ez számodra büszkeséget is jelent az IRL kapcsán. Ennyivel zárnám az én részemet, mert így is bőven túl lett ragozva.
 
  • Tetszik
Reactions: Adammm és Balage.

Hiena112

Újonc
2020. 04. 26.
40
23
V2 karakter
Harvey Bullock
Kedves Alex te engem nem ismersz IRL és szerintem jobb ez igy jogtalanul bannoltál az hogy nem tudod el ismerni ez nem az én szégyenem! És igen büszke vagyok az életemre mert valamit én már le tettem az asztalra amit nem sokan tudnának!
Nem tudom mivel bántotalak meg de nyilván valólag csak a lidered véded!
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 286
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Alax vagyok..
te engem nem ismersz IRL és szerintem jobb ez igy jogtalanul bannoltál az hogy nem tudod el ismerni ez nem az én szégyenem
Nem is szeretnélek megismerni, bőven elég volt amit a te szádból hallottam. Lehet itt erősködni utólag, meg burkoltan célozgatni, de úgy gondolom fent megtalálod mi is történt pontosan. Csak illene ilyenkor azt megemlíteni amivel takaróztál és nem azzal takarózni ami jelenleg független az ügy kapcsán. Várom a bírálást!
 
  • Vicces
Reactions: Max

Hiena112

Újonc
2020. 04. 26.
40
23
V2 karakter
Harvey Bullock
Kedves Alex! Nagyon szívesen beszélgetk vled akár egy másik ts vagy Dc-n. Meg tudod milyen vagyok. És akkor talán normális keretek közzöt le tudd zsajlani egy beszélgetés!
 
  • Vicces
Reactions: CarlV2

Hiena112

Újonc
2020. 04. 26.
40
23
V2 karakter
Harvey Bullock
Ne haragudj ALAX!
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
Figyut osztottam. @Bazsi
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Sziasztok a panaszt én fogom bírálni.

Kaptál egy 30 napos bant mer egy adminal szemben volt stílusod szerintem ezek után nincs miről beszélni.

A panaszod JOGTALAN
Alax és Viktor helyesen járt el.

Banod indokát módosítom és az időtartamot is, perma banod megkaptad tőlem TS-ről, Stílus indokkal.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Ego és Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.