Elutasítva Harry Robertson - bencx

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ReWeR

𝓛𝓲𝓯𝓮 𝓲𝓼 𝓪 𝓹𝓸𝓼𝓼𝓲𝓫𝓲𝓵𝓲𝓽𝔂
Támogató
2020. 10. 23.
223
665
Tamási
V4 karakter
Toma_Boskovksi
LV karakter
Harry_Robertson
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Válaszod ~

A ban időpontja:
~ 2021.12.03 ~

A ban időtartama:
~ 180 nap ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ @bencx. ~

A ban oka:
~ Adminügy megosztása discordon ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Nem lenne hátrány, ha bizonyos szituációkban tudnám használni a TS-t. ~

Megjegyzés:
~ Megnéztem itt fórumon a TS szabályzatot, és nem találtam meg azt a szabálypontot, amire a moderátor elmondása szerint orökös kitiltást kellett volna kapjak, csak enyhítő kröülmények miatt 180 nap lett. De nem panaszkodni akarok, tételezzük fel, hogy jogos. Nem gondolom, hogy bárkinek hátránya származott ebből, rosszul kellene érezze magát emiatt. Véleményem szerint nem sértettem meg senkit, és amit tettem az a közelében sincs annak a súlyával, amit mondjuk egy stíluse lenne. Tisztában vagyok vele, hogy nem egy élet telt el a ban óta, de ismerem magamat, és a több, mint 70.000 perc seemta-ra áldozott idő alatt volt lehetőségem megbizonyosodni arról, hogy értek a szép szóból is. Amint szóltak a srácok, hogy nem kéne, le is nyomtam a live-ot, és bocsánatot kértem (amit alapból csak amiatt indítottam el, mert az egyik haverom, aki az ügy részese volt nem tudott feljönni TS-re, és kérte, hogy osszam meg, hogyha lenne valami hozzáfűznivalója, akkor elmondhassam helyette.). Nem akarom feszélyezve érezni magam emiatt a kitiltás miatt, ha pedig feloldásra kerülne, nem érkezne rám több panasz, ebben biztos vagyok. És tudom jól, hogy ez az idő kevés volt, ami eltelt, de én nagyon szívesen elbeszélgetek bencx-el, hogy nyugodt szívvel mondhassa azt, hogy nem kell kibannolva lennem, mert nekem az még fontosabb, hogy ne tartsanak engem rossznak, minthogy nekem jó legyen. Köszönöm szépen, ha végigolvastad, remélem, elég elgondolkodtatóra sikeredett, és hogy nem származott senkinek kára a vétségemből! ~

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.