Harold Montgomery nevezése - Ferrari 250 GTO

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szilikee1998

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2022. 10. 03.
388
82
V4 karakter
Harold Montgomery
LV karakter
Linda Montgomery
sms_1702755656_38768247016_38769936792-ai-brush-removebg-t2owqllb.png

🎀🍬𝓜𝓸𝓷𝓽𝓰𝓸𝓶𝓮𝓻𝔂'𝓼 𝓒𝓱𝓻𝓲𝓼𝓽𝓶𝓪𝓼 𝓦𝓸𝓷𝓭𝓮𝓻 𝓒𝓪𝓻🍬🎀

Készítő: Lily Montgomery(Harold Montgomery)
Acount id: 85858
Autó id: 299494


Egy hihetetlen kalandba vágtam bele V4-en, hogy megfessem saját kezűleg a legendás Ferrari 250 GTO-m! Az autó oldalán egy igazi téli csoda tárult elék: egy hűvös, havas tájat festettem fel, ahol a hó finoman lepi be a földet. Egy csodás karácsonyfa emelkedett ki a táj szélén, melyet apró díszek és fények csillogtattak, mintha csak varázslat lenne. Egy vidám tacskó rohangált a hóban, miközben a Hóember vidáman integetett az ég felé.

De ez még csak a kezdet! Az autó motorháztetőjén egy egészen más világ tárult elénk. Belülről festettem meg egy hangulatos otthont, ahol tikkasztó meleg sugárzott a kandallóból. Ott lobogott a tűz mellett egy kis karácsonyfa, mely körül a fekete tacskó, melyet az autó oldalán is fellelünk, játszik boldogan, mintha csak a téli ünnep hangulatát élvezné. De ami igazán különlegessé tette, az az AI által generált Jimmy nevű cicám portréja volt, melyet hűségesen festettem meg az otthon melegében a kandalló fölött.

Az autó alapszíne, a kék, olyan volt, mint a csillagos ég az ünnepek idején. Ez a kedvenc színem és tökéletesen illeszkedett a karácsonyi hangulathoz is. A festés elkészítése rengeteg odaadást és időt igényelt, pontosan 3,5-4 órát szántam rá. Az összes részlet és elem gondosan lett megfestve, összesen pedig pontosan 100 apró részből állt össze ez a varázslatos festmény az autó oldalán és motorháztetőjén.

Ez az alkotás olyan lett, mint egy hihetetlen kaland, ahol a téli csoda és otthon melege összeolvadva varázsolja el mindazokat, akik csak rápillantanak. A Ferrari 250 GTO most valóban egyedi és személyes élményt nyújt, amelyet magam festettem és "varázsoltam el" az ünnepek hangulatával.

De nem is húzom tovább a szót jöjjenek a képek:


2023-12-16_22-18-12-PhotoRoom.png-PhotoRoom.png

2023-12-16_22-19-11-PhotoRoom.png-PhotoRoom.png

2023-12-16_22-18-55-PhotoRoom.png-PhotoRoom.png

2023-12-16_22-39-34-PhotoRoom.png-PhotoRoom.png


Ha bármi kérdésed van az autóval kapcsolatban itt a komment szekcióban szívesen válaszolok rá!


Boldog karácsonyt és áldott ünnepeket kívánok! Legyen ez az időszak tele szeretettel, meghittséggel és örömmel. Békés ünnepeket kívánok, tele örömmel és boldogsággal, akárhol is vagy és bármit is csinálsz! Legyenek az ünnepek emlékezetesek és varázslatosak mindenki számára!


Harold Montgomery
 
Utoljára szerkesztve:

szilikee1998

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2022. 10. 03.
388
82
V4 karakter
Harold Montgomery
LV karakter
Linda Montgomery
10.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás! Büntetés: 30 büntetőpont. @Clancy
Köszönöm! 🎄
 

dani930

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2022. 08. 02.
402
562
17
Romania
V4 karakter
Richard Palmer
Sok sikert, precíz munka lett! - kis tacsi mindent visz. :p
 

szilikee1998

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2022. 10. 03.
388
82
V4 karakter
Harold Montgomery
LV karakter
Linda Montgomery
Köszönöm szépen! 🎄 A kis Tacsik, mert több van elrejtve :D
 
  • Imádom
Reactions: dani930

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
Sok sikert, számomra tetszik, átjön a hangulata.
 

szilikee1998

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2022. 10. 03.
388
82
V4 karakter
Harold Montgomery
LV karakter
Linda Montgomery
Sok sikert, számomra tetszik, átjön a hangulata.
Köszönöm szépen! A kevésesebb néha több alapon készült. Nem egy csecsebecse autó, amit a marsról is kiszúrsz, de úgy érzem így is ki tud tűnni a tömegből!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.