Harper Wilfred visszaszerelési kérelme a Nemzeti Nyomozó Irodába!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Raiden

Újonc
2020. 10. 12.
42
16
V4 karakter
Bruno Travis :)
LV karakter
Jhos Pierra :)
V2 karakter
Harper Wilfred
visszaszerel-s.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Chararcter rész

1. Teljes neve
Harper Wilfred

2. Születés helye, dátuma
Los Santos Medical Center, 1990.03.18

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos Grove Street 50st/3

4. Telefonszáma
265249

5. Mikor szerelt le az állományunkból?
2021.11.14

6. Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
Törzsőrmester/Főtörzsőrmester

7. Leszerelésének mi volt az indoka?
El kellett utaznom külföldre, munkát elvégezni!

8. Miért szeretne újra nyomozó lenni?
Mivel csábít a munka, és a tapasztalat, illetve a régi csapat amiben dolgoztam. Úgy érzem újult erővel vissza tudok térni a régi formámban a régi csapathoz!

9. Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
Igen!



Out of Chararcter rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Bandinak hívnak, 17 éves vagyok!

2. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
OMSZ,NAV,SCK

3. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Természetesen

4. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Azért szeretnék csatlakozni az NNI köreibe, mert érdekel a foglalkozás, illetve szeretek csapatban dolgozni, és az eddigi frakciók közül az NNI volt számomra az a frakció ami a legtöbb élményt adta! Sok RP tapasztalatot és segítséget köszönhetek meg a frakciónak. Szeretnék egy teljesen legális embert felépíteni a karakterem személyében, aki csak az igazságot szolgálja és nem egy agresszív verekedős lecsúszott embert akinek van egy kis tapasztalata ezért jelentkezik! Minél előrébb jutás melett szeretnék otthonra lelni ebben a frakcióban is!

5. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen!

6. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Bandi (András)-nak hívnak 17 éves vagyok Rendészetet tanulok Budapesten, emelett sportolok és mivel itt a nyár már melózok is! Nagyon szeretek a szabadban lenni, gondolok itt arra, hogy például egy jó foci a barátokkal vagy egyéb más sportolási tevékenység akár kosár, futás stb...
Szeretek számítógépezni azon belül leginkább játszani, mostanában a tanulás miatt nem tudtam annyit RP-zni de végre eljött az az idő, hogy újra többet hozzá tudok férni az MTA-hoz szóval aktív tudok lenni. Kedvenc sportágaim a küzdősportok azon belül a ThaiBox illetve a K1. Iskola után tervezek Rendészeti Tiszthelyettesi képzésben elhelyezkedni, illetve később a rendőrség köreiben minél több helyen dolgozni! Pozitív tulajdonságaim és negatív tulajdonságaim vannak, mint minden embernek. Pozitívak közül leginkább mondanám azt hogy kitartó, segítőkész, és türelmes vagyok, illetve határozott/Negatívak közül pedíg mondanám azt, hogy : Sokat beszélek csúnyán, de persze vissza tudom fogni magam, nagyon beszédes vagyok és a fejem tele van morbid viccekkel és társaival, de mindezek alól ha akarom tudom tűrtőztetni magam!


7. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


8. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
,
 

TrstMe

A legjobban teljesítő Adminisztrátor | 2023
FőAdmin
v2
2020. 01. 22.
136
281
V2 karakter
Ezra_Halcyon
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.