Harry Brassco - Vesid Surroi [Koresz]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Brand

Újonc
2024. 04. 25.
6
4
V4 karakter
Harry Brassco
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Harry Brassco

Panaszra tett személy InGame neve:
Vesid Surroi

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Bányát béreltem melyet nem hosszabbított meg, mivel sajnos kibannolták.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
1.
2.
3.


Megjegyzés:
Elsődleges tárgya a PK-nak, hogy szeretném visszakapni a bérleti díjként kifizetett összeget és antikot, illetve ha van rá mód és lehetőség akkor a 2500 PP-t is amelyből vonatot vettem. 3.250.000$ Dollár és Antikok. Ha jól számoltam, 4 Kereszt, 2 Antik Étkészlet, 3 Arany óra, 2 Antik pénz, 3 Arany lánc, 4 Kehely, 3 Háborús lőszer, 1 Koponya, 1 Antik szobor, 2 Antik Törzsi maszk, 3db Aranymedál. 2024.05.16. naptól béreltem 2025.01.01.-ig, viszont ha jól tudom 2024.06.13.(?)-án lejárt.
 
  • Vicces
Reactions: jimre

.Koresz

127bando
2019. 10. 08.
92
228
19
Stuttgart
www.youtube.com
V4 karakter
Carolin Meyers
LV karakter
Lorenzo Damiano
Szia, a panaszt én bírálom.
Várom a válaszát illetve csatolj egy logot kérlek a köztetek történő megegyezésről.
 
  • Vicces
Reactions: jimre

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 728
22 250
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Játékos kitiltásra került a szerverről, nem ezzel kapcsolatosan és valszeg nem is volt szándéka arra, hogy veled kicsesszen.
Ezzel többet nem tudunk tenni.
Egyrészt meggondolatlanság ilyen hosszú időre kibérelni bármit is véleményem szerint, ezen felül ha te PP-s dolgot szeretnél felhasználni olyannál, ami nem is a te tulajdonod, akkor nem tudok mit tenni. Ez a saját felelősséged.
Kérhettek előre előleget, vagy akár pénzt --> kifizetni a PP-s vonatot.
Nem tudok mit visszaadni, hiszen olyan dolgot adok vissza amivel bőven dupláznám itt a gazdaságot.

Játékosra emiatt nem lehetséges szankciót kiosztani, hiszen nem bizonyitható rá a kényszeresség. Maximum vedd fel vele a kapcsolatot és egyezzetek meg valamiben, ha tudtok.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.