Harry Sparks jelentkezése![Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TheMaxel

Újonc
2019. 02. 11.
54
47
V4 karakter
Orlando Bosco
LV karakter
Niklas Armbruster
V2 karakter
Kevin Pearson
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Nagy Bálint és 15 éves vagyok jelenleg! ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Még karrierem legelején azaz 4 évvel ezelött ezen a szerveren kezdtem. Viszont akkor még nagyon kezdő voltam, ennyi idő alatt sikerült körülbelül 20+ szintig eljutni. Ezt követően jött a SeeMTA LV amin egészen a mai napig aktívan játszottam. Ma döntöttem úgy hogy ismételten nekivágnék ennek a szervernek! Jelenleg 30184 percel rendelkezem! ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/AXldQrq ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen mindkettővel rendelkezem és aktívan is használom őket. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Általában este tevékenykedek a szerveren, napközben mindig valamivel el vagyok foglalva. Ez hétvégénte nem feltétlen lenne így nyilván, akkor fent tudnék lenni néha akár delután/delélelött is. Az elvárt teljesítményt pedig természetesen tudnám teljesíteni! ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Nagy Bálintnak hívnak, lassan 5 éve ausztriában lakom anyummal és tesómmal. 15 éves vagyok jelenleg, augusztusban töltöm be a 16-ot. Általában haverokkal szoktam lent lenni a városban, tehát mindig van mit csinálni. Hobbim nem igazán van, mindig volt mivel lekötni magamat. Körülbelül 4 éve játszok MTA szervereken, csakis SeeMTA-val játszottam eddig. Először V2-őn kezdtem, itt még nagyon kezdő voltam. Nyilván nem tudtam még akkor, hogy mi is igazából az RP de ez az idő múlásával teljesen megváltozott. Nagyjából 1 évnyi játék után jött szembe velem a SeeMTA LV szervere amin egészen mai napig játszok/játszottam. Ott már elég nagy karriert futottam be, folymatosan illegál frakciók tagjai voltam. Voltam már albán frakcióban, oroszban, lengyelben, olaszban és németben is. Mindegyik frakcióban törekedtem hogy naprol napra tovább tudjam épiteni a karakteremet. Véleményem szerint egy nagyon szép ívet lerajzoltam, mivel ezalatt az idő alatt nagyon sok mindent eltanunltam a nagyobb és több tapasztalattal rendelkező játékosoktól én pedig ebből próbáltam tanulni. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Harry Sparks a nevem! ~


Születési helye, ideje:
~ Egy Los Santosi kórházban láttam nap világot, egészen pontosan 2000.8.16-odikán. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem illetve autószerelői végzettség. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Amióta az eszemet tudom érdekeltek a négykerekű járgányok! Apám szintén autószerelő volt így próbálom őt követni ebben a munkában. Elég sok mindent eltanúltam az öregtől, viszont még úgy érzem van hova fejlődnöm. Pontosan ez miatt ezt egy kihívásnak fogom fel, hogy minnél jobb eredményt érjek el a munkámban. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Név: Harry Sparks
Születési hely, dátum: Los Santos kórház, 2000.06.16.


Szakmai/iskolai végzettségek: Egyetem, Autószerelő szakmai iskola.


Nyelvismeretek: Német nyelv:Felsőfok
Angol nyelv: Felsőfok


Pár mondat magamról:
A nevem Harry Sparks, egy Los Santosi kórházban láttam először napvilágot. Gyerekkoromban sokat költöztünk, ez általában az anyagi helyzetünk miatt adódott, ezmiatt soha sem volt egy éppen fix helyem illetve baráti köröm. Iskolában folymatosan törekedtem a tökéletességre, ezt természetesen otthon is próbáltam ugyan így tartani. Apámnak sokszor segítettem autók szerelésében, viszont soha sem lett belőlem egy nagy szakember, egészen 16 éves koromig amikor is úgy döntöttem hogy autószerelőként szeretnék elhelyezkedni az életben. Így hát egyetem után elvégeztem a szakmai iskolát és álláskeresésbe kezdtem. Karrierem során nem igazán volt lehetőségem kiismerni az igazi fizikai munkákat, főképpen nyári munkákat végeztem eddig. Dolgoztam már épitkezésen, bolti eladóként illetve strandon egy gyrososként is. Úgy érzem hogy (relatív) fiatal korom ellenére sok tapasztalattal rendelkezem, mivel sok féle téren kipróbáltam már magamat! ~


Aláírás:
Harry Sparks
 
  • Tetszik
Reactions: TheWooh

b4lint

Újonc
2021. 05. 28.
21
1
V4 karakter
David R Morgan

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.