Harrison West adminsegéd jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bale

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
284
147
LV karakter
nathan kane
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Bálintnak hívnak, 15 éves vagyok jelenleg és Magyarországon egy faluban élek. 8. osztályba járok, jelen álláspont szerint programozónak szeretnék továbbtanulni. Amit rólam tudni érdemes, hogy könnyen tudom kezelni az adott szituációkat és magas a terhelhetőségi szintem. Magamban nem vagyok túl beszédes, de ha jól beilleszkedek akkor ez változik álalában. A szabadban biciklizni szoktam, bent pedig gépezni, néha tvzni. Sok időt öltem bele mind a SeeMTA-ba, mind más egyéb játékokba, szóval van tapasztalatom. Sportolni az iskolában szoktam, ott röplabdázok, kosarazok, esetleg focizok. Néhány dolog korlátozva van a jelenlegi vírushelyzet miatt, de engem különösen annyira nem érint.

Mióta játszol a szerveren?

Lassan 2 éve, de pontosabban 2018-11-16-án regisztráltam a szerverre és innentől játszottam, most kezdtem el újra aktívan játszani néhány hete, mert előtte volt egy kis kihagyásom.
5DRWtfb.png

Eddigi elért dolgok:

Többszörös ideiglenes adminsegéd
Több mint 82000 játszott perc
Sok frakció, közösség tagja
Majdnem 2 éves szerver játékos
Sokszínű RP szituációk

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék segíteni a játékosokon, de főleg a kezdő játékosokon. Meg szeretném ismerni jobban a szervert és a S.G.H. tagokat, vezetőket, adminokat, játékosokat és ezzel együtt még több tapasztalatot szerezni a szerveren töltött idővel. Némi kis tapasztalatom van ezzel kapcsoltban, mert voltam már ideiglenes adminsegéd, mint azt feljebb írtam.

Miért téged válasszunk?

Aktív tagja vagyok a szervernek, elvállalom és megoldom a feladatot amit rámbíznak. Segítőkész vagyok, szeretek segíteni az embereken.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A szerveren töltött időm nagy részét.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Iskola és hétközben napi 4-5 órát, hétvégén 7-10 órát is akár, iskolaszünetben esetleg többet.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Először is tisztázom vele, hogy nekem nincs jogom megjavítani az autóját, mivel csak adminsegéd vagyok, és ha lenne is jogom akkor is csak nyomós indokkal és bizonyítékkal javíthatom meg. Leírom neki, hogy írjon egy adminnak, ha az admin sem ad neki fixet akkor leírom neki a szerelők számát. (/call minden számot kiad, de Fix&Drive: 444-444 See City Car Service: /call 222-222) Esetlegesen ha elkezdene spammelni, akkor először figyelmeztetem hogy ne tegye, ha tovább folytatja akkor írok AS chaten hogy kickeljék.
zvggSm6.png

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elvezetem a szerelőtelephez és körbemutatom neki azt. SCCS-nél a bal oldali sáv a gyorssáv és a kijárat, ami 700,000Ft, kivéve ha casco-s jármű jön be. A jobb oldali sáv a sima sáv ahol normál árat kérnek el a szerelők, kivéve ha zárva vannak. Akkor duplaárat számolnak fel, de maximum 700,000Ft-ot kérhetnek el minden esetben. Vontatót a Los Santosi szerelőműhelyhez (SCCS) /call paranncsal (ott kiírja az összes számot) hívja a 222-222-t, a San Fierroi műhelynél (Fix&Drive) /call 444-444-et hívja ki.
A szerelés árát egy programon keresztül számolják a szerelők, aztán egy panellel tudnak szerelni.
aK8K1p4.png
zaAim7L.png
aEJiiwO.png


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Első: Városháza
Itt tud iratokat csináltatni (személyi igazolvány, horgászengedély, ADR vizsga, forgalmi engedély kiváltás, ingatlan bejelentés) és munkát felvenni
NrLW0Wl.png
ijH3ypZ.png

Második: Autósiskola
Itt tud jogosítványt le tenni, majd rutin vizsgázni
i2VpXGK.png

Harmadik: Autókereskedés
Itt tud magának autót venni, ha már van elég pénze és jogosítványa
0ZXEyt8.png

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Megpróbálok minél hamarabb válaszolni ha csak egy PM-ről van szó, ha egy betanításról van szó akkor ha van egy másik elérhető adminsegéd írok neki AS chaten, hogy ráér -e egy betanításra, mert én RP szituációban vagyok, ha nincs fent egy sem akkor az RP szituáció fontosságát veszem figyelembe, ha nagy részem van az RP-ben akkor végigcsinálom ha nem akkor elmegyek én.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Attól függ, hogy mennyire súlyos a hírdetés, ha nagyon akkor egy admin vagy RP őr elintézi, (de attól még szólok is AS chaten) ha nincs fent admin vagy RP őr akkor ráírok hogy nem kéne. Ha az eset nem annyira súlyos (véletlen volt, stb.) akkor ráírok hogy ezt legközelebb ne kövesse el és ha van fent admin akkor ő majd kickeli miután szóltam AS chaten.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen voltam már párszor sajnos, de a nagy része nem "jogos" jail (bug, rejail, téves stb.)
ihDnOfE.png

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam és nem is szeretnék
cAT4A5Z.png
 
Utoljára szerkesztve:

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
332
21
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
A Lap egészen összeszedett lett. Egy két hiba van benne, amiket már mondtam neked. Azok kijavítása után szerintem jók az esélyeid. Mint szerelőtársad viszonylag ismerlek ezért tudom, hogy megtudnál felelni. Támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: bale
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.